חלום: להיות גיימר ולקבל על זה משכורת

קבוצת הגיימינג הראשונה בישראל Team Finest, משלמת לשחקנים שלה משכורת חודשית ומנוהלת כמו כל קבוצת ספורט אחרת

21:25
  /  
21.12.2020
  

Team Finest הוא ארגון הגיימינג הראשון בישראל שמקבץ מספר שחקנים בכמה קטיגוריות, חלקם ישראלים וחלקם מחו"ל כשהמטרה שלהם היא להיכנס לתחרויות בינלאומיות של משחקים ולנצח בהן בין אם מדובר במשחקי אסטרטגיה, לחימה או ספורט – המשותף לכולם הוא תחרות נגד גיימרים וקבוצות אחרות ברחבי העולם על פרסים בשווי מיליוני דולרים.

הארגון כולל בתוכו 20 עובדים בשכר – הנהלה, צוות מאמנים ו- 15 שחקנים (גיימרים) שמקבלים משכורת חודשית של ממש עבור השתייכותם לארגון הגיימינג הישראלי וההשתתפות בתחרויות.

הקבוצה מנוהלת כמו כל קבוצת ספורט אחרת שאנחנו מכירים מתחומים שונים (כדורגל, כדורסל וכו') כשהארגון מעמיד לטובת שחקניו את כל הכלים והתנאים הנדרשים להצלחה – בין אם מדובר בציוד הטוב ביותר, ליווי ע"י צוות מקצועי של מנהלים ומאמנים, שגרת אימונים מקצועית ועד לתשלום משכורות על מנת שאותם גיימרים יוכלו לעסוק בזה כמקצוע לכל דבר.

כיום הארגון מתחרה בארבעה משחקים מרכזיים (Valorant, Counter-Strike:Global Offensive Fortnite ו-FIFA) ובנוסף ממשיך  לבחון את השוק ולחפש אחר כישרונות נוספים על מנת להמשיך את המומנטום ולגייס לשורותיו את הגיימרים ויוצרי התוכן הטובים בישראל. בין אם מדובר בהתרחבות לכותרים חדשים או גיוס של כישרונות נוספים בכותרים קיימים.

בתוך כך מודיע הארגון על גיוס השקעה ראשונית של למעלה משני מיליון שקלים  – הגבוה מסוגו עבור קבוצת eSports ישראלית שבוצעה על ידי משקיעים פרטיים מארה"ב ומדובר בהשקעה ראשונה מסוגה עבור קבוצת גיימינג ישראלית.

המייסדים: רוביק מילקיס יותם נחשון

 

 

 


21:25
  /  
21.12.2020
  

1