אסוס משיקה את ה- VivoBook Flip 14

החודש חשפה חברת ASUS, ליין שלם של מחשבים ניידים חדשים ומשופרים מתוצרתה, באירוע וירטואלי בשם Built For Brilliance.  הסדרה החדשה ...

11:59
  /  
10.11.2020
  
דניאל מטלון

החודש חשפה חברת ASUS, ליין שלם של מחשבים ניידים חדשים ומשופרים מתוצרתה, באירוע וירטואלי בשם Built For Brilliance.  הסדרה החדשה מאופיינת במספר חידושים, בין היתר דור 11 של מעבדי אינטל, וכן Intel® Evo™ platform laptop design, פלטפורמה חדשה מבית אינטל לשיתוף פעולה מלא בין אינטל לבין רשימה מכובדת של יצרניות מחשוב כמו HP, DELL, LENOVO ועוד.

בהכרזה החדשה נחשף גם המחשב הנייד החדש  ASUS  VivoBook Flip 14  (מודל TP470), נייד הפיך עם מסך 14 אינץ' לשימושים מגוונים עם מראה בולט,  ובו מסך NanoEdge תומך מגע, עם מעבד אינטל עד Core i7 ועם כרטיס תצוגה ייעודי Iris Xe Max של אינטל.

כמה נקודות מפתח

  • מיועד לעבודה ולמשחק: מעבד של אינטל עד Core i7 עם Iris X max;  כרטיס התצוגה הייעודי הראשון של אינטל; ASUS Intelligent Performance Technology לשיפור מהירות עד 40%.
  • רב צדדיות : נמכר בשני צבעים: בצבע שחור אינדי או בגימור כסף שקוף, מקש Enter צבעוני, קצוות בחיתוך יהלום וציר 360o.
  • עיצוב קל משקל, תצוגה עוטפת: שלדה דקה וקומפקטית ממתכת עם משקל של 1.5 ק"ג בלבד, עם מסך מגע עוטף ברזולוציית FHD בתוך מסגרת NanoEdge דקיקה.
  • תכונות נוחות לשימוש: משטח מגע ASUS NumberPad 2.0 מואר לד להכנסת נתונים קלה, ותוכנת MyAsus לשילוב חלק עם התקנים ניידים.

VivoBook Flip 14

ה-  VivoBook Flip 14 הוא  מחשב נייד הפיך עם מסך מגע עם ציר 360o המאפשר להשתמש בו במצב מחשב נייד, טאבלט, עמידה ואוהל – או כל מצב ביניים אחר. בנוסף הוא מציע תמיכה בעט האלקטרוני האקטיבי ASUS Pen המציע כתיבה בתחושה טבעית, תגובתית ומדויקת. המחשב החדש נמכר בשתי אופציות למעבדים Intel Core i5 וכן Intel Core i7. בנוסף שולבה בו עוד טכנולוגייה מבית ASUS בשם Intelligent Performance Technology – טכנולוגיה חדשה שמספקת שיפור ביצועיים של עד 40%. התצורה החדשה כוללת גם זיכרון RAM בנפח של עד 16 גיגה-בייט, אחסון SSD בממשק PCIe בנפח גבוה וכן אפשרות לזיכרון Optane Memory H10 של אינטל להאצת מהירות האחסון.

 

המחשב חדש של אסוס vivoBook Flip 14
המחשב החדש Asus VivoBook Flip 14

רב שימושיות

המחשב החדש מצוייד בשלדה מתכתית ונמכר כאמור בשני צבעים, שחור אינדי בוהק, או בצבע כסף שקוף. לכפתור ה- ENTER שלו צבע ייחודי וקצוות צהובים. למחשב מסך מגע שמזהה הזזת אצבעות קלה ותומך גם בעט אלקטרוני אקטיבי של ASUS. העט Asus Pen נמכר בנפרד עם חיבור מגנטי למכסה המחשב.

ה- VivoBook Flip 14 מצוייד גם בשני צירי 360 ממתכת, הנעים בצורה חלקה, ומדוייקת. הם נבדקו במבחן של 20,000 מחזורי  פתיחה וסגירה. המחשב מיועד לעבודה, משחקים ובידור ולריבוי משימות באיכות גבוהה. , ניתן גם לאבזר אותו עם SSD בממשק PCIe בנפח של עד 512 גיגה-בייט.  במחשב שבב אלחוטי מובנה, (WiFi 6  (802.11ax  של אינטל, ומספק מהירויות תקשורת גבוהות שהן עד 3x מהירות יותר מ- (WiFi 5 (802.11ac, עם עד 4x תכולת רשת וכן זמן שיהוי שקצר ב-75%, כך שזמן ההעברה של וידאו באיכות 4K מתקצר ב-70% לכל היותר.

צילום: יח"צ אסוס

עיצוב קל משקל ונוחות שימוש 

ה- VivoBook Flip 14  הוא אחד הניידים ההפיכים הקומפקטיים ביותר בשוק, עם מסך NanoEdge תומך מגע בגודל 14 אינץ' שמותאם לשימוש בשלדה של מחשב עם מסך 13 אינץ'. תצוגת FHD זו מציעה מסגרת דקה מסביב וזוויות צפייה רחבות של 178o כדי להציע ויזואליזציה שעוטפת את המשתמש. הוא נוצר כדי שייקחו אותו לכל מקום, מצוייד בפרופיל בעובי של 18.75 מ"מ ושלדה כל מתכתית קלה, משקלו 1.5 ק"ג בלבד, כך שקל להחליק אותו לכל תיק מחשב או תיק גב.

ה- VivoBook Flip 14  זמין עם ASUS NumberPad 2.0, משטח המגע שיכול לתפקד גם כמקלדת נומרית רגישה למגע ולהכנסת נתונים מהירה. כל הדגמים של VivoBook 14 מציעים מקלדת עם מקשים שקצותיהם גדולים יותר מהממוצע וזאת כדי לאפשר חוויית הקלדה נוחה ומדויקת יותר.

תוכנת MyASUS המעודכנת מאפשרת שילוב חלק של VivoBook Flip 14 עם התקנים ניידים, מטלפונים חכמים ועד טאבלטים. תכונות חדשות כוללות העברת כתובות אינטרנט וקבצים באופן אלחוטי עבור משתמשים שצריכים לשתף באופן תדיר קבצים, או לבחינת אתרי אינטרנט בו זמנית במחשב ובמכשירים הניידים שלהם. כן ניתן להשתמש ב-Remote File Access כדי לאפשר גישה קלה לאחסון במחשב באמצעות התקן נייד, וכן ב-Mirror and Screen Extender שמאפשרים למשתמשים לבצע מטלות ריבוי משימות בשילוב של המחשב עם מכשיר נייד שמחובר אליו.

מפרט טכני כפי שפורסם:

 

מנכ"ל אסוס מציג את המחשבים החדשים – צילום: יח"צ אסוס

11:59
  /  
10.11.2020
  
דניאל מטלון

1