סמסונג הכריזה על הגלקסי Watch 4 וה Buds 2

שני שעונים חדשים בסדרה 4 ואוזניות בליחוט חדשות. הנה שאר ההכרזות של סמסונג היום

17:00
  /  
11.08.2021
  

ביחד עם הסמארטפונים המתקפלים החדשים, מציגה סמסונג שני שעונים בסדרה 4 שלה ואוזניות בליחוט חדשות.

גלקסי Watch 4

בסדרה 4 של השעונים החכמים שלה, אנחנו מקבלים את הגלקסי Watch 4 והגלקסי Watch 4 Classic  שמיועד למי שרוצה את המראה הקלאסי עם החישוק המסתובב שראינו בעבר ושבעזרתו תוכלו לשלוט במסכים של השעון.

שעון ראשון בשיתוף הפעולה עם גוגל

שניהם השעונים הראשונים שסמסונג מציגה כחלק משיתוף הפעולה שלה עם גוגל, כך תוכלו להפעיל שירותי גוגל שונים לצד שירותי סמסונג מוכרים. כך למשל תוכלו להשתמש במצפן של סמסונג שמתחבר לגוגל מפות ומציג לכם היכן אתם נמצאים ומאפשר לכם לנווט.

השעונים מגיעים עם חיישן אחד שיודע לבצע שלושה מדדים חשובים לניטור הבריאות שלנו – א.ק.ג, BIA ו – PPG. השעון החדש מאוד מכוון בריאות ויודע להציג, בצורת תצוגה חדשה, את המדדים החשובים שאתם צריכים לקבל עליהם מידע, כולל סוג יציבה שלכם, כמות מים בגוף ושומן.

פעילויות הספורט שלכם ינוטרו כמובן דרך השעון, כמו בכל שעון ספורט חכם וכאן תוכלו לבצע פעילויות קבוצתיות ולקבל על כך סטטוס ומדדים מתאימים. פעילות הספורט שלכם תוכל גם להתבצע בשילוב עם מסך סמסונג מתאים.

על המסך תוכלו לראות את התרגיל שאתם צריכים לבצע ואת כל המדדים שלכם בזמן הפעילות.

בזמן השינה, השעון ינטר את הנחירות שלכם ורמת החמצן בדם שמצטרפים לניטור איכות השינה שלכם במסך שיציג לכם איך ישנתם ומה אתם צריכים לשפר.

ממשק ה ONE UI שראינו בסמארטפונים של סמסונג מגיע גם לכאן ומאפשר עבודה שקופה וישירה בין מכשירים. כך למשל השעון יודע להסתנכרן עם מכשיר הגלקסי שלכם ולדעת מתי אתם הולכים לישון או מתי אתם לא רוצים שיפריעו לכם וכך ישנה בעצמו את ההגדרות מבלי שתצטרכו להתערב.

כשתתקינו אפליקציה מסויימת על גבי הסמארטפון שלכם דרך חנות האפליקציות, במידה ולאותה אפליקציה יש התאמה גם לשעון, היא תותקן גם על גבי השעון במקביל.

השקיפות והמעבר החלק בין מוצרים יקרה גם בין השעון לאוזניות הבליחוט של החברה ויאפשרו לכם לשלוט על האוזניות דרך השעון.

מתחת למכסה המנוע נקבל מעבד 5 ננומטר וזיכרון 16GB שישדרגו את העבודה שלכם עם השעון. את שניהם תפעיל סוללת 247 מילי אמפר

הגלקסי watch 4 מגיע בגדלים 40 ו-44 מ"מ בצבעים שחור, לבן, ירוק וורוד ויעלה 250 דולר לגרסת ה 40 מ"מ

הגלקסי watch 4 classic בגודל 42 מ"מ מגיע בצבעים שחור ולבן ויעלה 350 דולר

Galaxy Buds 2

אוזניות הבליחוט החדשות של סמסונג מגיעות עם סינון רעשים אקטיבי ועיצוב דומה למה שראינו בעבר כך שנראה שעיצוב השעועית שראינו בבאדס לייב כבר באמת נזנח.

ב Buds2 נבנו dynamic 2 way speakers עם וופר וטוויטר וסינון הרעשים האקטיבי יכול לדברי החברה לסנן עד 98% מרעשי הרקע תוך שאתם יכולים לשלוט בשלוש רמות של "כמה אתם רוצים לשמוע את הסביבה שלכם".

בבאדס 2 יש שלושה מיקרופונים שאמורים לתת לנו סאונד טוב וברור בשיחות טלפון. נקווה שיותר טוב מהלייב שלא ממש הצטיין בתחום הזה.

הסוללה באוזניות תספיק לכם לעד 5 שעות השמעה ללא המארז כשסינון הרעשים פועל. המארז יתן עוד 20 שעות של טעינה לצורך שמיעת מוסיקה.

ה Buds 2 מגיעות בארבעה צבעים שונים – לבן, שחור, סגול וירוק חאקי (זית) כשכולם מגיעים בתוך מארז לבן.

ה Buds 2 יעלו 150 דולר ויהיו זמינים החל מ 27 לאוגוסט

לשרשור תגובות לחץ כאן


17:00
  /  
11.8.2021
  

1