חברת 1MORE משיקה בישראל את האוזניות ColorBuds 2

עם סאונד מותאם אישית ביטול רעשים ואלגוריתם חכם בשם SoundID מגיעות ColorBuds 2 לשוק.

16:00
  /  
03.11.2021
  

1MORE, חברה גלובלית המתמחה בייצור מוצרי אודיו ברמת פרמיום, משיקה בישראל את אוזניות ה-True Wireless החדשות ColorBuds 2. האוזניות החדשות כוללות את תוכנת האלגוריתם החכם SoundID של חברת Sonarworks, אשר מאתר פרופיל סאונד אישי עבור כל מאזין להנאה מסאונד מותאם אישית מיטבי.

פרופיל סאונד מותאם אישית

חברת Sonarworks מתמחה בעיקר בכיול סאונד. השימוש ביכולות החברה זוכה לכבוד ונמצא בשימוש של מהנדסי סאונד ומפיקים בכל רחבי העולם. Sonarworks מתמחה בכיול דיגיטלי של רמקולים ואוזניות עם למעלה מ-100,000 אולפני הקלטת סאונד המסתמכים על הטכנולוגיה שלהם.

במקרה של ColorBuds 2 אומרים ב1MORE ששילוב ה- SoundID הוא הרבה יותר מאקולייזר. חברת Sonarworks ערכה סקר בקרב 39,000 מאזינים והגיעה למסקנה כי לכל מאזין יש העדפות סאונד שונות. לפי החברה, ההעדפות של כולנו שונות, השמיעה שלנו שונה ומשתנה עם הגיל. הטכנולוגיה של החברה לוקחת את כל זה בחשבון באמצעות ה-SoundID, כאשר מדובר בגישה הראשונה לסאונד המבוססת על למידת מכונה ועבור הצרכנים.

אוזניות ה-ColorBuds 2 יכולות להתאים לכל העדפות הסאונד באמצעות פרופיל הסאונד המותאם אישית של SoundID בשימוש עם אפליקציית 1MORE MUSIC.

ביטול רעשים אקטיבי

אוזניות ה-ColorBuds 2 כוללות ביטול רעשים אקטיבי (ANC) המסופק באמצעות טכנולוגיית QuietMax הקניינית של 1MORE, זאת כדי לחסום רעשי רקע. לדברי החברה ועל פי הפרסום, טכנולוגיית ה-ANC שלה, יחד עם הדרייבר הדינמי וה- Graphene Diaphragm, מסייעים להפחית את רעשי הרקע. מה שעוזר לכם להתמקד במוזיקה ובשיחות אפילו בסביבות הרועשות ביותר, זאת יחד עם האפשרות להגביר את המודעות של המשתמש לסביבתו באמצעות מצב ה-Pass-through.

מאפיינים נוספים

  • האוזניות הקטנות, מגיעות עם תמיכה של טכנולוגיית  Qualcomm® aptX™ Adaptive Audio Codec, אשר יכולה להתאים אוטומטית את קצב הנתונים כדי לספק איכות סאונד טובה יותר או שיהוי נמוך יותר בהתחשב במקרי השימוש.
  • האוזניות מעוצבות בהשראת טיפות מים נופלות ובעלות נראות חלקה, אך מעודנת, עם צורתן הא-סימטרית והארגונומית, המספקת את אחד מעיצובי האוזניות הנוחים ביותר בשנים האחרונות, המאפשרים לכם ליהנות מחוויית האודיו-וידאו שלכם במשך שעות ובסטייל.
  • חיבור Bluetooth 5.2 העדכני וערכת השבבים QCC3040 של קוואלקום מספקים חוויה אלחוטית יציבה וחסרת תקדים עם צימוד מידי. טכנולוגיית ביטול הרעשים cVc 8.0 של קוואלקום מאפשרת איכות מיקרופון ברורה יחד עם הגדרת מיקרופון כפולה בכל אוזניה, אשר מסננת את רעשי הסביבה ומשפרת את הבהירות ואיכות הקול שלכם לאספקת חווית שיחה ברורה. כמו כן, טכנולוגיית ה-TrueWireless Mirroring של קוואלקום מספקת החלפה רציפה בין האוזנייה השמאלית והימנית. בצורה זו, החיבור בין ה-ColorBuds 2 והמכשיר מתבצע בצורה רציפה ויציבה וניתן להחליף בקלות להאזנה באוזניה אחת או בשתיהן מבלי להפריע למוזיקה או לשיחות שלכם.
  • על פי הדיווחים, האוזניות מספקות חיי סוללה של עד 24 שעות באמצעות מארז הטעינה ועד ל-8 שעות שימוש בטעינה בודדת. ניתן להטעין את האוזניות באמצעות הטענה מהירה של USB-C ובאמצעות הטענה אלחוטית Qi, המספקת עד לשעתיים של זמן נגינה בטעינה מהירה של 15 דקות. מארז הטעינה הנייד והקומפקטי של האוזניות כולל ציפוי UV כדי להפחית כתמים וטביעות אצבע.
  • האוזניות בעלות עמידות למים בתקן IPX5.
  • ניתן להשתמש בבקרי המגע האינטואיטיביים הכוללים עוזר קולי לחוויית האזנה מותאמת באמצעות אפליקציית 1MOE MUSIC. כמו כן, האוזניות כוללות זיהוי חכם בתוך האוזן להפעלה ועצירה אוטומטית של המוזיקה.

מחיר וזמינות:

האוזניות זמינות בצבעים זהב, לבן ושחור. ניתן להשיג את האוזניות באתר ובחנות של היבואן המורשה דוגית וברשתות השונות. האוזניות מסופקות עם אחריות לשנה של היבואן הרשמי.

מחיר מומלץ : 469 ש"ח

לשרשור תגובות לחץ כאן


16:00
  /  
3.11.2021
  

1