יס פלוס 2.0: פרופילים מותאמים אישית, אפליקציית מובייל חדשה ובקרוב ממיר אנדרויד חדש

YES השיקה הבוקר מספר שדרוגים לשירות הצפייה שלה יס פלוס. כעת תוכלו ליצור פרופיל לכל בן בית

17:00
  /  
08.11.2021
  

YES השיקה הבוקר מספר חידושים ושדרוגים לשירות הצפייה שלה ובראשם האפשרות לפרופילי צפייה אישיים שמאפשרים לנו לצפות בתכנים לפי פרופילים מסויימים שהוגדרו מראש על ידי החברה.

כזכור, יס הכריזה כבר לפני כמה שנים על מעבר מהלווין לאינטרנט, מהלך שאמור לקחת עוד מספר שנים ובסופו יוציאו את הממירים הלוייניים לפנסיה. בתוך זה, החברה הכריזה על מעל 200,000 מלקוחותיה שעברו לשירות YES+ האינטרנטי, למעלה מ-35% מלקוחותיה. נכון לכרגע, יס במסלול שיהפוך אותה לספקית הטלויזיה הרב-ערוצית האינטרנטית הגדולה בישראל.

להערכתנו, זה כבר מספר משמעותי שיאפשר לחברה להוריד את רוחב הפס שהיא צורכת מהלווין (ואולי לבטלו לחלוטין בשלוש השנים הקרובות) ולהוריד עלויות דרמטית.

פרופיל צפייה אישי- myTV

myTV, פרופילי צפייה אישיים לכל אחד מבני הבית.  לקוחות yes+ יוכלו להגדיר עד 6 פרופילים לכל בית. כל פרופיל יאפשר:

  • המשך צפייה אישי של תכני VOD ושל תכני Catch Up כולל הופעת הפרק הבא לצפייה בסידרה אהובה, תזכורת לעונות חדשות לסדרות שכבר צפית בהן וכמובן המשך לצפייה בתוכן שלא נצפה עד סופו
  • רשימת צפייה שכל משתמש יכול לייצר לעצמו (הזמנה מראש של צפייה בתכנים)
  • רשימה אישית של הערוצים המועדפים והנצפים של אותו צופה

קיימים שלושה סוגי פרופילים:

  • פרופיל yes+ לקהל הבוגר.
  • פרופיל teens לילדים ונוער –פונה לבני הנוער הצעירים ומאפשר להם לצפות בתכנים המותאמים לגילם וגם מאפשר גישה בטוחה ונוחה לערוצים ולתוכניות רלבנטיים באזור המבוגרים (תכני ספורט ופריים טיים).
  • פרופיל kids לקטנטנים של +yes – ממשק המותאם לפעוטות ולילדי הגן המבוסס על הדמויות המוכרות והאהובות. הפרופיל כולל טיימר להגבלת הצפייה, קוד הורים ועוד.

תפריט קיצורי דרך

בלחיצת כפתור אחת בשלט יפתח  תפריט פעולות חכם לקיצורי דרך המותאמים לפרופיל המשתמש ולהרגלי הצפייה. התפריט כולל מקלדת עם מספרים שתאפשר מעבר מהיר לכל אחד מ- 140 הערוצים שבממשק, ובכך תשפר משמעותית את חווית הזפזופ, גישה מהירה לערוץ האחרון הנצפה ולשני הערוצים המועדפים של הפרופיל, ביצוע פעולות כמו StartOver, הקלטה ושמירה למועדפים. פיתוח זה מצטרף לשלט החדש שהשיקה החברה לאחרונה.

yes+mobile

בנוסף תשיק yes אפליקצייה חדשה למובייל ולטאבלט, שתחליף את האפליקציה הקיימת. הממשק החדש מותאם לסלולר ודומה לחווית yes+ במסך הטלוויזיה ויכיל גם את הפרופילים האישיים לצד פיתוחים נוספים ייחודיים למובייל. בין החידושים: אפשרות להורדת תכנים לצפייה בחו"ל או במצב Offline (ללא חיבור לאינטרנט), yes ORIGINAL – איזור מיוחד עם כל הפקות המקור של yes, כולל הצצות למאחורי הקלעים, ראיונות, קטעים מיוחדים ועוד.

ממיר yes+ Android

חידושים גם בגזרת החומרה עם ממיר yes+ Android חדש שיושק בשבועות הקרובים.  הממיר מותאם לאינטרנט סיבים ולמהירויות גבוהות, בעל מעבד חדש וחזק יותר, וכולל תמיכה ב Wi-Fi 6. הממיר החדש יסופק עם השלט שהושק לאחרונה בו נוספו לחצני זפזופ למעבר מהיר ונוח בין ערוצים, לחצן MUTE להשתקת הסאונד, לחצן INPUT למעבר בין הכניסות של הטלוויזיה ולחצני קיצורי דרך לגישה מהירה לאפליקציות ולערוצים (נטפליקס, אמזון פריים וידאו, רשת, קשת ויוטיוב).

השירותים החדשים יינתנו ללא עלות ויופעלו בשבועות הקרובים באופן אוטומטי ללא צורך בפעולה יזומה מצד הלקוחות

דרור בהט, סמנכ"ל השיווק של yes, פלאפון ובזק בינלאומי: "במהלך 2022 תהפוך yes לחברת הטלוויזיה ב – IP הגדולה בישראל כחלק מהמהלך האסטרטגי עליו הודענו לפני כשנתיים של מעבר מלא לשידורים על גבי רשת האינטרנט. הדבר מחייב אותנו להמשיך ליצור, לחדש ולהציג פתרונות טכנולוגיים שמשדרגים את איכות הצפייה. הפיתוחים המוצגים היום יאפשרו חוויה פרסונאלית, מותאמת ונוחה יותר לצופים".

לשרשור תגובות לחץ כאן


17:00
  /  
8.11.2021
  

1