הדור הבא של טכנולוגיית אולטרסאונד בתחום האסתטיקה

טכנולוגיה חדשה בתחום האסתטיקה שמאפשרת מיקוד אנרגיה בשכבות עור לטיפול בקמטים

10:32
  /  
30.11.2020
  

Sofwave, חברה ישראלית שהוקמה בשנת 2015 בבעלותו של היזם ד"ר שמעון אקהויז, קיבלה את אישור אגף ציוד רפואי במשרד הבריאות, לשימוש בטכנולוגית אולטרסאונד חדשנית פרי פיתוחה – Sofwave המבוסס על טכנולוגיית Synchronous Ultrasound Parallel Beam Technology SUPERB  המטפלת בקמטוטים ובקמטים בעור הפנים והצוואר ללא פעולה פולשנית.

עיקר החדשנות המוצגת בטכנולוגיה, מאפשרת מיקוד ממוקד של אנרגיה בשכבות העור וכוללת שימוש בגלי אולטרסואנד פרקציונאליים באמצעות 7 מתמרים מיוחדים הפועלים יחדיו בתיאום מדויק ומאפשרים שטח כיסוי גדול יותר והעברת אנרגיה לרקמת העור בתדירות המעודדת את חידוש ייצור הקולגן והאלסטין האחראים על מיצוק העור, גמישותו ושיפור מרקמו.

טכנולוגיה זו, מייצרת מסלול עוקף לדרמיס, בכדי לא לפגוע באפידרמיס ולמעשה ממקדת את כל האנרגיה לעומק של 1.5 מ"מ בלבד. טכנולוגיה זו בניגוד לדור הקודם של טכנולוגית אולטרסאונד, ממקדת את כל האנרגיה לעומק האידיאלי של 1.5 מ"מ בלבד ובכך אמורה למנוע סיבוכים הנובעים מפגיעה ברקמות עמוקות יותר כמו עצבים, כלי דם ו/או ורקמת השומן, תופעה הגורמת לאטרופיה בעור הפנים.

לואיס סקפורי ( Louis Scafuri), מנכ"ל חברת Sofwave "אנו שמחים להיכנס למגרש הביתי ולצרף את השוק הישראלי לפורטפוליו המכובד של החברה. עולם האסתטיקה בארץ מתחזק בשנים האחרונות ומתאפיין במודעות ועניין גוברים, לצד פריחה בביצוע הליכים אסתטיים פרואקטיביים בקרב גברים ונשים כאחד. הודות לפשטותה ולנוחותה של הטכנולוגיה, קל להטמיעה בכל מרפאה, כך שאנו צופים כי עד סוף שנת 2021 נגדיל משמעותית את נוכחותנו בשוק המקומי בדומה לפעילותנו בצפון אמריקה, אירופה, אסיה ואפריקה".

 


10:32
  /  
30.11.2020
  

1