לא יודעים במה לצפות? נטפליקס משיקה כפתור "הפעל משהו"

תנו לנטפליקס להחליט עבורכם במה לצפות. משיקה כפתור חדש וסדרה ישראלית חדשה

17:30
  /  
28.04.2021
  
אלי חבוש ודניאל מטלון

זה לא יכול היה להגיע בזמן מוצלח יותר. כבר שבוע אשתי ואני יושבים למול המסך ומבזבזים את כל הערב בניסיון להחליט במה לצפות עד שמבינים בסוף הערב שבסוף לא צפינו בכלום חוץ מכמה טריילרים. העובדה שלא צפינו בכלום בסוף לא מגיעה רק מכך שלא מצאנו משהו להתחבר אליו (שזה העיקר), אלא גם כי קשה להחליט.

היום משיקה נטפליקס שירות חדש שאולי יסייע לכם במקצת בהתלבטויות האלה. כפתור "הפעל משהו" מתווסף לשירות ולחיצה עליו תאפשר לצפות בסדרה או סרט שנטפליקס ישערו שתאהבו על סמך הרגלי צפייה קודמים שלכם

אם לא אהבתם את הבחירה הראשונה של נטפליקס, בלחיצה אחת נוספת "הפעל משהו אחר" ניתן לקבל סדרה או סרט חדשים לגמרי, סדרה או סרט שכבר צופים בו, סדרה או סרט ברשימה של המנוי וסדרה או סרט שהצפיה בהם לא הסתיימה.

הכפתור החדש ממוקם בכמה מקומות; מתחת לשם הפרופיל של המשתמש, בשורה העשירית בדף הבית ב- Netflix ובתפריט הניווט משמאל למסך. 'הפעל משהו' יפעל על סמך הגדרות הפרופיל ובקרת ההורים.

PLAY SOMETHING

חברת Netflix משיקה כפתור חדש במכשירי טלוויזיה "הפעל משהו" ( באנגלית  PLAY SOMETHING) – המאפשר לצופים לצפות בסרט או סדרה ש-Netflix יודעת שיאהבו על סמך הרגלי הצפיה הקודמיםבעת לחיצה על כפתור 'הפעל משהו', תוצג מיד סדרה או סרט שהצופה יאהב על סמך צפיה קודמת. בלחיצה אחת נוספת 'הפעל משהו אחר' ניתן לקבל סדרה או סרט חדשים לגמרי, סדרה או סרט שכבר צופים בו, סדרה או סרט ברשימה של המנוי וסדרה או סרט שהצפיה בהם לא הסתיימה.

הפעל משהו מסומן בחץ לבן

הכפתור החדש ממוקם בכמה מקומות; מתחת לשם הפרופיל של המשתמש, בשורה העשירית בדף הבית ב- Netflix ובתפריט  ניווט משמאל למסך. 'הפעל משהו' יפעל על סמך הגדרות הפרופיל ובקרת ההורים. לעיתים בחירה יכולה להיות קשה וגוזלת זמן כאשר יש הרבה תוכן לבחירה. 'הפעל משהו' הוא שיפור נוסף של Netflix למנויים אשר יפחית את זמן החיפוש הארוך והגלילה האינסופית בחיפוש אחר תכנים חדשים שהמנויים לא צפו או לא היו מחפשים באופן יזום.

"הפעל משהו אחר" מצד ימין באמצע צילום: יח"צ נטפליקס
מיקום "הפעל משהו" בתפריט בצד שמאל צילום: יח"צ נטפליקס

סדרה ישראלית חדשה – Hit and Run

בתוך כך מודיעה נטפליקס על עלייתה הקרובה של סדרה ישראלית חדשה בשם Hit and Run סדרת מתח- אקשן חדשה מאת אבי יששכרוף & ליאור רז ("פאודה") ודון פרסטוויץ & ניקול יורקין (The Killing), בהשתתפות השחקנים: ליאור רז , סנה לאת'ן, גרג הנרי, קיילין אום וגל תורן אשר יופיע  בתפקיד אורח.

ליאור רז יגלם את שגב אזולאי- יוצא יחידה צבאית מובחרת, אשר חי חיים שקטים מאז פרישתו, אך נאלץ להתעמת עם עברו האלים לאחר שאשתו נרצחת במסתוריות בתאונת פגע וברח.

סאנה לאת'ן תגלם את נעמי היקס- עיתונאית מוכשרת ואמביציוזית מניו יורק המחפשת קצה חוט בחקירת מקרה רצח בעל השלכות גלובליות.

KAELEN OHM תגלם את דניאל וקסלר- רקדנית אמריקאית מוכשרת שחיה חיים מאושרים בתל אביב יחד עם בעלה הטרי (ליאור רז) כשחייה נגדעים בפתאומיות. לאחר מותה, נחשפים סודות ושקרים לגבי חייה בישראל.

מורן רוזנבלט שתגלם את טלי שפירא- חוקרת משטרתית קשוחה שמשתמשת בעמדתה כדי לעזור לבן משפחתה, שגב (ליאור רז), כדי לפתור את המסתורין סביב מות אשתו.

גל תורן שיגלם את רון הראל- יוצא יחידה צבאית מובחרת אשר חי בניו יורק וסובל מפוסט טראומה שגורמת לו לעשות בחירות לא נכונות. חברו מתקופת הצבא, שגב (ליאור רז), מגיע לניו יורק כדי לגרום לו לצאת מהמצב ולחזור לפעולה.

גרג הנרי יגלם את מרטין וקסלר- אביה של דניאל, שאינו מרוצה מהבחירה של בתו בבעלה, בשל סיבות סודיות משלו.

הפקה בפועל: דון פרסטוויץ'& ניקול יורקין (The Killing)

בימוי: Mike Barker (סיפורה של שפחה) ביים 5 פרקים כולל הפיילוט

מרבית הצילומים התקיימו בישראל לאחר שחלק מהצילומים התקיימו לאחרונה בניו יורק.

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


17:30
  /  
28.04.2021
  
אלי חבוש ודניאל מטלון