כסא גיימינג Gamdias Aphrodite MF1

כולנו נמצאים יותר זמן מהרגיל בבית בימים האלו והסוף לא נראה גם באופק, אז למה שלא נפנק את עצמנו עם ...

22:00
  /  
20.09.2020
  
Gil

כסא גיימינג Gamdias Aphrodite MF1

כולנו נמצאים יותר זמן מהרגיל בבית בימים האלו והסוף לא נראה גם באופק, אז למה שלא נפנק את עצמנו עם כסא גיימינג טוב? הנה אחד כזה מבית Gamdias שגם לא יקרע לכם את הכיס.

אני יודע שאתם ממהרים והכל מכוסה כבר בכתבת הוידאו שלמטה, אבל הנה 9 הדברים הכי חשובים שאתם צריכים לדעת על ה- Aphrodite MF1 אם אתם מתכננים לקנות אותו:

  1. את הכסא אתם מקבלים בקופסת קרטון גדולה ועם דף הנחיות להרכבה. לא לפחד, יקח לכם לא יותר מ- 10 דקות עם הפסקת שתייה על מנת להרכיב את הכסא.
  2. משענת הכסא יורדת עד 150 מעלות, זוהי זוית שמתאימה בול על מנת לצפות בנטפליקס מעל מסך המחשב או לתנומת צהרים קלה.
  3. מנגנון הכסא מאפשר גם נדנוד, זה חביב אם אתם מהטיפוסים העצבניים האלו. לא רוצים להתנדנד? אפשר גם לנעול את המנגנון.
  4. אם אתם בגובה 1.7m ומעלה, אל תשתמשו בכרית לגב התחתון, כי הכרית תיקח לכם נדל"ן יקר מהמושב. הכסא מכיל שפע של תמיכה לגב התחתון ואתם לא מפספסים כלום.
  5. הידיות בעלות אפשרויות כיוון למעלה-למטה ולצדדים. בדגמים יקרים יותר אפשר גם להזיז את הידית עצמה קדימה-אחורה. אתם חושבים שאתם מפספסים משהו? יש לי כסא אחר עם היכולת הזאת ושניתי את מיקום הידיות קדימה-אחורה רק ביום הראשון, אז מיותר לדעתי להוציא על זה כסף.
  6. חוששים שהתפרים יפתחו או שהעור הסינטטי יתקלף? יש לי כסא אחר של Gamdias כבר שנתיים עם אותו עור סיננטי, הוא נראה היום כמו חדש, אז אין מה לדאוג.
  7. הכסא מאסיבי, מרווח ונוח לישיבה, בדיוק כמו מה שאתם מצפים לכסא עליו אתם יושבים 8-12 שעות ביום.
  8. המונח "גיימינג" שמוצמד לכסא רק מדבר על העיצוב האגרסיבי והשימוש בצבעים בולטים, כלומר זהו מונח שיווקי בלבד. מבחינת נוחות, הכסא מצויין.
  9. מה אתם כן מפספסים עם הדגם הזה לעומת כסאות יקרים יותר של Gamdias? משענת רגלים, אפשרויות כיוון עשירות יותר עבור המשענות לאמות ו- RGB. לא מאמינים לי בנוגע ל- RGB? תסתכלו בעצמכם.

 

לרכישה: כסא גיימינג Gamdias Aphrodite MF1

לדיון בנושא: כסא גיימינג Gamdias Aphrodite MF1


22:00
  /  
20.9.2020
  
Gil

1