מהיום: תוכלו להשתמש באפליקציית BIT בתשלום במגע בלבד

גם bit של בנק הפועלים מצטרפת לתשלום במגע ומשיקה ארנק דיגיטלי וכרטיס אשראי bitcard

15:49
  /  
16.02.2021
  

אפליקציית bit של בנק הפועלים, דרכה אתם יכולים להעביר ולקבל כספים עוברת לשלב הבא: בנק הפועלים משיק ארנק דיגיטלי ואת כרטיס האשראי bitcard. לקוחות bit יוכלו לשלם ישירות מהנייד, גם בעת ביצוע עסקת רכישה בבתי העסק ללא צורך בהצגת כרטיס האשראי כשכל מה שנדרש הוא להצמיד את הסמארטפון לקופה (tap), ללא צורך בארנק פיזי, ומבלי לזכור את הקוד הסודי של כרטיס האשראי.

התשלום ב- bit מבוסס על תקן בינלאומי של ויזה ומאסטרקארד, ולכן מאפשר גם לשלם בכל חנות בחו"ל שיש בה קופה תומכת ב-NFC, באמצעות הנייד וללא צורך בכרטיס פיזי.

בעלי מכשיר אנדרואיד וכרטיס אשראי מסטרקארד של בנק הפועלים או כרטיסי מסטרקארד חוץ בנקאיים של ישראכרט, יכולים להירשם לארנק באפליקציית bit. כשמגיעים לחנות הפיזית, מחפשים את סימן ה-NFC על גבי קופות שתומכות בתשלום בנייד, משחררים את נעילת הטלפון, מצמידים את המכשיר למסוף והתשלום מבוצע. לדברי החברה, בקרוב השירות יתאפשר לבעלי כרטיסי אשראי נוספים.

לקוחות אחרים (שאין להם כרטיס אשראי מסטרקארד של בנק הפועלים או כרטיס אשראי מסטרקארד חוץ בנקאי של ישראכרט) או שאין להם מכשיר אנדרויד
, יוכלו להזמין bitcard, כרטיס אשראי שמונפק על ידי כאל, ישירות באפליקציה וכך יוכלו להשתמש בארנק הדיגיטלי של bit ולשלם ללא מגע בבתי עסק לאחר שיקבלו את הכרטיס אליהם הביתה.

גולן שרמן, משנה למנכ"ל וממונה על חטיבת החדשנות והאסטרטגיה: "זהו צעד משמעותי לקראת מימוש החזון של bit למעבר מאפליקציית תשלומים יומיומית של הציבור הרחב לפלטפורמת הפעילות הבנקאית המרכזית ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. נמשיך לקדם ולחזק את הצעת הערך הייחודית של bit, כפלטפורמה למתן מגוון שירותים בנקאיים מהירים ופשוטים מבוססי תשלומים לשימוש כלל הלקוחות."

 

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


15:49
  /  
16.2.2021
  

1