אייפון 12 לקראת השקה וחברת ביקונקט משיקה ליין חדש של מוצרי BELKIN

אייפון 12 בפתח, וחברת ביקונקט מוכנה כבר עם ליין חדש של מוצרי BELKIN מעוצבים, ותומכים גם במוצרי סלולר של חברות ...

13:15
  /  
08.10.2020
  
מאת: דניאל מטלון

הקדמה

תעשיית הסלולר והסמארטפונים יצרה עם השנים גל שלם של חברות המייצרות אביזרים שונים לטלפון בצורת כיסויים, מטענים, כבלים, תפסים ועוד. אחת מהם היא BELKIN האמריקאית הידועה באיכות מוצריה לסלולר שנרכשה לפני כשנתיים ע"י תאגיד FOXCONN, יצרנית האייפונים ושאר מוצרי אפל. בכך נוצרה סינרגייה טובה יותר בין מוצרי אפל לבין אביזרי BELKIN שקיבלו אישור מיוחד מחברת אפל שנקרא MFI (באנגלית Made for IPOD) שהחל בשנת 2005 בתקופת ה- IPODS.

תיזמון השקת ליין חדש של מוצרים לאייפונים ע"י BELKIN ובמיוחד מטענים חדשים מתקשר הייטב עם השמועות העקשניות שחברת אפל תשיק את האייפון לסוגיו ללא מטען בקופסה, אלא רק עם כבל למטען.

אייפון 12 לקראת השקה וחברת ביקונקט משיקה ליין חדש של מוצרי BELKIN

שני מטעני קיר מהירים של BELKIN

מוצרים חדשים של BELKIN לקראת ההכרזות החדשות של אפל

ליין המוצרים החדש כולל: אביזרי הטענה משולבי רמקול, משטחי הטענה אלחוטיים משולשים וכפולים, משטחי הטענה חוטיים ומטענים מסדרת GaN.

בואו נראה מה חדש:

מטען אלחוטי 3 ב- 1 ל- APPLE דגם BOOST CHARGE

מטען אלחוטי אחד לכל אביזרי האפל: אייפון, אוזניות ושעון. ניתן להטעין את כל מכשירי האפל במהירות וביעילות, במקום אחד. משטח ייעודי בזוית נוחה לאייפון בעוצמה של W7.5. התקן טעינה ועגינה מגנטית ל- Apple Watch ומשטח טעינה W5 לאוזניות ה- Airpods. משטח העיצוב מעוגל, עם קוים נקיים, בצבעים שחור ולבן לבחירה, עם טעינת QI בטוחה ומאושרת. מתאים לשימוש עם רוב הכיסויים הסטנדרטיים עד 3 מ"מ עובי. המטען כולל נוריות לד לחיווי מצב הטעינה.

מחיר: 599 ₪.

