חברת Synology מציגה את יישום הגיבוי החדש "C2 Backup", פתרון מבוסס ענן מאובטח

חברת Synology מציגה את הענן הפרטי שלה.

16:00
  /  
12.10.2021
  

חברת Synology הכריזה על השקת יישום הענן החדש Synology C2. גיבוי C2 מספק הגנת נתונים בטוחה ויעילה למכשירי Windows, בין אם הם ממוקמים בבית או מופצים במספר חדרים שונים.

לפי החברה, "עם גיבוי ה- C2, אנו מספקים חלופה חדשה למי שרוצה לרכז את ההגנה על המכשירים שלו, באשר הם", קל להגדיר ולהשתמש , ואינו דורש חומרה נוספת להגנה על מכשירי Windows, מה שמאפשר למשתמשים להתחיל לגבות היום.

הגנת נתונים מלאה – שליטה מרוכזת ממקום אחד

עם גיבוי C2 לאנשים פרטיים וגיבוי C2 לעסקים, ניתן לגבות כל דבר במחשבי Windows ובשרתי Windows בצורה מאובטחת ויעילה ממסוף אחד. זה כולל תצורות מערכות תוכנה, קבצים, תיקיות וכוננים חיצוניים.

הנתונים המגובים בגיבוי C2 מוגנים מפני גישה בלתי מורשית באמצעות הצפנת AES-256 מקצה לקצה, כאשר המפתח לפתיחה מוחזק על ידי המשתמש המורשה בלבד לפתיחת קבצי גיבוי ומידע רגיש.

 

דרכים גמישות לתזמון גיבויים

גיבוי C2 עושה שימוש בגיבוי מצטבר כדי לייעל את האחסון ורוחב הפס. גיבוי מצטבר מצמצם את כמות הנתונים שהועלו עבור כל גיבוי לאותם בלוקים שהשתנו, מה שהופך את הגיבויים ליעילים יותר. כל מנוי יכול להגדיר העדפות שמירה על גרסאות משלו. מדיניות שמירה יכולה להיות מותאמת לצרכים האישיים או בהתאם למדיניות ולתקנות הארגוניות.

לבסוף, גיבוי C2 מציע אסטרטגיות תזמון כדי לוודא שמשתמשים לעולם לא יחמיצו גיבוי. משתמשים יכולים לבחור לבצע מעת לעת משימות גיבוי, או שהם יכולים לאפשר להן להיגרם על ידי אירועים כגון נעילת מסך, יציאה מהחשבון או הפעלה של מכשיר.

אפשרויות שחזור מהירות ומלאות

במקרה של כשל במכשיר, אובדן נתונים או התקפות תוכנת כופר, שיטות השחזור המהיר של C2 Backup מאפשרות למשתמשים לחדש את השירותים במהירות. שחזור ברמת קובץ מאפשרת לאחזר כל קובץ שצריך באופן מיידי, בעוד שניתן גם להחזיר מכשירים שלמים למצבם הקודם.

ב- Synology אומרים, "בעלי מכשירים בודדים יכולים למצוא ולהוריד במהירות את הנתונים המגובים שלהם בקלות על ידי גישה לקונסולת הגיבוי C2",המשתמשים יכולים לאחזר עותקים ישנים יותר של הקבצים שלהם מהפורטל בעת הצורך."

 

נקודות קצה ללא הגבלה ותמחור שקוף

המחיר עבור גיבוי C2 מבוסס על שימוש באחסון, ללא הגבלה על מספר המכשירים המוגנים תחת כל מנוי. תעריפי המנוי השנתיים מתחילים ב -3.49 $ לחודש עבור 500GB של נתונים מגובים או מתחת ל- $9.99 לחודש כדי להגן על עד 2TB.

 

זמינות

גיבוי C2 מוצע בשתי תוכניות מנוי: גיבוי C2 ליחידים וגיבוי C2 לעסקים.

למשתמשים שנרשמים לגיבוי C2 ליחידים עד סוף 2021 מוצעת תקופת ניסיון חינם למשך 90 יום, המאפשרת להם לבדוק היטב את יכולות הפלטפורמה.

גיבוי C2 לעסקים יאפשר בנוסף למשתמשי Microsoft 365 לגבות נתונים המאוחסנים ב- Exchange Online. אם אתם מעוניינים בתכונות של גיבוי C2 לעסקים, צרו עם החברה קשר לקבלת מידע נוסף.

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


16:00
  /  
12.10.2021
  

1