חברת Western Digital חושפת את SanDisk Professional

משלושה יוצא אחד: מותג חדש בשם Sandisk Professional נחשף היום עם הכרזות חדשות ומפתיעות, פרטים בהמשך

22:00
  /  
26.05.2021
  

באירוע לעיתונאים ב- 26.5.2021 תחת הכותרת Flash Perspective, חשפה חברת ווסטרן דיגיטל את הקמתו של מותג חדש בשם SanDisk Professional שמיועד לסגמנט ספציפי בעולם התוכן ובמיוחד ליוצרי תוכן מקצועיים שמתפרנסים מצילום סטילס ווידאו באופן מקצועי, וכן אולפני קולנוע וטלוויזיה, ולוגרים, אנשי מקצוע בעולם הרפואה ועוד. המיזם החדש הוא שילוב של שלוש חברות תחת המטריה הגדולה של חברת WESTERN DIGITAL.

המותג החדש בא לתת פתרונות אמינים ברמה הגבוהה ביותר לכל אורך תהליך הפקת התוכן, בין אם זה בשטח בזמן צילום, ועד לשלבי העריכה הסופיים. הגידול בשימוש דיגיטלי בזמן צילום והנפחים הדרושים לאחסון מידע זה בבטחה, הביאו את חברת ווסטרן דיגיטל לאחד כוחות עם שני מותגים חזקים וידועים כמו G-Technology וכן SanDisk ליצירת בית טכנולוגי מתקדם ואיכותי.

הפרוטפוליו המקצועי של סאנדיסק פרופשיונל – צילום WD

קו המוצרים

קו המוצרים החדש של מותג SanDisk Professional המושק עתה, נשען על המוניטין והיכולות של קווי SanDisk לשוק הצרכני ו- G-Technology לשוק המקצועי, אשר הפכו לכלי האחסון הנבחרים על ידי אנשי מקצוע בהוליווד. חברת G – Technology היא גלגול מתקדם של חברה קטנה שבשנת 2004 נמכרה לחברת AVID (החברה מאחורי תוכנת העריכה) והציעה מערכי אחסון מתקדמים לקבצי מדיה דיגטליים.  קו המוצרים של SanDisk Professional כולל עתה 16 פתרונות מודולריים לניהול זרימת עבודה, המציעים ביצועים ברמה מקצועית ואמינות הנדרשת בארגונים גדולים. רשימת המוצרים  החדשים האלה כוללת בין השאר את:

PRO-CINEMA CFexpress VPG400 – כרטיס CFexpress מוקשח ברמה מקצועית, לעורכי גרפיקה וסרטים הזקוקים לביצועים גבוהים ורצופים בהקלטת וידיאו בקצב מינימאלי של 400MB/s, על מנת לעמוד בדרישות הניצבות כיום בפני עולם הווידיאו, השידור, ותעשיית הקולנוע. הכרטיס החדש צפוי להיות זמין לאספקה במהלך הקיץ.

הכרטיס החדש – צילום: WD

סדרת PRO-READER – כוללת ארבעה מכשירי PRO-READER (קורא כרטיסי זיכרון)  המשלבים ממשק USB-C התומך בעבודה בתקן SuperSpeed USB 10Gbs. הסדרה מתוכננת לעבודה משולבת עם ציוד הצילום, כרטיסי זיכרון ובתקני המדיה העדכניים ביותר, לרבות CFastTM, CFexpress, RED Mini-Mag®, CF, microSDTM ו- SD. הסדרה תהיה זמינה לאספקה במהלך הקיץ.

סדרת PRO-READERS – צילום: WD

PRO-DOCK 4 – היא תחנת-עגינה מהפכנית המיועדת להפקות מרובות מצלמות. התחנה משלבת ארבעה מקומות לקוראי כרטיסי זיכרון, ומסייעת בגישור בין מערכות וקליטת מדיה תוך הורדת העומס ממכשירים אחרים, חיסכון משמעותי בזמן קריטי וחיסכון בכסף. PRO-DOCK 4 צפוי להיות זמין לאספקה מאוחר יותר בקיץ הנוכחי, ולאפשר הורדת חומר בו-זמנית מארבעה כרטיסי זיכרון.