אייפון 12 לקראת השקה וחברת ביקונקט משיקה ליין חדש של מוצרי BELKIN

מטען אלחוטי 3 ב- 1 ל- APPLE דגם BOOST CHARGE – בשני צבעים, לבן ושחור

רמקול Hi-Fi חכם Belkin SOUNDFORM ELITE בשילוב משטח טעינה אלחוטי

ה- SoundForm Elite הוא רמקול Hi-Fi חכם, פרי שיתוף פעולה בין מומחי הסאונד ב- Devialet בשילוב יכולות הטעינה האלחוטית של Belkin. הרמקול מעוצב כך שהוא מתאים את עצמו לחדר וממלא אותו בסאונד איכותי. על-פי Devialet, טכנולוגיית הסאונד הייחודית של Devialet מאפשרת לסאונד להישמע הכי קרוב להקלטה המקורית, עם באסים מודגשים ותשומת לב לפרטים הקטנים בכל עוצמת שמע. הרמקול מגיע עם תמיכה מלאה ב- Google Assistant, כך שניתן באמצעותו לנגן מוזיקה באמצעות פקודות קוליות, להשתמש בחיפוש גוגל, לנהל משימות ביומן ולשלוט בהתקנים בבית – הכל בעזרת הקול וללא מגע ידיים. הרמקול יכול להתחבר לרמקול SoundForm Elite אחר או לכל רמקול שתומך ב- Google Assistant, ליצירת חוויה של האזנה מתמשכת (מולטי-רום) בכל חדרי הבית. הפיצ'ר המרכזי של הרמקול הוא יכולת הטעינה האלחוטית המשולבת בו. מניחים את הנייד על כן הטעינה המובנה במכשיר, והטעינה מתחילה מאליה (במכשירים תומכים). טכנולוגיית Push-Push של Devialet מבטלת את הויברציות של השמע ומבטיחה שהמכשיר יישאר יציב בעמדתו במהלך השימוש. הרמקול מעוצב בצורה קומפקטית המתאימה לכל פינה בכל חדר בבית. למרות גודלו הקטן, הוא עוצמתי ביותר- מספיק בשביל למלא בסאונד כל חדר בבית שתבחרו עבורו.

מחיר 1590 ₪.

אייפון 12 לקראת השקה וחברת ביקונקט משיקה ליין חדש של מוצרי BELKIN

 

מעמד טעינה אלחוטית עם רמקול מובנה Belkin AUF001vf

מעמד הטעינה BOOSTCHARGE עם רמקול מובנה הוא שילוב טוב עבור עמדת עבודה, שולחן לצד המיטה או דלפק המטבח – הוא משלב יכולות טעינה מהירה אלחוטית עבור מכשירים סלולריים תומכים, יחד עם רמקול מובנה המשדר באמצעות Bluetooth את המוזיקה האהובה עליכם או את שיחות הטלפון שלכם. הרמקול המצורף לחלקו האחורי של הסטנד כולל מיקרופון מובנה ההופך אותו לאידיאלי לשימוש עבור שיחות וידאו, צפייה בסרטונים ואפילו גיימינג. סטנד הטעינה האלחוטית תומך בטעינה אלחוטית למכשירים מתוצרת Apple, Samsung, LG , Sony. הוא מבטיח את הטעינה המהירה ביותר הזמינה עבור תקן QI לטעינה אלחוטית, תוך שמירה על ביטחון מלא עבור המכשיר הסלולרי ומתאים לשימוש עם רוב הכיסויים הסטנדרטיים עד 3 מ"מ עובי. ניתן לשים את הטלפון במנח אופקי או אנכי. המטען כולל נורית לד לחיווי מצב טעינה הנדלקת בעת הנחת המכשיר על המשטח. מעמד הטעינה מתחבר לשקע החשמל ומאפשר טעינה מהירה של עד 10W.

מחיר 299 ש"ח

אייפון 12 לקראת השקה וחברת ביקונקט משיקה ליין חדש של מוצרי BELKIN

מעמד טעינה אלחוטית עם רמקול מובנה Belkin AUF001vf, בשני צבעים.

סטנד טעינה אלחוטית מהיר Belkin WIB001vf – מתאים גם לסוני, LG, אפל, סמסונג

עם סטנד הטעינה האלחוטית של Belkin ניתן להטעין בטעינה אלחוטית מכשירים מתוצרת Apple, Samsung, LG , Sony. הוא מבטיח את הטעינה המהירה ביותר הזמינה עבור תקן QI לטעינה אלחוטית, ושומר על ביטחון הסלולרי שלך. המשטח מציע טעינה אלחוטית מהירה למכשירי סמסונג עד 9W, למכשירי אפל עד 7.5W ולכל שאר המכשירים עד 5W. הטענה ע"י הנחת המכשיר על משטח הטעינה בצורה אופקית או אנכית, והטעינה מתחילה. מתאים לשימוש עם רוב הכיסויים הסטנדרטיים עד 3 מ"מ עובי.המטען כולל נורית לד לחיווי מצב טעינה הנדלקת בעת הנחת המכשיר על המשטח. מעמד הטעינה מתחבר לשקע החשמל ומאפשר טעינה מהירה של עד 10W,נמכר בשני צבעים.

