ASUS מכריזה על ASUS V241 – מחשב הכול כלול חדש

מחשב הכל כלול עם מסך NenoEdge  תומך מגע בגודל 23.8 אינץ' ומסגרת דקיקה, מערכת רמקולי בס-רפלקס מתקדמת ועם מעבד Core ...

16:07
  /  
23.11.2020
  

חברת ASUS מכריזה על מחשב מדגם ASUS V241, מחשב "הכל כלול" (AiO-מסך המכיל את כל רכיבי המחשב) מרשים בעיצובו עם מסך בגודל 23.8 אינץ' עם שוליים צרים, דק ואלגנטי.

 

ה-ASUS V241 מציע תצוגת NanoEdge  תומכת מגע ברזולוציית FHD בטכנולוגיית נראות נרחבת ועיצוב הכולל מסגרת פיזית כמעט בלתי נראית, ומספקת יחס מסך לגוף מדהים שעומד על 88% (מרשים למסכי מחשב מאותה הקטגוריה). עם הטכנולוגיות הבלעדיות ASUS Splendid ו-ASUS Tru2Life Video מדובר בתצוגה המציעה ביצועים טובים מאוד בכדי לספק ויזואליזציה מלאת חיים ברמת פירוט מעולה.

תצוגת ה-NanoEdge מציעה זוויות צפייה רחבות בשיעור של 178o והיא מושלמת לשיתוף תמונות או סרטי וידאו, כשהתמיכה בשיעור 100% במרחב הצבעים sRGB מספקת צבעים מציאותיים ומלאי חיים. התצוגה תומכת גם במגע עם חיישנים מדויקים במיוחד המאפשרים ניווט ללא מאמץ ואינטראקציות אינטואיטיביות תוך שימוש במחוות המבוצעות בעזרת מספר אצבעות.

ASUS V241 מגיע עם מערכת האודיו הסטראופונית  ASUS SonicMaster המשלבת שני רמקולים בס-רפלקס מתקדמים שאמורים לספק על הנייר קול עשיר ומלא.

מערכת זו מציגה שני רמקולים משולבים באיכות גבוהה עם תאי קול שגדולים פי 2.7 מאשר בדור הקודם של מחשבי הכל כלול של ASUS3. רמקולים אלו משתמשים בעיצוב בס-רפלקס מתקדם כדי להעביר באס חלק ורב עוצמה וכן טווח מלא וברור של קולות שצריך להקשיב לו כדי להאמין.

SonicMaster משלבת חומרת אודיו איכותית ותוכנה מכווננת היטב כדי להציע קול מדהים עם באס עשיר ועמוק וקולות חדים – אפילו בעוצמות שמע גבוהות.

המחשב החדש נהנה גם מ-DTS Audio Processing, אלגוריתם עיבוד קולות לרמקולים ולאוזניות. הוא מאפשר ל- ASUS V241 לפנק את המאזינים עם אודיו משופר באמצעות הרמקולים החזקים שלו, עם צליל ללא עיוות ובאס עמוק עוד יותר. אפליקציית DTS Audio Processing האינטואיטיבית מציעה מגוון מצבי שמע שונים, כולל הגדרות מראש למוסיקה, סרטים ומשחקים.

מחשבי "הכול-כלול" מגיעים עם  מעבדי ה-Core של אינטל ברמה של Core i7 מהדור ה-11 של החברה, וכן מגיע עם כרטיס התצוגה הייעודי NVIDIA GeForce MX330.

V241 הוא הפתרון מצוין עבור צורכי מחשוב יום יומיים, בין אם מדובר בגלישה באינטרנט, בצפייה בווידאו, שליחת דואר אלקטרוני או שיחות עם חברים. מפרט המחשב לצד זיכרון DDR4 של 16G יאפשר הרצת אפליקציות ביתיות ומשרדיות ללא כל בעיה. בזכות כרטיס המסך המשופר יוכל המחשב, לדעתי, להריץ משחקי רשת בסיסיים ואף יותר מכך.

ASUS V241 מציע מגוון מלא של חיבורי קלט/פלט, כולל ארבעה חיבורי USB 3.2 Gen 1 Type-A מאחור. חיבורים אלו מציעים קצבי העברת נתונים המהירים עד פי 10 לעומת חיבורי USB 2.0. בנוסף, וכדי להציע נוחות משתמש מרבית, יש גם חיבור USB 2.0 וחיבור אודיו משולב במרחק הגעה קלה, בקצה התחתון של המסך.

יציאת HDMI מאפשרת לחבר טלוויזיה גדולה או מסך חיצוני כדי להציע בידור בגודל ענק בעבודה חלקה – וכל מה שצריך הוא כבל יחיד להעברת הווידאו והאודיו ביחד.

קישוריות WiFi 5 (ולמה לא WIFI6 אני שואל??) כפולת ערוצים מאפשרת התחברות לרשת אלחוטית במהירות טובה אם כי לא המקסימאלית שניתן לקבל היום. קישוריות זו מאפשרת למקם את ASUS V241 בכל מקום בתחומי הבית בלי המעמסה של הצורך בחיבור כבל רשת.

נקודות מפתח:

  • מסך NanoEdge תומך מגע בגודל 23.8 אינץ' שמציע מסגרת דקיקה במיוחד ורזולוציית FHD להצגת תמונות ברורות ונקודת מבט בלתי מוגבלת מקצה לקצה
  • מערכת הקול ASUS SonicMaster עם רמקולי בס-רפלקס סטראופוניים המספקים קול עשיר
  • עיצוב קומפקטי ואלגנטי עם מעבדי Core של אינטל מהדור ה-11 המעודכן ועם כרטיס תצוגה ייעודי NVIDIA GeForce MX330

מפרט טכני:

 

שרשור תגובות: ASUS מכריזה על ASUS V241


16:07
  /  
23.11.2020