CES 2021 – אסוס מכריזה על מסכים מקצועיים עבור גיימרים, יוצרי תוכן ואנשי עסקים.

הליין החדש כולל מסכי משחק התומכים ב-HDMI 2.1 עבור ה-PC וקונסולות משחק, וכן מסכים מקצועיים לעסקים וליוצרי תוכן.

21:36
  /  
13.01.2021
  

 

ASUS מכריזה היום (13.1.21) ב-CES 2021 על ליין מסכים חדש. כחלק מהתפתחות עולם מסכים המקצועיים בוחרת ASUS לשדרג את סדרות Gaming, ProArt ו-ZenScreen זאת כדי לעמוד בדרישותיהם של גיימרים, יוצרי תוכן ומקצועני עסקים.

כמה נקודות מרכזיות ממהכרזה: 

  • עבור שחקני מחשב וקונסולות: ROG Swift PG32UQ, Strix XG43UQ ו-TUF Gaming VG28UQL1A תומכים בתצוגות 4K בקצב ריענון של 144 הרץ עבור כרטיסי גרפיקה המעודכנים ביותר וב-HDMI 2.1 למשחקיות 4K בקונסולות החדשות עם קצב ריענון של 120 הרץ
  • לשחקנים תחרותיים: ROG Swift PG279QM עם מסך 28 אינץ' שמציע פאנל IPS מהיר ברזולוציית WQHD וקצב ריענון של 240 הרץ עם זמן תגובה של אלפית השנייה (מאפור לאפור), תמיכה ב-DisplayHDR 400 ו-93% ממרחב DCI-P3
  • ליוצרי תוכן: המסך הנייד ProArt Display PA148CTV בגודל 14 אינץ' מציג את ASUS Dial ואת Virtual Control Panel כדי לפשט עומסי עבודה. בנוסף לדגם PA329CV עם רזולוציית 4K ובגודל 32 אינץ' יש אישור של Calman כתומך ב-100% ב-sRGB עם דיוק צבע ברמה של Delta E < 2
  • למשתמשים עסקיים: המסך הנייד ZenScreen MB16ACV בגודל 15.6 אינץ' ברזולוציית FHD עם מעמד מובנה לעבודה תוך כדי תנועה.

מסכים לגיימרים

בהמשך לכתבה שפרסמנו כאן באתר על "10 הדברים שאתם חייבים לקחת בחשבון לפני שאתם קונים את מסך הגיימינג הבא שלכם" ASUS מציגה מסכי משחקים ל-PC ולקונסולות משחק עם תאימות שעונים על לא מעט מהפרמטרים המוצגים בכתבה. המסכים שהוכרזו כוללים תאימות ל-HDMI 2.1 ועם קצב ריענון של 144 הרץ בגדלים של 28, 32 ו-43 אינץ'. מסכים אלו מיטביים לשימוש עבור שחקני מחשב והם תומכים בכרטיסים הגרפיים החדשים ביותר. אוטתם מסכים מציעים משחקיות 4K יציבה עם קצבי ריענון מעל 100 הרץ. תמיכתם ב-DSC מאפשרת תצוגת 4K באמצעות חיבור DisplayPort 1.4 יחיד באמצעות כיווץ ופתיחה של כל פריים תוך כדי תנועה, זאת, על פי דיווחי החברה, מבלי לאבד באופן ניתן להבחנה מאיכות התמונה.

שחקני קונסולות יכולים להתחבר לקונסולות הדור האחרון באמצעות HDMI 2.1, כך יוכלו ליהנות ממשחקיות 4K בקצב ריענון של 120 הרץ. תצוגות אלה כוללות גם תמיכה בטכנולוגיית קצב ריענון משתנה (VRR) ומצב שיהוי נמוך אוטומטי.

ה- ROG Swift PG32UQ

ROG Swift PG32UQ הוא מסך נטול מסגרת משלושה צדדים עם פאנל IPS בגודל 32 אינץ' ברזולוציית 4K שמציע קצב ריענון של 144 הרץ וזמן תגובה של תמונה בתנועה (MPRT) שעומד על אלפית השנייה. בנוסף הוא תומך ב-98% ממרחב הצבעים DCI-P3 וכן מציג תאימות ל-VESA DisplayHDR 600, ותמיכה בטכנולוגיות ASUS Extreme Low Motion Blur -ELMB ו-ASUS Variable Overdrive.