מחיר 199 ₪

אייפון 12 לקראת השקה וחברת ביקונקט משיקה ליין חדש של מוצרי BELKIN

סטנד טעינה אלחוטית מהיר Belkin WIB001vf – מתאים גם לסוני, LG, אפל, סאמסונג

משטחי טעינה אלחוטית כפול 10W Belkin ובודד

משטח טעינה כפול המתאים לטעינה אלחוטית בתקן QI של 2 מכשירים במקביל. כל אחד מהמשטחים מספק טעינה אלחוטית מהירה למכשירי סמסונג עד 9W למכשירי אפל עד 7.5W ולכל שאר המכשירים עד 5W . מניחים את המכשיר על משטח הטעינה, והטעינה מתחילה. מתאים לשימוש עם רוב הכיסויים הסטנדרטיים עד 3 מ"מ עובי. מתאים גם לאוזניות הנטענות בטעינה אלחוטית. המטען כולל נורית לד לחיווי מצב טעינה הנדלקת בעת הנחת המכשיר על המשטח.

מחיר 269 ₪

משטח טעינה 10W דגם Belkin WIA001btWH

משטח טעינה איכותי בעיצוב מינימליסטי, מתאים למכשירים תומכים בטעינה אלחוטית מהירה בתקן QI, עד 10W. המשטח מצויד בפסים במרקם ייחודי, למניעת החלקה של המכשיר מהמשטח. ניתן להטעין מכשירים עם הכיסוי, עד 3 מ"מ עובי. המשטח כולל מנגנון לזיהוי מתכות אשר עלולות להפריע למהלך התקין של הטעינה.

מחיר 129 ₪.

אייפון 12 לקראת השקה וחברת ביקונקט משיקה ליין חדש של מוצרי BELKIN

משטח טעינה אלחוטית כפול 10W Belkin, נמכר בשני צבעים

אייפון 12 לקראת השקה וחברת ביקונקט משיקה ליין חדש של מוצרי BELKIN

משטח טעינה אלחוטית בודד 10W Belkin, נמכר בשני צבעים

שני מטעני קיר מהירים בעיצוב מינימליסטי

שני מטעני קיר מהירים בחיבור USB-C כפול ובודד, ומעוצבים בצורה מינימליסטית. המטענים מצויידים בטכנולוגיית GaN החדישה המאפשרת מבנה קומפקטי במיוחד של המטען, יחד עם יכולות טעינה מהירה USB-C PD למכשירים תומכים. במטען הכפול ניתן לחבר שני מכשירים במקביל. שקע ה-USB-C העליון מספק טעינת USB-C PD עד 18W ושקע ה-USB-C התחתון מספק טעינת USB-C PD בין 50-60W מנגנון ייחודי המובנה במטען מחלק את האנרגיה בין 2 השקעים בצורה היעילה ביותר. המטענים מצוידים בחיישני בטיחות המונעים נזק למכשירי הסלולר והטבלטים עקב הפסקות חשמל או קפיצות מתח. הם מאושרים USB-C כך שאפשר להיות בטוחים שהשימוש בהם לא יפגע במכשיר. המטענים מתאימים למגוון רחב של מכשירים תומכי USB-C כגון מכשירי סמסונג, גוגל, וכן מחשבי MacBook Air, iPad ומכשירי אייפון 8 ומעלה.

מטען כפול – מחיר 299 ₪.

מטען בודד – מחיר 189 ₪.

(כל הצילומים: באדיבות יח"צ ביקונקט/BELKIN)

אייפון 12 לקראת השקה וחברת ביקונקט משיקה ליין חדש של מוצרי BELKIN

אריזות שני מטעני הקיר כפי שניתן למצוא בחנויות המובחרות

לדיון בנושא: אייפון 12 לקראת השקה וחברת ביקונקט משיקה ליין חדש של מוצרי BELKIN


13:15
  /  
08.10.2020
  
מאת: דניאל מטלון