Dell Technologies חושפת את דור השרתים החדש ה- PowerEdge

מעכשיו הארגונים יכולים לנתב, לנתח ולהשתמש בנתונים שלהם בצורה חכמה ומאובטחת יותר.

18:00
  /  
17.03.2021
  

Dell Technologies חושפת את דור השרתים החדש – ה-Dell PowerEdge 15G. הדור הנוכחי הינו עוצמתי יותר ומאובטח יותר, ובעזרתו Dell סוללת את הדרך של ארגונים לתשתית אוטומטית לחלוטין. הדור החדש צפוי להיות יעיל יותר מבחינת אנרגיה, בעל יכולות בינה מלאכותית ונותן מענה לצרכי IT שונים ומגוונים גם במחשבי הקצה.

הדור החדש של סדרת השרתים הנמכרת בעולם מכיל 17 סוגי שרתים חדשים עם יכולות בליבת מרכז הנתונים, בענן הציבורי או על מחשבי הקצה המקומיים. בנוסף, סדרת ה-PowerEdge משלבת מרכיבים המקדמים את הארגון לשימוש באוטומטיזציה.

"ארגונים מייצרים כיום נתונים השמורים במקומות רבים יותר מאיי פעם, וקיים האתגר להשתמש בהם בצורה המהירה ביותר שניתן", אומר ג'ף בורדו, נשיא ומנהל קבוצת פתרונות התשתית בדל טכנולוגיות. "כפי שאנו מדמיינים את העתיד של ה-IT, אוטומציה מתקדמת תהיה בגדר חובה. סדרת ה-PowerEdge החדשה שלנו היא השלב הבא מבחינת ביצועים ויכולות, והיא תעזור לארגונים לקבל את הערך המוסף מהעומס של הנתונים, ותסלול עבורם את הדרך ליכולות אוטומטיות".

הנה כמה מהיכולות החדשות:

בינה מלאכותית בשירות הנתונים: שרתי ה-PowerEdge מגיעים עתה עםPCIe  דור 4, שמכפיל את התפוקה מהדור הקודם, וביחד עם עד ששה מאיצים לכל שרת, הם תומכים גם בעומס הנתונים המאתגר ביותר. יכולות אלו, ביחד עם היכולות האוטומטיות החכמות של ה-PowerEdge הופכות את דור השרתים החדש לעדכני ביותר מבחינת יכולת הבינה המלאכותית ומספקות לארגונים תגובה מהירה יותר לצרכיהם.

לוקחים את ה-IT צעד קדימה: הדור החדש של השרתים בנוי לסביבות עבודה מסובכות כמו גם עבודה מרחוק, וכולל את השרתים הקשיחים PowerEdge XR11/12 שמביאים איתם ביצועים טובים ואבטחה טובה יותר המחזיקה לאורך זמן. השרתים החדשים מותאמים לדרישות הגוברות ועומסי העבודה של מחשבי הקצה.

יכולת אבטחה מובנית מקצה לקצה: רבים חוששים מטרנספורמציה דיגיטלית בשל הפחד מחשיפת נתונים אישיים וחשיפה לסייבר. ה-PowerEdge מכיל תצורת עמידות בפני סייבר ואת כל יכולות ה-Silicon Root of Trust, ומציג גישה המבטיחה אבטחה מרבית משלב הפריסה ולאורך כל הדרך. האבטחה מתחילה עוד לפני הפריסה עםDell Technologies Secured Component Verification,  – שירות שמציע ביטחון לכל השרתים ושרשרת האספקה של Dell. עם כל הפיצ'רים הייחודיים, כמו ה-PowerEdge UEFI Secure Boot Customization, יכולות אבטחה יכולות להיות מנוהלות טוב יותר גם בזמן תקיפה.

יעילות וקיימות:  עם העיצוב החדש והייחודי יש לומר, השרתים החדשים מכילים מאווררים ומערכות קירור יעילים ב-60% מהדור הקודם מבחינת צריכת אנרגיה. בעזרת מערכת הקירור החכמה, זרם האוויר יעבור בצורה אוטומטית ישירות לאזור המתחמם של השרת, מה שיגרום באופן ישיר למערכות לעבוד מהר יותר.

גמישות: בעזרת פרויקט APEX, דל מציעה מחדש את הדרך שבה צורכים IT. קונסולת הענן של Dell טכנולוגיות תספק את הבסיס עבור הפרויקט, שייתן לארגונים חוויה אחרת בניהול הענן. בעזרת קונסולת הענן של Dell, הלקוחות יוכלו להירשם ולעצב את יכולות המחשוב שלהם עבור יצירת סביבת עבודת פרטית או היברידית, כך שיתאימו לעומס הנתונים הקיים.

ביצועים טובים וחומרה מעודכנת: סדרת ה-PowerEdge מכילה את האמצעים הטכנולוגיים העדכניים ביותר שמספקים את העוצמה הנדרשת לארגונים בשביל להתמודד עם העומס בנתונים ויישומים.

 

קצת על  דל טכנולוגיות

דל טכנולוגיות היא קבוצת חברות המספקות תשתית לארגונים לבנות את המרחב הדיגיטלי שלהם, להיכנס לעולם ה-IT ולהגן על הנכס החשוב להם ביותר – המידע. זאת, באמצעות פורטפוליו טכנולוגי מקיף, החל ממוצרי קצה בתחום המחשוב האישי והעסקי, דרך מוצרי ליבה בתחומי תשתית אחודה, שרתים, אחסון ואבטחת מידע, וכלה בטכנולוגיות ענן.

דל טכנולוגיות ישראל פרושה על פני ארבעה אתרים (באר שבע, הרצליה, גליל ים, חיפה) ועוסקת בפעילות פיתוח, מכירות ושירותים. לחברה מערך רחב של שותפים עסקיים, אשר פועלים בשוק הארגוני, העסקי והצרכני בישראל.

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


18:00
  /  
17.3.2021
  

1