דגם הפרו של שעון T-REX של Amazfit מגיע לישראל. הפעם תומך עברית

הדגם החדש בסדרה מושק היום ומלבד עברית יהיה מוגן עד 10 אטמפוספרות, ארבע מערכות לווין ויעלה 799 ש"ח

12:46
  /  
24.03.2021
  

קבוצת ח.י. ממשיכה להביא לישראל את שעוני AMAZFIT ומצרפת למשפחה את דגם ה T-REX Pro שהוא ממשיכו של דגם ה T-REX שהוצג בישראל בחודש יולי 2020.

ה- T-Rex Pro ממשיך את סדרת ה T-REX המיועדת לחובבי הספורט והאקסטרים והוא מיועד למי שרוצה לענוד שעון שיהיה גם עמיד בתנאים קשים יותר. לדברי החברה, דגם הפרו  עבר בהצלחה 15 מבחנים לסטנדרט צבאי ומבחני סיבולת נוספים, והוא בעל פונקציונליות עמידות למים של עד 10 אטמוספרות, מערכת מדידת רוויה חמצן בדם (סטורציה), ארבע מערכות לוויין ניווט גלובליות, מד גובה ברומטרי, ויותר מ 100 מצבי ספורט.

והפעם, בשונה מהדגם הרגיל שהוצג אצלנו בשנה שעברה, כאן כן תקבלו תמיכה בעברית. הללויה.

צג הפרו הוא מסוג AMOLED בגודל 1.3" ברזולוציה של 360X360, עם ארבע מערכות לוויין ניווט גולבליות ה-T-Rex Pro  למעקב מדוייק אחר מיקום ומד גובה ברומטרי לתיעוד הגובה בו אתם נמצאים.

השעון מסוגל לבצע ניטור של רמת החמצן בדם שלכם, עוקב אחר השתנות קצב הלב (HRV) וזאת על-מנת לתעד את תגובת המשתמש ללחץ, ומצוייד בחיישן אופטי BioTracker  2  PPG Bio-Tracking  המבצע ניטור דופק  24 שעות ביממה ומתריע במידה והדופק גבוה מדי. השעון יאפשר גם ניטור מצב השינה ויפיק דוח בכל בוקר על אופן השינה, טווחי ה REM ועוד.

לשעון יותר מ -100 מצבי ספורט שונים, ה- T-Rex Pro מנטר את הדופק, המרחק, המהירות והקלוריות שנשרפו. מערכת האלגוריתם  Firstbeat מאפשרת הערכת נתונים מיוחדים כגון צריכת החמצן המקסימלית שלך, זמן התאוששות ועומס האימונים ובכך מאפשרת לכם לדעת את מידת ההתקדמות וההישגים שלכם. בנוסף לכך, מערכת האלגוריתם ExerSense  תדע לזהות שמונה מצבי ספורט ומתעדת את כל הנתונים הקשורים באופן אוטומטי.

הניטור באופן כללי מתבצע לאורך כל היום (והלילה) ובסופו המשתמש יכול לקבל ציון בריאות המשקלל את כל הנותנים שנאספו עליו.

ל T-REX פרו סוללת 390 מילי אמפר כשהחברה טוענת שתוכלו למשוך אותה עד18 יום (בשימוש אופייני) וניתן להשיג אותו ב- 3 צבעים : שחור מטאוריט, אפור מדבר וכחול פלדה.

מחיר: 799 ש"ח

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


12:46
  /  
24.3.2021
  

1