לאחר ההשקה המסעירה הורידה סוני את- Cyberpunk 2077 מהחנות הדיגיטלית

מאז השקתו של המשחק הצטברו אלפי תלונות של גיימרים אשר דיווחו על באגים וקריסות של המשחק.

19:30
  /  
18.12.2020
  

 

רק לפני כמה ימים הושק המשחק המדובר – Cyberpunk 2077 ומאותו הרגע לא הפסיקו להצטבר תלונות מצד הרוכשים, בעיקר אותם אלו ששחקו במשחק על פלטפורמת PS4 ו-XBOX ONE. לאחר כמה ימים אף התנצלו ב-CD Projekt Red על אותם הבאגים.

אז איפה הבעיה?

משתמשים רבים מדווחים על באגים רבים ובמקרים אחרים אף לקריסת הקונסולה בזמן השימוש במשחק. למרות שבחברה הכריזו תחילה כי המשחק עבר התאמה גם לקונסולות מגרסאות קודמות, התגלה כי לא כך הדבר. בסוני לא המתינו יותר מידי ובחרו היום להוריד את המשחק מהחנות הדיגטלית עד שיתוקנו כל הבאגים והבעיות המדוברות.

סוני עדיין לא הגיבה בהודעה רשמית אבל הצעד שבצעה מספיק כדי להביע את עמדתה בנושא וכרגע נראה שכל מי שדרש את כספו חזרה קיבלת זאת.

מ- CD Projekt Red נמסר כי הם עובדים כרגע על תיקונים ועדכונים לבאגים ולקריסות זאת בכדי לשפר את חוויית המשחק.

לאותם אלו שלא נמצאים בפרטי ההשקה ש – Cyberpunk 2077 ובהמתנה של העולם למשחק המדובר, המשחק שוחרר ביום שלישי שעבר כחלק מהבאז העולמי שיש סביב השקת הקונסולות החדשות PS5 ו- XBOX SERIES X  כבר לאחר שעות בודדות והתברר מיד שהוא נגוע בבאגים ובעיות ביצועים עמוקות שהופכות את המשחק לחוויה מתסכלת ביותר בפלטפורמות הקודמות כגון :הפלייסטיישן 4 וXBOX ONE. נציין שעל גבי הפלטפורומות החדשות  Xbox Series X, PC ו- PS5 פועל כראוי, המשחק אינו מתאים באופן מייטבי להתמודד עם חומרה ישנה.

בעקבות הביקורת הנרחבת ברשתות החברתיות ובאתרי ביקורות המשחקים, שאף אחד מהם לא הצליח לסקור את גרסאות הקונסולה של המשחק לפני ההשקה, CDPR פרסמה הצהרה שהמליצה לשחקנים שרוצים את כספם חזרה לבקש זאת מהחנויות הדיגיטליות ושרות הלקוחות של סוני ומקירוסופט.

מאז ההודעה פרסמה מיקרוסופט הצהרה הממליצה לשחקנים לקיים את מדיניות ההחזרים הסטנדרטית שלה, אשר אכן מאפשרת למרבית השחקנים לקבל את כספם בחזרה אם יבקשו החזר תוך 14 יום מרגע הרכישה. לעומת זאת, סוני מעט יותר קשוחים בנושא מדיניות ההחזרה ותחילה משתמשים אשר דרשו החזר לאחר ששיחקו במשחק מעל זמן מסוים נענו בשלילה. הדבר יצר תסכול ולחץ רב מצד הרוכשים וכעת הודיעו בסוני כי כל מי שרכש את המשחק בצורתו הדיגיטלית יוכל לקבל החזר מלא. 

המצב הוא לא פחות מאסון עבור כל הצדדים המעורבים, ולדעתי לא נראה שהוא ישתפר בקרוב. CDPR מתכננת שני תיקונים גדולים בינואר ופברואר לתיקון באגים ולשיפור הביצועים בכל הפלטפורמות, מה שאומר שהמשחק אמור להשתפר בזמן הקרוב. אך עד אז, אנשים שמאוכזבים מהמשחק ורוצים את כספם בחזרה יצטרכו לרכוש את אחת הפלטפורמה החדשות כדי ליהנות מהמשחק או להמתין כמה חודשים עד שיתקנו ב- CDPR את כל הבעיות.

לכל אותם שחקנים שרכשו את המשחק דרך החנות של סוני יכולים לבקש את כספם בחזרה בלינק זה. ואם במקרה רכשתם את המשחק ממיקרוסופט יש לכם 14 ימים כדי לבקש החזר באמצעות הממשק של החנות.

 

שרשור תגובות: לאחר ההשקה המסעירה הורידה סוני את- Cyberpunk 2077 מהחנות הדיגיטלית

 

 


19:30
  /  
18.12.2020