תערוכות האלקטרוניקה מנסות לחזור ולהציג. לפחות וירטואלית

הן ספגו מכה לא קלה אבל לאחרונה מנסות תערוכות האלקטרוניקה לשוב ולהציג. הקרובה היא קומפיוטקס בטיוואן

17:22
  /  
27.04.2021
  

וירוס הקורונה פגע בכל תעשיית התערוכות זה כבר מעל שנה. תערוכות כמו CES, MWC, IFA וקומפיוטקס בטיוואן, בוטלו או נדחו וכרגע לא באמת ידוע מה יהיה גורלם. CES עוד קיימה אירוע וירטואלי בתחילת השנה אבל זה ממש לא היה אותו הדבר.

לאור החיסונים והסרת המגבלות במדינות רבות, מנסות התערוכות לחזור לאט לאט לשגרה. או לפחות לחצי שגרה. כך למשל תערוכת קומפיוטקס מודיעה שלאחר הביטול בשנה הקודמת, השנה היא תערוך את התערוכה בעיקר אונליין ותאפשר למבקרים להיכנס לביתנים וירטואלים. במקביל היא תקיים גם אירועים פיזיים אבל זה לא שבאמת ניתן להגיע היום לטיוואן ללא חובת בידוד של כשבועיים. רק לאחרונה הסירה טיוואן את חובת הבידוד הקבוצתית במתחמים המיועדים לכך עבור כאלה שבאו ממדינות מסויימות, כמו אנגליה למשל.

גם תערוכת MWC שנערכת בברצלונה בכל שנה בחודש פברואר/מרץ, נדחתה כבר פעמיים וכרגע אמורה להתקיים בסוף חודש יוני. לעת עתה האירוע הפיזי אינו מבוטל וגם לא ברור באיזו מתכונת בדיוק ייערך אבל לא מן הנמנע שיתבטל ברגע האחרון ככל שיתגלו מקרי הידבקות חדשים או חשש נוסף.

תערוכת IFA שבוטלה בשנה שעברה צפוייה כרגע להתקיים בתחילת ספטמבר ותערוכת CES אי שם הרחק בחודש ינואר 22. המועדים עדיין רחוקים מספיק כדי לא לדעת באופן ודאי האם יתקיימו או לא וסביר להניח שיתקיימו לפחות בצורה חלקית, אונליין.

כאמור התערוכה הקרובה היא תערוכת קומפיוטקס כשבהתאם למצב, התערוכה תתקיים במתכונת היברידית, כלומר וירטואלית במקביל למספר אירועים פיזיים בטאיוואן במהלך חודש יוני ויוכלו לחפש ולצפות במוצרים של המציגים בביתנים וירטואליים באמצעות סרטונים ותמונות.

בין הנושאים המרכזיים בהם ידונו השנה בתערוכה ניתן למצוא: AI ו-IoT, מחשבי על, מחשוב קצה, מוצרי גיימינג, טכנולוגיות 5G ואבטחת סייבר, וכמו כן מספר ענקיות מחשבים ותקשורת כבר אישרו את השתתפותן בתערוכה, ביניהן Acer, AMD, Arm, Intel, ו-Qualcomm.

Computex 2021 תפעל בין התאריכים 31 במאי ועד 30 ביוני.

MWC 2021 אמורה להציג בין התאריכים 28 לחודש יוני ועד ל-1 לחודש יולי

IFA 2021 אמורה להציג בין התאריכים 3 ועד 7 לחודש ספטמבר

לשרשור תגובות לחץ כאן


17:22
  /  
27.04.2021