Dell משיקה מחשבי גיימינג ניידים ודקים במיוחד – Alienware X 

מי אמר שלפטופ גיימינג צריך להיות גדול, עבה וכבד? DELL משנים את חוקי המשחק עם Alienware X

8:00
  /  
01.06.2021
  

DELL מציגה היום את הדור החדש של מחשבי הגיימינג – סדרת ה-Alienware X

Dell Technologies משיקה את הדור החדש של מחשבי הגיימינג – סדרת ה-Alienware X – מחשבי הגיימינג הניידים הדקים ביותר של Alienware בגודל 15 ו-17 אינץ' אשר מציגים על הנייר ביצועים אולטימטיביים, עם איכות מסך של עד 4K UHD HDR400, מעבד11th Gen Intel® Core™  מסדרת ה-H וכרטיס גרפי NVIDIA GeForce RTX 30.   

Dell מכוונת לספק לקהילת הגיימרים יותר מהמחשב הנייד היומי. המטרה הייתה לאתגר את המצב הקיים וליצור משהו שמגדיר מחדש את חווית המשחק האולטימטיבית. דגם ה- x15 החדש נחשב למחשב הנייד החזק ביותר בעולם מתחת לעובי של -16 מ"מ.

סדרת Alienware X

ה-Alienware x15 ו- Alienware x17, הם המחשבים הניידים הדקים ביותר של Alienware בגודל 15 אינץ' ו- 17 אינץ' על פי דיווחי החברה, שולבו בדגמים החדשים יכולות הנדסיות פורצות דרך ברמת המערכת המאפשרות לגיימרים לשחק את המשחקים החדשים והטובים ביותר בביטחון ובהנאה – ומתמודדת בצורה חדשנית עם האויב של כל הגיימרים – התחממות המחשבים. שיתוף הפעולה עם אינטל עזר להשיג את הצורה הדקה ביותר שנראתה אי פעם במחשב אישי בסדר גודל כזה.

הלפטופים מגיעים עם טכנולוגיות קירור חדשות עם 5 פטנטים בתחום שממתינים לרישום, שכוללות את טכנולוגיית ה-Cyro Tech וה-Alienware Quad Fan, מערך קירור עם 4 מאווררים בתצורת DOO (כפול ומנוגד) בעיצוב חדש ובלעדי שמזרים אוויר דרך המערכת, השלדה והנקודות החמות הפנימיות, ומאפשר לשמור על מנועי המחשבים קרירים. בפיתוח טכנולוגיות הקירור מהנדסי DELL גילו חומרים חדשים וכמה שיטות הנדסיות חדשות אשר בלעדיות לסדרת Alienware.

בנוסף, הסדרה מגיעה עם טכנולוגיית בקרת אוורור חכמה, שמשתמשת בבינה מלאכותית (AI) כדי לאפשר ביצועי יישום משופרים כאשר כל מאוורר מנוהל באופן עצמאי, מאט או נשאר יציב על פי חיישנים שונים הממוקמים סביב רכיבי מערכת הליבה.

כמו כן, המחשבים מגיעים עם מערכת ויסות וייצוב מתח יעיל המשתלב עם חומרי גלם תרמיים חדשים העשויים מתרכובת משחה נוזלית של גליום-סיליקון אשר נקראים ה-Element 31  (הבלעדי ל-Alienware) – שמעניק מערכת קירור וזרימת אוויר חזקות אף יותר ואופטימליות לשליטה בטמפרטורה אפילו לשעות משחק ארוכות מהרגיל. כל אלו בנוסף לשאר הרכיבים המאפשרים ביצועיים מיטביים. 

עיצוב

סדרת ה-Alienware X מגיעה בעיצוב חדש בשם Dark Core שהופיע לראשונה ב- m15 R5/R6, ה-Legend 2.0 עם לולאה רצופה של "תאורת אצטדיון" המאירה גם את דפוס האוורור המשושה האחורי, כמו כן קיימת אופציה ל- touchpad עם תאורת AlienFX RGB (תאורת פד עכבר). בגרסת ה-17 אינץ' – ניתן יהיה להוסיף בהמשך את מקלדת ה- CHERRY MX keyboar. עובי המחשב עומד על 15.9 מ"מ לX15-  ו-20.9 מ"מ ל- X17.

טכנולוגיות חדשות בסדרה החדשה 

  • טכנולוגיות הביצועים עבור גיימרים מציגים מעבדים ניידים מדור ה- 11 של Intel® Core ™ H ו- NVIDIA GeForce RTX 30 GPUs למחשבים ניידים – עד 3080. ה- x15 ו- x17 תומכים בהספק גרפי מרבי של 110 וולט ו 165 וולט בהתאמה.
  • קיזוז מעגל בקרת תרמי (קיזוז TCC) מאפשר להגדיר מגבלת "בקרת שיוט" לטמפרטורת המעבד, כך שניתן לעבוד ולשחק עם מגבלת בקרת השיוט כדי להבטיח כי טמפרטורת מעבד המערכת תישאר בטווח המוגדר שנבחר.

  • ניתן לבחור מתוך 5 מצבי כוח מותאמים בהתאם לצרכים, כולל מהירות מלאה (הספק מרבי), מצב ביצועים (עדיפות גרפית), מצב מאוזן (מעבד / GPU מאוזן), חיסכון בסוללה (עדיפות בטמפרטורה נמוכה) ומצב שקט (עדיפות אקוסטית) .
  • ניתן לחוות מקלדת מכנית אמיתית- ב-X17 מקלדת CHERRY MX זמינה כאופציה ועיצוב בעל פרופיל נמוך במיוחד של 3.5 מ"מ מאפשר ללחוץ עמוק יותר עם דגש רב יותר
  • DirectX Raytracing החל ממהירות FHD 360Hz ועד 4K-UHD HDR400. כל תצורות סדרת X כוללות מצלמת IR עבור כניסות פנים ביומטריות מהירות. אפשרויות פאנל שונות כוללות גם את ה- ComfortView Plus, טכנולוגיית אור-כחול נמוכה מבוססת חומרה המסייעת בהפחתת עומס העין מבלי לוותר על איכות התצוגה.
  • תאורת האיצטדיון של AlienFX באמצעות טכנולוגיית LED מתקדמת עם עד 100 מיקרו-נוריות ב- x17 (90 ב- x15), שתוכננה כאזור תאורה עצמאי וניתן לתכנות שגיימרים יכולים להתאים אישית באמצעות מרכז הפיקודים של Alienware.
  • כדי למקסם את הניידות, Alienware 240W מספק לגיימרים את האפשרות לשחק גם כאשר אתם ניידים.

וקצת מעשים טובים 

בנוסף לסדרה החדשה, Dell  משיקה את פלטפורמת Good in Gaming – תוכנית שנוצרה ביחד עם חברת המשחקים Team Liquid שמטרתה לעודד מעשים טובים בין חברי תעשיית הגיימינג. התוכנית, המונעת על פי ערכי החינוך, קהילה, העצמת השחקנים והתחרות ההוגנת, תספק הזדמנויות, משאבים וקשרים לגיימרים צעירים בעזרת מנטורים, התמחויות ומלגות. 

לעוד כתבות בנושא – הכנסנו לערוץ ה- GAMING של HTMag

לשרשור תגובות לחץ כאן


8:00
  /  
01.06.2021