ROG Strix XG43UQ הוא מסך משחקים בגודל 43 אינץ' ברזולוציית 4K-3840×2160 המציע קצב ריענון של 144 הרץ. הוא מציע מגוון יכולות כולל DSC, ELMB SYNC של ASUS, וכן HDR  ELMB SYNC היא טכנולוגיה המבטלת מריחות ועמעום בתצוגה בגין תנועה. התוצאה לרוב תהיה הצגת תמונות חדות יותר בזמן תנועה כך שהמשחק יזרום טוב יותר. כמו כן הוא מציע תאימות ל-DisplayHDR 1000 ותמיכה של 90% במרחב הצבעים DCI-P3 עם ניגודיות טובה.

ה- ROG Strix XG43UQ

TUF Gaming VG28UQL1A הוא המסך הקטן מהשלושה. הוא מציע רזולוציית 4K בגודל 28 אינץ' עם עיצוב נטול מסגרת משלושה צדדים ופאנל IPS מהיר בקצב ריענון של 144 הרץ וזמן תגובה של 1 אלפיות השנייה. הוא משתמש בטכנולוגיית קצב ריענון משתנה להשגת משחקים חלקים במיוחד, יחד עם תמיכה של 125% במרחב sRGB ו-90% במרחב DCI-P3, תאימות ל-VESA DisplayHDR 400, ELMB SYNC וטכנולוגיות Variable Overdrive.

ROG Swift PG279QM, שתוכנן עבור גיימרים תחרותיים, הוא מסך 27 אינץ' ברזולוציית WQHD עם פאנל IPS בקצב ריענון 240 הרץ וזמן תגובה של אלפית השנייה (מאפור לאפור). הוא מגיע עם מעבד G-SYNC עם Reflex Latency Analyze, תאימות DisplayHDR 400 וכיסוי 95% ממרחב DCI-P3. הוא כולל גם את התוכנות GamePlus ו-GameVisual הקנייניות של ASUS כדי לספק לגיימרים יתרון במשחק. ל-PG279QM יש תאורת Aura Sync וניתן לשלב אותו עם מוצרים אחרים התואמים ל-Aura Sync כדי ליצור סביבת משחקים בעלת מראה אחיד. בנוסף, המסך תואם ל-ROG Desk Mount Kit1.

ROG Strix XG16AHP-W הקומפקטי וקל המשקל הוא מסך נייד בגודל 15.6 אינץ' שמציע פאנל IPS ברזולוציית FHD עם קצב ריענון של 144 הרץ, ועם תמיכה בטכנולוגיית Adaptive-Sync כדי להציע משחקיות חלקה חופשיה מפגמים בתצוגה. בתוכו יש סוללת 7,800 מילי-אמפר/שעה שיכולה לספק עד שלוש שעות משחק בקצב ריענון של 144 הרץ, והוא תומך בטכנולוגיית טעינה מהירה המספקת עוד שעתיים שימוש לאחר שעה אחת של טעינה. מסך זה מגיע עם חיבורי USB-C ו-microHDMI כדי להתאים לעבודה עם מחשבים ניידים, קונוסלות משחק, מצלמות ועוד. מעמד נפתח החוצה ו-ROG Tripod המשולב במארז מספקים יכולת לבחור בזוויות צפייה אידיאליות לעבודה ולמשחק.

מסכים ליוצרי תוכן

ASUS ProArt Display PA148CTV הוא מסך IPS נייד בגודל 14 אינץ' וברזולוציית FHD עם פאנל למניעת נצנוצים ועם תמיכה ב-10 נקודות מגע. הוא נוצר עבור יוצרי תוכן, והוא מציג שני טכנולוגיות מתקדמות של AUS , האחת היא ASUS Dial והשניה- Virtual Control Panel המספקים קיצורי דרך פרודוקטיביים ומקשים חמים ניתנים לתכנות שעובדים עם תוכנות נתמכות של אדובי כולל Photoshop, Lightroom Classic, Premiere Pro ו-After Effects.

