אקדמיית הגיימינג של Lenovo Legion חוזרת בעונה שניה

אקדמיית הגיימינג של  Lenovo Legion חוזרת בעונה שניה ועם משחק חדש – Valorant

18:43
  /  
31.05.2021
  

אקדמיית הגיימינג של  Lenovo Legion חוזרת בעונה שניה ועם משחק חדש – Valorant
כשהשחקנים שיזכו להתקבל לאקדמיה, יוזמנו לתוכנית אימונים בת 4 שבועות. התוכנית כוללת ליווי של צוות המאמנים של Nom Gaming, בניית תוכנית אימונים אישית עם כלי אימון מהמתקדמים בעולם וליווי לאורך כל התהליך, והפעם לצד המפגשים באונליין יוזמנו המשתתפים לאימונים פיזיים במתחם הגיימינג החדש של Nom Gaming בתל אביב, עם מחשבים ומסכי גיימינג של Legion המותאמים לצרכים של גיימרים תחרותיים.

ההשתתפות הינה ללא עלות ומספר המקומות מוגבל. בסיום תוכנית האימונים יערך אירוע מסכם בו יוכרזו מצטייני העונה השניה של אקדמיית Legion.

Valorant הוא משחק משחק ירי בגוף ראשון (FPS), שמגיע מבית Riot Games, החברה שחתומה על League of Legends, מהמשחקים הפופולריים בעולם. המשחק, המשוחק בקבוצות של 5 נגד 5,  יצא לפני כשנה כמשחק חינמי ל-PC בלבד, צבר תאוצה בעולם הגיימינג התחרותי והיום נחשב כאחד מהמשחקים החמים בתחום.

לדברי סיון פולק יהל, מנהלת שיווק לנובו ישראל, "חשוב לנו בלנובו לחזק את הקהילה שמניעה את תעשיית הגיימינג קדימה. על רקע זה, הקמנו בשנה שעברה את אקדמיית הגיימינג Legion של לנובו ובעיקבות הצלחתה, חזרנו גם השנה לעונה שניה עם תוכנית אימונים מדויקת ומקצועית בליווי Nom Gaming  , שמטרתה לסייע לשחקנים להתפתח ולהשתפר ולהכיר שחקנים נוספים כמוהם. אנחנו מזמינים שחקני.יות Valorant להנות מהחוויה, מתוכנית האימונים ומכניסה בלעדית לעולם ה-esports".

לדברי שחר מאיר, מנכ"ל ומייסד Nom Gaming, "אנו גאים לקחת חלק במיזם החשוב של לנובו ולהכשיר את הדור הבא של הגיימרים המובילים בישראל. קבוצת NOM שמה לעצמה למטרה להפוך את הגיימינג לתחום מקצועני ותחרותי בישראל כמו ענפי ספורט נוספים. יש בישראל קהילת גיימינג צומחת ומתפתחת ואנחנו שמחים לקחת חלק  מהותי בצמיחתה".

גיימרים מעל גיל 16 מוזמנים להירשם החל מהיום ולמשך שבועיים ב- legionacademy

לשרשור תגובות לחץ כאן


18:43
  /  
31.05.2021