ביקונקט משיקה את ה- JBuddies ליין חדש של אוזניות מותאמות לילדים

JBuddies כולל הגבלה על רמת הדציבלים ועתיד לשמור על האוזניים של ילדינו.

11:13
  /  
22.01.2021
  

ביקונקט טכנולוגיות, משיקה ליין חדש של אוזניות מותאמות לילדים של מותג  Audio JLab האמריקאי בישראל. Audio JLab הינו מותג אמריקאי שנחשב איכותי ומשתלם לכל כיס.

ליין האוזניות החדש JBuddies מבטיחות כי עוצמת הקול תגיע לרמות הבטוחות עבור הגיל הרך (מגיל 6) או גיל העשרה. אוזניות JBuddies אינן מאפשרות הגברת עוצמת המוזיקה מעבר ל- 85 דציבלים ובכך שומרות על אוזני הילדים מפני פגיעה. 85 דציבלים כרף עליון נקבעו על ידי המכון הלאומי לבטיחות ובריאות בארה"ב.

האזנה לעוצמה גבוהה יותר יכולה לגרום נזק לשמיעה אצל פעוטות, ילדים ובני נוער אפילו אם היא נעשית רק למספר דקות. בנוסף ישנה המלצה להגביל את שעות האזנה למוזיקה עד 8 שעות ביום  – המדד להאזנה נכונה מתבצע אם הילד יכול לשמוע את ההורה שלו שעומד במרחק של זרוע ממנו.

אוזניות ה- JBuddies מגיעות בשלל צבעים, עם אפשרות הגדלת הקשת למגוון גילאים ובכך יכולות "לגדול עם הילד/ה".

הליין החדש:

Jbuddies Folding

אוזניות חוטיות מתקפלות לפעוטות מגיל שנתיים עם הגנת שמיעה

אוזניות לילדים מגיל שנתיים ומעלה, מתקפלות למצב קומפקטי ומגיעות עם סט מדבקות לגב כרית האוזן. בטוחות לשימוש ומותאמות לילדים עם הגבלת עוצמה ל-85db. מתאימות לחיבור לטלפון נייד, נגני מדיה, מחשבים ניידים, מכשירי DVD ועוד.

האוזניות מותאמות לגודל ראש קטן, וניתנות לכיוונון והתאמה אישית. הן כוללות כריות אוזניים רכות המגינות על האוזניים ומאפשרות נוחות מיירבית לזמן ממושך. סט מדבקות תלת ממדיות יאפשרו לילד/ה שלכם להתאים לעצמם את המראה הייחודי שלהם. הן מתקפלות למצב קומפקטי המאפשר לקחת אותן לכל מקום בנוחות. כיוונון עוצמת השמע נעשה דרך גלגל ייעודי מסביב לגב כרית האוזן.

מחיר מומלץ לצרכן: 99 ₪

 

JBUDDIES Studio

אוזניות לילדים עם הגנת שמיעה

אוזניות חוטיות במבנה Over the Ear המיועדות לילדים מגיל 6 ומעלה, עם כריות אוזניים מרופדות וקשת הניתנת להתאמה אישית לפי גודל הראש. בטוחות לשימוש ומותאמות לילדים עם הגבלת עוצמה ל-85db. האוזניות מתחברות באמצעות כבל ארוך מחוזק למחשב, לטלפון הנייד, לטאבלט או לנגן. שלט הממוקם על גבי הכבל מאפשר מענה נוח לשיחות והעברה בין קבצי מוזיקה. האוזניות כוללות כריות אוזניים רכות המגינות על האוזניים ומאפשרות נוחות מירבית לזמן ממושך. האוזניות קלות מאוד (150 גרם),הן מתקפלות למצב קומפקטי המאפשר לקחת אותן לכל מקום בנוחות .

מחיר מומלץ לצרכן: 119 ₪

 

JBUDDIES Studio Wireless

אוזניות אלחוטיות לילדים עם הגנת שמיעה

אוזניות אלחוטיות לילדים במבנה Over the Ear המיועדות לילדים מגיל 6 ומעלה, עם כריות אוזניים מרופדות וקשת נוחה הניתנת להתאמה אישית לפי גודל הראש. בטוחות לשימוש ומותאמות לילדים עם הגבלת עוצמה ל-85db. האוזניות הללו מציעות משך שימוש אלחוטי של יותר מ-24 שעות ללא צורך בטעינה. בנוסף, הן מציעות חווית האזנה משותפת ל- 2 ילדים באמצעות מתאם שמע המחבר 2 אוזניות אחת אל השנייה, כך שהילדים יכולים לצפות יחד בסרט או להאזין יחד למוזיקה, לשיעור זום או לפודקאסט.

האוזניות מתחברות בקלות לסמארטפון, לטאבלט או לכל מכשיר אחר תומך בלוטוס. וכן מאפשרות חיבור חוטי באמצעות כבל אודיו המצורף לערכה לכל התקן בחיבור 3.5 מ"מ. מקשי השליטה בעוצמה, בהעברת שירים ובמענה לשיחה  ממוקמים על גבי האוזנייה לתפעול נוח ופשוט מאוד של כל האפשרויות. האוזניות כוללות כריות אוזניים רכות המגינות על האוזניים ומאפשרות נוחות מירבית לזמן ממושך. האוזניות קלות מאוד, פשוטות לשימוש, והן מתקפלות למצב קומפקטי המאפשר לקחת אותן לכל מקום בנוחות.

מחיר מומלץ לצרכן: 169 ₪

 

JBUDDIES Play

אוזניות גיימינג אלחוטיות לילדים עם הגנת שמיעה

אוזניות גיימינג אלחוטיות המיועדות לילדים מגיל 6 ומעלה, עם מיקרופון בום נשלף לשיחות ולצ'אטים ועד 22 שעות שימוש רציף בטעינה אחת. מתאימות לשימוש עם מחשב, סמארטפון, נגני מדיה וקונסולות משחק. בטוחות לשימוש ומותאמות לילדים עם הגבלת עוצמה ל-85db. ה- Jbuddies Play הן אוזניות רב שימושיות המתאימות הן למובייל והן למגוון קונסולות משחקים כגון: PS, XBox, Switch, PC/Mac.

הן מתחברות בצורה אלחוטית עם Bluetooth 5.0 לטלפון הנייד או לקונסולה (ניתן להתחבר גם באמצעות כבל אודיו המצורף לערכה). פרופיל הסאונד של האוזניות מותאם לגיימינג עם עכבה נמוכה במיוחד (60ms) ותדרים בינוניים-גבוהים מועצמים לסאונד צלול.

האוזניות כוללות כריות אוזניים רכות המגינות על האוזניים. המיקרופון המובנה ניתן לשליפה על מנת לנהל שיחות זום או צ'אטים בתוך המשחק. וכאשר משחקים לבד או מאזינים למוזיקה, ניתן להחזירו למקומו בתוך האוזניה.  האוזניות מתקפלות למצב קומפקטי המאפשר לקחת אותן לכל מקום בנוחות.  האוזניות יכולות לשמש גם כאוזניות BT רגילות, להאזנה למוזיקה ל-22 שעות רציפות (משך המתנה 400 שעות). טעינת האוזניות מתבצעת באמצעות כבל USB המצורף לערכה.

מחיר מומלץ לצרכן: 249 ₪

לאתר החברה וקישור לאוזניות 

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


11:13
  /  
22.01.2021