הכירו את SONOS Roam, רמקול חכם ואולטרה נייד

הרמקול הכי חכם ורב-תכליתי של Sonos נשמע מדהים יחסית לגודלו. הוא קל להתקנה ולשליטה, ומשלב חידושים טכנולוגיים עם עיצוב ייחודי, ...

14:00
  /  
10.03.2021
  

סנטה ברברה, קליפורניה – 9 במרץ 2021 – SONOS הציגה  את ה- SONOS Roam, הרמקול החכם והאולטרה-נייד המאפשר איכות סאונד בבית ובחוץ. הסאונד ניתן להתאמה ומתחבר למערכת SONOS דרך רשת ה-Wi-Fi האישית ועובר אוטומטית ל-Bluetooth כשאתם בחוץ. העיצוב של Roam אלגנטי אך עמיד, והוא שוקל פחות מחצי קילו – מותאם לבית, לחצר האחורית ולכל מקום שתהיו.

 SONOS Roam

לרמקול חיבור מקביל ל-Wi-Fi ול-Bluetooth, מה שהופך את חוויית הסטרימינג לחלקה במעבר בין אזורים שונים. כשאתם מאזינים בבית, Roam מתחבר למערכת הבייתיתומשדר סאונד דרך רשת ה-Wi-Fi. כשאתם יוצאים, הוא עובר בצורה אינטואיטיבית ל-Bluetooth ומתחבר אוטומטית למכשיר הנייד שלכם. עם התכונה החדשה שנקראת Sound Swap, תוכלו להחזיק את לחצן ההפעלה/השהיה ברמקול כדי להעביר את המוזיקה לרמקול הקרוב ביותר במערכת (במקרה בו יש לכם מערך רמקולים של החברה) – כך קל יותר להעביר מוזיקה מחדר לחדר.

הקישוריות החלקה מאפשרת בנוסף סטרימינג ב-Bluetooth לכל המערכת – אפליקציית SONOS מאפשרת ליצור קבוצה של Roam ורמקולים אחרים של SONOS לבחירתכם. Roam פועל עם עשרות שירותי סטרימינג, כולל SONOS Radio, בשליטה קולית עם Amazon Alexa או Google Assistant (במדינות נתמכות), באמצעות Apple AirPlay 2 או ישירות מהאפליקציה של שירות המוזיקה האהובה עליכם.

על פי ההצהרה, ארכיטקטורה אקוסטית תספק סאונד עשיר ומפורט עם הצלילות, העומק והנפח שהייתם מצפים להם מרמקול גדול יותר. כוונון Trueplay אוטומטי זמין בעת שידור דרך Bluetooth ודרך רשת ה-Wi-Fi, ופירוש הדבר הוא ש-Roam תמיד מכוונן לחוויית ההאזנה הטובה ביותר בכל סביבה.

Roam מגיע בצבעי Shadow Black או Lunar White, ובעל פרופיל משולש . Roam משלב אלגנטיות ועמידות – הוא חסין לאבק ואטום למים בדירוג IP67. הוא מצויד בכיסוי קצוות וכפתורים פיזיים מסיליקון המגינים עליו מפני נפילות או מכות. על פי ההצהרה הוא יכול להשמיע מוזיקה ברציפות עד 10 שעות בהטענה אחת, וחיי הסוללה שלו מגיעים ל-10 ימים כשהוא לא בשימוש. כדי לטעון את Roam, ניתן לחבר אותו למטען אלחוטי מגנטי מיוחד הנמכר בנפרד, לכל מטען Qi אלחוטי או לכבל ה-USB-C הכלול באריזה.

בדיווח שנתן פטריק ספנס מנכ"ל SONOS הוא מציין : "יצרנו את Roam כדי לאפשר ללקוחות לקחת איתם את חוויית SONOS לכל מקום. לא רק שהוא הרמקול הכי חכם ורב-תכליתי שלנו, הוא גם הרמקול במחיר הכי נוח שאנחנו מציעים. Roam מעניק למיליוני לקוחות חדשים הזדמנות להכיר את SONOS, והוא המוצר הנכון בזמן הנכון, בדיוק כשאנחנו חוזרים להיפגש עם המשפחה והחברים".

Roam יהיה זמין החל מיום ה 20 באפריל במחיר 699 ש״ח ברשת באג היבואנית הרשמית של מוצרי SONOS בישראל. מכירה מוקדמת תפתח בימים הקרובים באתר www.BUG.co.il

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


14:00
  /  
10.3.2021
  

1