כוננים חדשים – כונן מוצפן חדש בנפח 4TB, מדגם G-DRIVE™ ArmorLock™ Encrypted NVMe™ SSD, לצד קו כונני אחסון מוקשחים וניידים מדגמי G-DRIVE, כמו גם פתרונות אחסון שולחניים ברמה ארגונית ממשפחת Ultrastar ו- G-RAID, כמו גם G-RAID SHUTTLE נייד (כולל כעת גם תמיכה ב-Thunderbolt 3 וגם ב-USB-C) – כולם פתרונות RAID ברמה כלל-ארגונית המציעים טווח רחב של כוננים אמינים, בעלי ביצועים גבוהים וקיבולת גדולה. כך, ניתן לבצע גיבויים בנפחים של מאות טרה-בייט ולאחסן את כל סוגי התוכן הקריטי. דגמי המגוון הרחב הזה צפויים להגיע לשוק החל מראשית יוני השנה.

על מנת ללמוד יותר אודות מוצרי הפרמיום של SanDisk Professional, יכולות הורדה מהירה במיוחד של תוכן מכרטיסי זיכרון, העברת קבצים מהירה וגיבויים בקיבולת גבוהה, ניתן לבקר באתר SanDiskProfessional.com .

Western Digital מרחיבה את סל מוצרי הגיימינג

בחודשים האחרונים זכה עולם הגיימרים  לסדרת מוצרים חדשה בקטגוריית הקונסולות של סוני – PS5 ו-XBOX של מיקרוסופט. עם השיפורים הגרפיים הכבדים שצורפו למשחקים השונים, גדל גם הצורך במערכי אחסון גדולים שאינם נמצאים בתוך הקונסולות, וגם במחשבים נייחים וניידים המשמשים גיימרים.  וכאן נכנסת Wester Digital עם סדרת מוצרים חדשה לגיימרים שיעזרו לגיימר לאחסן את המשחקים שלו מקומית.

באירוע היום ששודר חי דרך האינטרנט חשפה חברת Western Digital  שלושה כונני SSD חדשים בסדרת WD_BLACK, המספקים לגיימרים פתרונות אחסון מהירים ובעלי ביצועים גבוהים, על מנת לשדרג את המחשבים האישיים וקונסולות המשחקים שלהם וליהנות מהדור הבא של חוויית משחקים. חשיפת המוצרים היא חלק מאירוע Flash Perspective, אותו קיימה החברה.

 

WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD – המאפשר לגיימרים לשפר את חוויית המשחקים במחשב השולחני או במחשב הנייד שלהם, בעזרת טכנולוגיית PCIe Gen4 ונפח אחסון לכמות גדולה יותר של משחקים. האחסון הפנימי הזה, ללא צורך בכל שבבי DRAM, ממנף את טכנולוגיית PCIe Gen4 (המציעה גם תאימות לאחור ל- PCIe Gen3), על מנת להציע קצב קריאה של עד 3,600MB/s. צריכת זרם נמוכה בעד 30% בהשוואה לדגמים קודמים, מאפשרת לגיימרים העושים שימוש במחשב נייד לצפות לזמן משחק ארוך יותר בין טעינה לטעינה של המחשב. לוח המחוונים WD_BLACK Dashboard המשולב עם המוצר מנטר את מצב הכונן, ומבצע אופטימיזציה של ביצועי השיא בעבודה במצב משחקים – גם במהלך הזרמת נתונים. WD_BLACK Dashboard משולב בדגמי 250GB, 500GB ו- 1TB, במחירים של החל מ- 49.99 דולר (מחיר מומלץ לצרכן בארה"ב). הוא יהיה זמין למכירה על ידי משווקים נבחרים של Western Digital ומשלבי מערכות במהלך הקיץ הקרוב.

WD-BLACK SN750 SE – צילום: WD

 

 

WD_BLACK D30 Game Drive SSD  לטובתם של שחקני קונסולות המחפשים דרך למזער את זמן הטעינה של המשחק ולהגיע במהירות למשחק עצמו, מגיע הדגם הזה עם מהירויות קריאה של עד 900 MB/s. גיימרים יכולים לבלות זמן רב יותר במשחק עצמו ולהקדיש פחות זמן למחיקת כותרים ולפינוי מקום – הכל בזכות נפח אחסון מורחב המסוגל לשרת עד 50 משחקים על גבי כונן בודד בקיבולת של עד 2TB. תכנון ועיצוב הכונן הזה נועד להשלים את הקונסולות של הדור הבא: הכונן מגיע עם בסיס ניתן לניתוק, המאפשר להציבו לצד הקונסולה.

