זה כנראה אמיתי: KFC מציגה קונסולת גיימינג עם תא לצליית עופות

גם אנחנו קראנו את הטקסט כמה פעמים אבל זה נראה אמיתי. קונסולת גיימינג של KFC מבוססת אינטל

12:21
  /  
23.12.2020
  

זוכרים כש KFC הודיעה לפני כחצי שנה שהיא מתכוונת להוציא קונסולת גיימינג? כן, KFC, זו עם העופות. אז כנראה לא היה מדובר בהלצה והחברה הציגה את קונסולת הגיימינג שלה שמעוצבת כמו דלי עופות של KFC. (עדיין נראה כמו הלצה)

בכל מקרה, ה KFConsole בנוייה על ה NUC של אינטל שעוצב על ידי טים מלמבורג כמו הדלי של KFC שמבוסס Intel NUC 9 Extreme Element עם Cooler Master MasterCase NC100 במפרט של מעבד Intel Core i9-9980HK שאפשר לקבל עם מעבד i5, i7 או i9 . בנוסף, ניתן למצוא כרטיס גרפי RTX של ASUS ודיסק Seagate NVME SSD בגודל 1 טרה בייט.

מעבד ה GPU יתמוך ב 4K ובמסכי 240HZ וגם ב Raytracing ולדברי החברה היא רואה בקונסולה כמתחרה של ממש לקונסולות הגיימינג של הפלייסטיישן של סוני והאקס בוקס של מיקרוסופט.

אבל אולי יותר חשוב מהכל, החברה הטמיעה תא חימום לעופות בו תוכלו…מממ…לחמם את עופות ה KFC שלכם. תא צליית העופות של ה-KFConsole אמור לשמור על העוף חם אבל גם למלא תפקיד במערכת הקירור המותאמת של ה-PC. ההודעה של KFC מהיום אמרה שמערכת הקירור של הקונסולה תוכננה למצות את החום שנוצר סביב תא העופות, לוודא שהחומרה שומרת על טמפרטורת ליבה קבועה, ובמקביל לספק ארוחה לוהטת כנדרש.

לא יודע מה איתכם, אני עדיין מסתכל על התאריך בשעון לוודא שלא מדובר ב 1 באפריל בטעות

לתגובות למאמר לחץ כאן

 

 

 


12:21
  /  
23.12.2020
  

1