ביחד עם הגלקסי S21 – סמסונג מציגה את אוזניות הבאדס פרו

הגקלסי באדס פרו מגיעות עם סינון רעשים אקטיבי ומעבר מהיר בין מכשירים במחיר של 800 ש"ח

17:40
  /  
14.01.2021
  

לאחר שהציגה בתחילת השנה שעברה את הבאדס לייב, אוזניות שעועית בצורה חדשה, חוזרת סמסונג למקורות ומציגה את הבאדס פרו – אוזניות הבלוחוט החדשות שלה אותן היא הציגה הערב ביחד עם הגלקסי S21.

אוזניות Galaxy Buds Pro מציעות צליל היקפי בזכות רמקול דו-כיווני התומך בוופר של 11 מילימטרים לבס עמוק יותר וטוויטר של 6.5 מילימטרים לטרבל עשיר יותר. ה- Buds Pro יודעות להפריד את קולכם מרעשי הרקע הבלתי-רצויים תודות לשלושה מיקרופונים ויחידת Voice Pickup Unit (VPU). אחד המיקרופונים החיצוניים משמש להפחתת רעשי הרקע עוד יותר. בנוסף, סמסונג שילבה את טכנולוגיית מגן הרוח (Wind Shield) החדשה שלה באוזניות Galaxy Buds Pro. סמסונג אומרת שהעיצוב והתכנון עוזרות למנוע משבי רוח שנכנסים לתוך ההאזנה שלכם.

בנוסף, לאוזניות Buds Pro יכולות ביטול רעש פעיל  (ANC) ניתן להפחית את רעשי הרקע עד 99 אחוזים ולכוון את עוצמת הקול לרמה המועדפת עליכם. עם Ambient Sound תוכלו להגביר צלילים קרובים ביותר מ-20 דציבלים.

בנוסף, מאפיין ביטול הרעשים הפעיל וAmbient Sound- פועלים יחד אוטומטית, ומתאימים את עצמם לסביבה כדי למקסם את חוויית השמע. אוזניות Galaxy Buds Pro מזהות מתי אתם מדברים, ויכולות אוטומטית להשתיק צלילים מהסביבה הקרובה או להגביר אותם. האוזניות תדענה להנמיך את עוצמת המוזיקה כשתרצו לדבר, גם אם אתם משתמשים ב-Ambient Sound או אם השבתתם את ביטול הרעש הפעיל.

שילוב אוזניות באקו סיסטם של סמסונג

אוזניות Galaxy Buds Pro מתחברות בצורה טבעית לאקוסיסטם של Galaxy, וכעת תוכלו להעביר את החיבור לאוזניות מהסמארטפון לטאבלט Galaxy בהתאם לשימוש שלכם ללא כל צורך בצימוד ידני. לדוגמה: אם אתם צופים בסרטון בטאבלט, Galaxy Tab S7, ומקבלים שיחה בסמארטפון, Galaxy S21, שלכם – תכונת Auto Switch החדשה תעצור את הסרטון ותאפשר לכם לענות לטלפון תוך שימוש באוזניות Galaxy Buds Pro. כשהשיחה תסתיים, חיבור האוזניות שלכם ישוב מיד לטאבלט, הסרטון ימשיך לנגן ותוכלו להאזין לצלילים באוזניות.

אוזניות Galaxy Buds Pro כוללות גם מצב משחק (Game Mode) עם דיליי (זמן שיהוי) קצר.

בכל הקשור לסוללה, כשהיא טעונה במלואה היא תאפשר 8 שעות של השמעה. טעינה בנרתיק הטעינה האלחוטית תאפשר עוד 20 שעות של האזנה. גם בעת שימוש בביטול הרעש הפעיל, עדיין ניתן ליהנות מ-5 שעות של השמעה ו-13 שעות נוספות בזכות נרתיק הטעינה. אם הסוללה התרוקנה, תוכלו ליהנות משעה שלמה של השמעה לאחר חמש דקות של טעינה מהירה. 

זמינות ומחיר

אוזניות Galaxy Buds Pro מושקות בשלושה צבעים : שחור (Phantom Black), כסף (Phantom Silver) וסגול1(Phantom Violet)

מחיר מומלץ לצרכן 799 ₪

 

לשרשור תגובות לחץ כאן


17:40
  /  
14.01.2021