Belkin SOUNDFORM ELITE – רמקול וסייען גוגל. בדקנו

ה SOUNDFORM ELITE של בלקין נותן איכות באס מרשימה, עם סאונד טוב, סייען גוגל וטעינה אלחוטית. אבל המחיר...

10:54
  /  
15.11.2020
  

נתחיל בזה שאני אוהב את המוצרים של בלקין. נדמה שכל מוצר שהם מוציאים משלב יופי, עיצוב, נוחות למרות התפשרות על איכות סאונד מפעם לפעם ואלה..לפעמים מגיעים עם תג מחיר גבוה.

ה Belkin SOUNDFORM ELITE הוא מוצר שכזה – נראה מדהים, מאוד שימושי, נשמע טוב יחסית ומגיע עם תג מחיר של 1,600 ש"ח. לא סכום נמוך עבור רמקול אלחוטי שאמנם עושה עוד כמה דברים מעבר.

ה SOUNDFORM ELITE קודם כל מעוצב יפה. אני אוהב את הצבע הלבן שמשתלב היטב בכל פינה בבית ומתאים לכל עיצוב שתבחרו. הרמקול דמוי ביצה אליפטית ואינו גדול מידי. מסביבו רשת בד שעוטפת אותו ובראשו יש את משטח ההטענה של הסמארטפון שלכם .

על גבי משטח ההטענה תמצאו את הכפתורים ששולטים בו ובעיקר את כפתורי הווליום שכולם מקשי מגע נעימים שאולי יהיה קשה לגשגש אחריהם כשהרמקול מוצב לצד המיטה ואתם קמים על הבוקר עייפים ורק רוצים להנמיך את השמע, אבל העיצוב פה מנצח גם את הפרקטיות.

מאחורי הרמקול תמצאו את שקע החשמל שנכנס בדיוק לחור ההטענה ומכסה את כל החריץ כך שיקנה לרמקול קימור מושלם בלי כל מיני חורים שיפריעו לעיצוב הזה. בלוק ההטענה לעומת זאת גדול למדי ואם לא תסתירו אותו הוא יורגש היטב בחלל החדר.

חלקו העליון של הרמקול נחתך לצורך עמדת הטעינה. במקום הזה תוכלו להניח סמארטפון כמעט בכל גודל שתרצו כי המשטח גדול ורחב מספיק כדי להחזיק אפילו את המכשירים הגדולים יותר. מיד כשתניחו את הסמארטפון, תידלק נורה לבנה שתציין שהסמארטפון ניתן אלחוטית באמצעות מטען ה 10W שלו. חשוב לזכור שההטענה האלחוטית תומכת רק במכשירים שתומכים בתקן qi ומכשירים אחרים אולי יעמדו שם וייראו יפה, אבל הם לא ייטענו.

בנוסף, הרמקול משמש כסייען גוגל לכל דבר בדיוק כמו שהגוגל הום שלך מתפקד. לא מדובר רק בהשמעה פאסיבית שאתם יכולים לזרוק שירים אל תוך הרמקול מתוך הסייענית שלכם אלא ממש גוגל הום שתוכלו לדבר אליו בעזרת שני מיקרופונים שמוצבים בצידי משטח ההטענה שלו. עם קריאת היי גוגל, ימתין הרמקול לפקודת הגוגל שלכם ויתפקד בהתאם. תוכלו לפקוד עליו להשמיע שירים מתחנת הרדיו שלכם או מחשבון ספוטיפיי או שתוכלו לעשות שימוש בחיבור בלוטות 5.0. לצערנו אין כאן חיבור 3.5 מ"מ ולא נוכל להשמיע לו ממקור חיצוני מלבד שימוש בסטרימינג אלחוטי.

בכל הקשור לאיכות השמע, שהרי מדובר בסופו של דבר ברמקול, וזה חלק חשוב, בלקין, שמכוונת בדרך כלל לקהל מיינסטירימי יותר, חברה כאן לחברה הצרפתית devialet שעושה מוצרי אודיו טובים למדי ושידועה כמקפידה על איכות באס טובה במוצרים שלה. החיבור הזה טוב, לפחות על הנייר. החבירה של בלקין למותג אודיו חזק בהחלט מעניק לה כמה נקודות זכות עוד אפילו לפני ששמענו שיר אחד. לרמקול יש דרייבר של 35 מ"מ ושני וופרים של 70 מ"מ שהשימוש בהם באמת מורגש והם עושים עבודה מעולה בנמוכים כשהם מאפשרים לצליל לצאת נקי יותר. בניגוד לביצועים של רמוקלים אחרים בצלילים הנמוכים שמרעידים את המכשיר עצמו והופכים את הצליל למלוכלך יותר, כאן לא שמתי לב לזה.

למעשה, הבאס משתלט לפעמים בהשמעות שונות שניסיתי ובשירים מסויימים קשה היה ליהנות פשוט מהמיד. ניסיתי מגוון של שירים במגוון קטיגוריות שונות – פופ, רוק, ישראלי ואפילו מוסיקה קלאסית ובנקודות מסויימות נשמע היה כאילו המוסיקה עוצרת את עצמה מלתת את הקיק שציפיתי לו שמתקבל יותר בגזרת הבאס. הסאונד ברמקול של בלקין הוא ענק ונותן תחושה של רמקול כבד וגדול יותר כשלפעמים הסתכלתי שוב על הרמקול הקטן הזה והתפעלתי מהעוצמות שהוא מסוגל להוציא שיכולות לפעמים לחפות על דקויות בשמע שלא בטוח שכולם ישימו לב אליהם.

ה SOUNDFORM ELITE עשה עבודה מעולה בהזרמת מדיה אלחוטית ויכלתי להזרים שירים מה NAS שלי או כמובן משירות מוסיקה תומך כמו יוטיוב מיוסיק או ספוטיפיי.

בשורה התחתונה אנחנו מקבלים רמקול איכותי וטוב שאתם תיהנו מהצליל שהוא מפיק, אבל במחיר של כ 1,600 ש"ח הייתי מצפה שהוא יעיף לי את הכובע מהראש והוא לא יתאים לכאלה שמחפשים צליל מדוייק בכל הרמות. הבאסים שלו מעולים ואיכות הסאונד בגדול טובה למדי עבור רוב האנשים והוא מאפשר לכם להכניס את הסייען של גוגל הביתה במכשיר אחד כשהתוספת של ההטענה האלחוטית רק נותנת לו נקודות זכות נוספות.

לתגובות למאמר לחץ כאן


10:54
  /  
15.11.2020
  

1