Dell Technolgies חושפת מחשבים, תוכנות ומסכים חדשים בתערוכת CES 2021

Dell משנה את חוויות העבודה ומאפשרת גמישות רבה יותר ויכולת לעבוד מכל מקום

7:48
  /  
06.01.2021
  

Dell Technology חושפת מוצרים חדשים בתערוכת CES 2021. בעזרת המחשבים החדשים, המאובטחים וה"ירוקים" בתעשייה המחשוב, Dell מאפשרת גמישות רבה יותר ויכולת לעבוד מכל מקום.

DELL Letitude 9420 2IN1 (Photo: DELL PR)

 

מעצימים את התפוקה 

Dell ממשיכה לעדכן את פרופיל המכשירים המסחריים שלה עם תוכנת ה-Dell Optimizer הבלעדית, שמשתמשת בבינה מלאכותית ולמידת מכונה על מנת לשפר באופן אוטומטי את הביצועים של הסוללה, הסאונד, הקישוריות, התוכנות והאפליקציות.  הפיצ'ר האחרון של ה-Dell Optimizer משפר את החיבור לאינטרנט ואת אפשרויות העבודה המשותפת במכשירי ה-Latitude. ה- Optimizer בשיחות ועידה מבטל רעשי רקע בצורה חכמה, מאפשר השתקה אוטומטית והופך את חוויית העבודה עם השותפים לעבודה לקלה ויעילה יותר. בנוסף, מאפשר יכולת חכמה שמתעדפת את רוחב הפס לאפליקציות של פגישות על מנת למנוע ניתוקים.

ה-Latitude 9420 החדש מגיע עם מיקרופון ומצלמה משופרים ומובנים, שמאפשרים גם תיקון של האור והרקע כך ששיחות הווידאו יעברו בצורה מיטבית. המחשב הינו הראשון בעולם בעל טכנולוגיית החיישן הוויזואלי של אינטל, שנועד לזהות משתמשים ולהתאים אוטומטית את ההגדרות ובהירות המסך באמצעות AI. בנוסף, הוא מגיע עם אופציות החיבור המהירות ביותר בתעשייה עם WiFi 6E או 5G, כמו גם מעבד Intel Core™ i7 vPro דור 11 בעל פלטפורמת Intel Evo. עבור אלו שרוצים מסך רחב יותר, ה-Latitude 7520 מספק צג 4K UHD כמו כן, עבודה משותפת קלה יותר ויעילה יותר כאשר משתתפים בשיחות ועידה עם מסכי ה-24, 27 ו-34 Video Conferencing Monitors של Dell – המסכים הראשונים בעולם לפגישות וידאו שהוסמכו עבור Microsoft Teams. המסכים מספקים תהליכי כניסה מאובטחים עם טכנולוגית זיהוי פנים ופעולות ללא מגע יד בשביל להעצים את הביטחון, הסטריליות והנוחות.

(Photo: DELL PR)

ה-Latitude Portfolio ביחד עם פרופיל המסכים החדש של Dell, כולל מסך ה- 40 אינץ בשם UltraWide Curved 5K2K הראשון בעולם וה-UltraSharp 40 curved WUHD – שמציעים צפייה נוחה, וכן את הפתרון הטכנולוגי ל-Low Blue Light להגנה על העיניים שמקטין את האור הכחול מבלי לגרוע מחוויית הצבעים הטבעיים.

סביבתי

בהתאם לתוכנית ההשפעה החברתית Progress Made Real של Dell ולמטרות הארגוניות שהוצבו עד שנת 2030,  Dell משלבת פתרונות, חומרים ואריזות ברי קיימא שהביאו לפרופיל המחשבים המסחריים הברי קיימא ביותר בתעשייה. סדרת Latitude 5000 החדשה ו- Precision 3560 לוקחות את הקיימות צעד נוסף קדימה, כמחשבים הראשונים שמשתמשים בביו פלסטיק מפסולת עצים, לעיצוב שלהם. ביו פלסטיק מיוצר כתוצר לוואי של תהליך ייצור הנייר, מחשבים אלה מכילים 21% תוכן ביו-פלסטי, ותומכים במטרה שעד שנת 2030, מחצית מתכולת המחשבים תעשה בחומרים ממוחזרים או מתחדשים. ל- Dell אפשרות להשפיע על הקיימות בעולם המחשבים,  ולהפחית את טביעת הרגל של פחמן, מים ואנרגיה של המוצר, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים, עמידות וביצועים.

 

 

מאובטח

גישת האבטחה הפנימית הוותיקה של Dell בונה אבטחה חכמה ואוטומטית עמוק בתוך כל מערכת מחשב כדי לספק את המחשבים המסחריים המאובטחים ביותר בתעשייה. כעת, יכולות האבטחה של Dell מתחילות עם בקרת אבטחה ​​ומרחיבות את  אמצעי ההגנה המובנים שלה כדי למנוע, לזהות ולהגיב להתקפות זדוניות מתחת ומעל מערכת ההפעלה. Latitude 9420 ו-9520 Latitude   החדשים מספקים תכונות אבטחה מתקדמות כמו SafeShutter – עינית מצלמת הרשת האוטומטית הראשונה בתעשייה שיודעת מתי להיפתח או להסגר אוטומטית על ידי סנכרון עם יישומי פגישות הווידאו, כך שניתן לעבוד בצורה מאובטחת ובטוחה מכל מקום. כמו כן, על מנת לקבל פרטיות נוספת המיקרופון ומקשי ההשתקה מאובטחים לעבודה בביטחון מכל מקום.

במחשב Latitude 7320 החדש,  כל היציאות ותכונות האבטחה נמצאות במסך הטאבלט וניתן לנתק אותו מגוף המחשב ללא חשש. הניתוק מאובטח היטב, ומסך הטאבלט שהוא כמובן מסך מגע,  כולל עט שנטען תוך חמש דקות ופועל שעות רבות.

עיצוב מחדש של חלל העבודה בצורה חכמה

Dell ממשיכה ללטש את העיצוב של מוצריה כדי להשתלב בצורה חלקה יותר בסביבות חדרי העבודה  הביתיים והמשרדים. DELL מרחיבה גם את  הליין המודולרי עטור הפרסים הראשון בתעשייה המסתיר את המחשב בעמוד המסך, OptiPlex 3090 Ultra החדש הוא הפתרון החסכוני לעסקים קטנים ולמוסדות חינוך. והוא מצטרף ל-OptiPlex 7090 Ultra החכם למשתמשים כבדים יותר הכולל אופצייה לעבודה עם ארבעה מסכי 4K.

DELL OptiPlex 3090 AIO (Photo: DELL PR)

המוצרים צפויים לנחות בישראל בהדרגה בין פברואר 2021 למאי 2021


7:48
  /  
6.1.2021
  

1