PA148CTV הוא המסך הנייד הראשון שקיבל אישור של Calman והוא מציע תמיכה של 100% במרחבי הצבעים sRGB ו-Rec.709. על פי הדיווח בהכרזה המסך עובר כיול מראש במפעל עם דיוק צבעים ברמה של Delta E < 2. פאנל השליטה הווירטואלי מציע חוגות, מחוונים, כפתורים וגלגלות לביצוע התאמות, וכן מקשים חמים ניתנים לתכנות כדי לבצע התאמות עוד יותר מדויקות ומפורטות.

ASUS Dial היא חוגה פיזית הממוקמת מאחורי התצוגה ומאפשרת למשתמשים לשלוט בתוכנות תואמות של אדובי ובבקרות Surface Dual של מיקרוסופט. היא מאפשרת לבצע שינויים תוך שנשארים ממוקדים במטלה. הבקרה המוצגת על המסך (OSD) מאפשרת התאמות מהירות וקלות למסך. בנוסף יכולים המשתמשים למנף את תוכנת ProArt Preset כדי לשנות את מרחב הצבעים או להשתמש ב-ProArt Palette כדי לגשת להגדרות תצוגה אחרות.

ל-PA148CTV יש שני חיבורי USB-C המעבירים אותות AV וכניסת חשמל באמצעות כבל בודד, ואילו יציאת ה-microHDMI מספקת חיבור למקורות קלט. שקע ייעודי מאפשר להתקין את המסך על חצובה, או להשתמש במעמד הנפתח המתכוונן כדי לבחור זווית צפייה אידיאלית ותנוחת עבודה מתאימה, גם תוך כדי ;תנועה. PA148CTV כולל שרוול עור לניידות אלגנטית.

ASUS ProArt Display PA329CV הוא מסך 4K בגודל 32 אינץ' (3840×2160) עם פאנל IPS התומך ב-ב-100% במרחב הצבעים sRGB. הוא אושר בידי Calman ומכויל מראש במפעל כדי לספק דיוק צבע ברמה של Delta E < 2, והוא תואם גם ל-VESA DisplayHDR 400. בנוסף, תוכנות ProArt Preset ו-ProArt Palette מוטענות מראש לצורך התאמות צבע מהירות וקלות. ל-PA329CV יש מגוון אפשרויות קישוריות, כולל שני חיבורי HDMI, חיבור DisplayPort, וחיבור USB-C שתומך גם ב-DisplayPort, עם העברת כוח של 90 וואט והעברת נתונים מהירה במיוחד. העיצוב הארגונומי שלו כולל מעמד מתכוונן לארבעה כיוונים, כפתורי פונקציה בחזית ומעמד להרכבה על שולחן בצורת מהדק C.

 

למשתמשים עסקיים

ASUS ZenScreen MB16ACV הוא מסך נייד בגודל 15.6 אינץ' וברזולוציית FHD עם פאנל למניעת נצנוצים ועם עיצוב מסגרת צר במיוחד. המסך עבר ציפוי בטיפול כסף יוני אנטי-בקטריאלי קנייני שלאורך זמן מעכב צמיחה של חיידקים ופטריות על ידי מניעת הידבקות בשיעור של עד 99.9%, והוא עומד בתקני JIS Z 2801 ו- ISO 22196 לפעילות מיקרוביאלית ובדיקות יעילות. זה עוזר לשומר על אזורים מרכזיים במסך נקיים והיגייניים כדי להפחית את ההתפשטות הפוטנציאלית של חיידקים מזיקים. הצג תואם לכל המחשבים הניידים עם יציאת USB Type-C או Type-A 3.0, והוא משתמש בפתרון אות היברידי המטפל באותות AV ובאספקת חשמל בכבל יחיד. מעמד ארגונומי מאפשר לפתוח את המסך על כל משטח ישר, וכן מאפשר להטות אותו לזווית צפייה נוחה. לנוחיות נוספת, ZenScreen MB16ACV תואם לתושבת הברגה "1/4 סטנדרטית, בה ניתן להשתמש כדי לחבר חצובות קונבנציונליות או אותה לתחתית שולחן.

מפרטים טכניים:

שרשור תגובות: CES 2021 – אסוס מכריזה על מסכים מקצועיים עבור גיימרים, יוצרי תוכן ואנשי עסקים.

 


21:36
  /  
13.01.2021