רמקול Bluetooth מדגם Tronsmart Mega Pro

זה הדגם היקר ביותר שהחברה אי פעם הציגה, אבל האם הרמקול מצדיק את המחיר?

7:12
  /  
25.11.2020
  
גיל

המותג Tronsmart הציג בעבר כמה אוזניות ורמקולים פופולריים במיוחד, כמו ה- Apollo Bold וה- Onyx Ace. עכשיו החברה מציגה דגם חדש בשם Tronsmart Element Mega Pro שהוא גרסה משופרת של הדגם הישן – Tronsmart Element Mega.

 

למה כן כדאי לכם לקנות את ה- Tronsmart Mega Pro?

 

איכות השמע

הרמקול בעל הספק גבוה של 60W והתרשמותי הראשונית ממנו הייתה לחיוב. הבס מאוד מורגש, הוא חזק ודי עמוק וביחד עם התדרים האחרים, איכות השמע היא בהחלט מוצלחת.

לחצני הטאץ'

בחלק העליון של הרמקול יש לוח בקרה עם כפתורי מגע, ללא כפתור, שבאמצעותם ניתן לשלוט על הרמקול. כפתורי המגע מוארים ומסביבם פס LED גדול.

על הרמקול יש את כפתורי השליטה הרגילים שאפשר למצוא ברמקולים אחרים, כמו להעביר שיר אחורה\קדימה, שליטה על הווליום, לעצור\להמשיך את המוזיקה, כפתור התנתקות מ- Bluetooth ועוד.

הלחצנים "המיוחדים" שלא רואים הרבה ברמקולים אחרים הם כפתור ה-TWS (סינכרון רמקולים אם יש לכם זוג) וכפתור ה-EQ – מה שמביא אותנו לנקודה הבאה.

EQ מובנה

הרמקול בעל EQ (אקולייזר) מובנה, כלומר, יש כפתור מיוחד (מסומן ב-EQ) שמאפשר החלפה בין שלושה מצבי שמע, מצב "רגיל" עם בס עמוק, מצב "Vocal" אשר מדגיש את תדרי הדיבור, ומצב "3D", שמעניק לשמע אפקט סראונד חביב. זה טוב אם אתם בחדר סגור, אבל אם אתם בחוץ למשל, אין לזה הרבה אפקט מלבד הד מלאכותי שנוסף לשמע.

אגב, אין אפליקציה לרמקול.

לצורך השוואה, ל- JBL Charge 4 שחוצה את רף ה-$100 אין כפתור EQ , אלא צריך להוריד את האפליקציה שלהם – ומשם השליטה.

סוללה גדולה וחיבור USB-C

בטעינה אחת של 4-5 שעות, הרמקול מסוגל לספק בערך 10 שעות נגינה בעוצמה של 60% ווליום. 

חיי הסוללה הארוכים נובעים מסוללת ה- 10400mAh שיש לרמקול. ההטענה של הרמקול נעשית דרך כבל USB-C שכלול עם הרמקול. 

אסמכתת IPX5

קיימת לרמקול אסמכתת IPX5 ולכן הוא עמיד בפני נתזי מים.

סוללה ניידת ו-NFC

אה כן, הרמקול יכול לשמש כסוללה ניידת – באמצעות מחבר ה- USB-A אתם יכולים להטעין את הטלפון שלכם או כל מכשיר מתאים אחר. יש גם חיבור לכבל AUX 3.5 mm ומקום לכרטיס micro SD ולכן הרמקול יכול לנגן מוזיקה עצמאית ללא צורך בטלפון. הרמקול תומך גם ב-NFC עבור צימוד מהיר למכשירי Android.

 

אחרי שהבנתם למה כדאי לכם לקנות את הרמקול, הנה 3 הסיבות למה לא כדאי לכם

 

משקל

במשקל של 1780 גרם הוא הרמקול האלחוטי מהכבדים שיש בנמצא.

לצורך השוואה, ה- JBL CHARGE 4 שנחשב לדי כבד שוקל 1496 גרם, ה- Anker Soundcore Flare 2 שוקל רק 585 גרם וה- JBL FLIP 5 שוקל 680 גרם. גודלו הוא 250 על 82 על 104 מ"מ ויחד עם המשקל הגבוה שלו, אתם די תתחרטו אם תשימו אותו בתיק הגב שלכם.

עמידות נמוכה בפני נפילות או מכות

איכות הבנייה גבוהה, באמת, נראה שרובו עשוי ממתכת וגומי והרמקול עצמו מרגיש איכותי ונראה ככה, אז מה הבעיה פה?

לא נראה שהרמקול עמיד בפני נפילות או מכות. להשוואה, ה- UE Megaboom עשוי ברובו מגומי עם ציפוי רשת שמרגיש יותר מתאים עבור נפילות. זאת אחת הסיבות שאני מעדיף לקחת אותו כשאני יוצא להתאמן בחוץ. ה- Tronsmart מתאים יותר עבור שימוש ביתי או משרדי. אבל אולי אני סתם מגזים כי לא יוצא יותר מידי לרמקול ליפול בחוץ או לקבל מכות, אבל זה סיכון שקיים תמיד כאשר אנחנו מוציאים אותו מהבית.

לחצני הטאץ'

נכון, זה הוזכר גם ביתרונות, לרמקול באמת יש מגוון רחב של פעולות שליטה, אבל אני מדבר על הלחצנים עצמם, מכיוון שהם לחצני מגע, הם רגישים ללחות, לכן לא יעבדו טוב אם הידיים שלכם מזיעות או רטובות כי יצאתם בדיוק מהבריכה או הים. אם הרמקול היה מצוייד בלחצני כפתור רגילים, תפעול הרמקול היה קל יותר במצבי קיצון כאלו. אם אתם מתכננים להשתמש ברמקול רק בבית, אז לחצני המגע הם אחלה ותראו את זה בתור יתרון.

 

בגדול, אתם מקבלים יופי של רמקול – מבלי להוציא יותר מדי.

איכות השמע נהדרת, יש לו לחצני טאץ' ובס עוצמתי יחד עם סוללה גדולה. לכל מי שמחפש רמקול איכותי שיחזיק להרבה זמן. ה- Tronsmart Mega Pro יעשה את העבודה – עד הטעינה הבאה 🙂

הוא לא הכי זול שיש, במחיר הזה יש לו הרבה מתחרים כמו ה-Anker Soundcore Flare 2 או ה- JBL Charge 4, אבל נראה שהוא בהחלט ראוי לזה שתשקלו אותו.

הוא מתומחר כרגע ב- $89.99 ויש לקחת בחשבון 17% מיסים במידה והרשויות בארץ ירצו את שלהם – ולפעמים יש הפתעות.

רכישה מאליאקספרס

רכישה מ- Geekbuying

 


7:12
  /  
25.11.2020
  
גיל

1