דיווח – Galaxy Buds חדשים יושקו יחד עם ה-Galaxy S21

עם הגלקסי Galaxy S21 יכריזו בסמסונג על צמד חדש של אוזניות Galaxy Buds אשר יתמכו בביטול רעשים אקטיבי

21:21
  /  
29.11.2020
  

סמסונג נוהגת להשיק אוזניות אלחוטיות מסוג Galaxy Buds עם כל מכשיר דגל מסדרת Galaxy S. היא עשתה את זה בשנתיים האחרונות ועל פי דיווח בלעדי באתר Sammobile היא תעשה זאת גם הפעם .

עם ההכרזה על גלקסי Galaxy S21 יכריזו בסמסונג על צמד חדש של אוזניות  Galaxy Buds אשר יתמכו בביטול רעשים אקטיבי, בדומה ל Galaxy Buds Live (שבדקנו לראשונה כאן) המוכרות כאוזניות השעועית  אך בעיצוב שונה בדומה לסדרת ה- Galaxy Buds / +Buds (אוזניות בתוך האוזן)

בנוסף לביטול הרעשים ביצעה סמסונג שיפורים נוספים כגון שיפור איכות הצליל והוספת מצב Ambient משופר אשר אחרי על "החיבור" שלנו לעולם החיצון כאשר אנחנו שומעים מוזיקה עם ביטול רעשים אקטיבי. זו תכונה המאפשרת לרעש חיצוני לחדור דרך האוזניות כדי שנוכל להיות מודעים לסביבתנו ומבלי לפגוע באיכות המוזיקה המושמעת.

על פי הדיווחים באתר המקור, על הנייר ביצועי ה-Active noise controlANC עתידים להיות טובים יותר מ- Galaxy Buds Live מכיוון שעיצוב אוזניות אוזן (שונה מעיצוב השעועית) למעשה אוטם את תעלת האוזן מה שמספק רמת ביטול רעשים טובה יותר.

לא ברור בשלב זה מה יהיה שמם של האוזניות החדשות וייתכן כי סמסונג עשויה ללכת עם כינוי חדש ומרענן. כפי שציינתי גלקסי S21 צפוי להיחשף בתחילת ינואר 2021 ואיתם עתידים להיחשף גם האוזניות החדשות.

 

שרשור תגובות : דיווח – Galaxy Buds חדשים יושקו יחד עם ה-Galaxy S21


21:21
  /  
29.11.2020
  

1