WD_BLACK D30 Game Drive SSD מגיע בנפחים של 500GB, 1TB, ו- 2TB, במחירים של החל מ- 89.99 דולר (בארה"ב). הוא זמין לרכישה אצל משווקים ומפיצים נבחרים.

דיסק נייד קטן עבור קונסולות סוני מודל D30 – צילום: WD

גודלו של ה- D30 הוא ממש מזערי, בתמונה הבאה נוכל לראות את מידותיו וכן בצד ימין מוחזק ביד:

צילום מסך מתוך מצגת WD

WD_BLACK D30 Game Drive SSD for Xbox בנוי במיוחד על מנת להשלים את חוויית המשחקים בקונסולת Xbox. זוהי גרסה מאושרת רשמית ל- Xbox של כונן WD_BLACK D30 Game Drive SSD, המציעה מהירות מואצת וקיבולת ארוזות במארז השואב השראה מעיצוב ה-Xbox. גיימרים יכולים לחבר את הכונן אל הקונסולה ולהתחיל לבנות במהירות את ספריית המשחקים שלהם, או לפנות מקום לכותרים חדשים על גבי הקונסולה עצמה – תוך שהם מסוגלים גם להמשיך ולשחק במשחקים המועדפים עליהם שהחלו את דרכם עוד על גבי Xbox One – ולהפעיל את המשחקים האלה ישירות מהכונן. כל רכישה של כונן כזה מזכה גם בחודש מנוי חינם בתוכנית Xbox Game Pass Ultimate, הכוללת גישה ליותר ממאה משחקים על גבי הקונסולה והמחשב האישי, לרבות משחק מקוון מרובה משתתפים מהקונסולה.

WD_BLACK D30 Game Drive SSD for Xbox מגיע בנפחים של 500GB, 1TB, ו- 2TB, במחירים של החל מ- 99.99 דולר (בארה"ב). הוא יהיה זמין לרכישה אצל משווקים ומפיצים נבחרים, באתרי אינטרנט במהלך יוני 2021.

 

דיסק חיצוני נייד מודל D30 עבור XBOX – צילום: WD

 

Universal Flash Storage

Universal Flash Storage (UFS) is a flash storage specification for digital cameras, mobile phones and consumer electronic devices. It was designed to bring higher data transfer speed and increased reliability to flash memory storage, while reducing market confusion and removing the need for different adapters for different types of cards. The standard encompasses both packages permanently attached within a device (eUFS), and removable UFS memory cards.

(מתוך וויקיפדיה)

באירוע, חברת Western Digital הציגה גם פלטפורמת פלאש חדשה המיועדת לשילוב ולשיבוץ בסביבת אחסון Universal Flash Storage (UFS)  3.1, באופן שיאפשר פיתוח יישומים חדשים בעולם המובייל, בתעשיית הרכב, האינטרנט של הדברים, מציאות מדומה ומציאות רבודה, רחפנים ומגזרים מתפתחים אחרים, המעצבים מחדש את האופן שבו אנו חיים, עובדים ומשחקים.

פלטפורמת הפלאש הייחודית UFS 3.1  של Western Digital, המבוססת על מפרט UFS 3.1 specification עומדת בתקני JEDEC מספקת את המהירות, האמינות וגמישות היכולות עליהן נשענים לקוחות בבניית פתרונות קטנים פיזית, יעילים וקלים במיוחד. מינוף יכולת שילוב המערכות האנכית של החברה על מנת להבטיח אופטימיזציה של זיכרון NAND, קושחה, תכנון בקר, תוכנה ומנהלי התקן – מאפשר לחברה לתכנן ביעילות פתרונות ייעודיים למגוון רחב של שווקים.  הפלטפורמה המוצגת עתה מציבה רף חדש של ביצועים, וצפויה להציע שיפורים של עד 90% בכתיבה רצופה, בהשוואה לדור הקודם בסביבה זאת. השיפור יסייע בניצול פוטנציאל מהירות הורדת הנתונים בסביבת 5G ו- Wi-Fi 6, תוך הצעת חוויית משתמש משופרת בעת צריכת קבצי מדיה עשירים, דוגמת וידיאו ב-8K, כמו גם ביצועים משופרים ביישומים דוגמת הזרמת צילום וידיאו איכותי בזמן אמת.

מוצר איחסון מסוג UFS – צילום: WD

הנה וידאו קצר שמדגים  חלק מהמוצרים החדשים עם המותג החדש – SanDisk Professional

לשרשור תגובות לחץ כאן


22:00
  /  
26.05.2021