להטיס F16 מהבית. הטייסת מציגה קורסי טיסה אונליין

סימולטור הטיסה של הטייסת עובר אליכם הביתה עם קורסי אונליין ומדריכת סימולטור צמודה. אבל כמה זה יעלה לכם?


נראה כי מגבלות הקורונה מאלצות עסקים רבים לחשוב בצורה יצירתית ולהציע את השרותים שלהן גם מעבר למפגשים הפיזיים. וכך גם "הטייסת" – מתחם סימולטורי טיסה שנמצא בגלילות ועד עתה הציע חווית טיסה בסימולטורים מתקדמים שתוכלו למצוא במתחם, מציע מהיום גם קורסי טיסה אונליין שתוכלו לבצע מהבית.

הטייסת היא למעשה מתחם שבו תוכלו לחוות טיסה במטוסי קרב F16 ו-F35 כשאתם ישובים בתוך קוקפיט אמיתי ולפניכם מסך קעור שמאפשר לכם להזיז את המבט לכל הצדדים ולהרגיש כאילו אתם ממש בטיסה.

אבל לא רק חווית הטיסה עצמה – מהרגע שבו תיכנסו למתחם הטייסת, הצוות שם יקפיד לתת לכם הרגשה כאילו אתם חלק מצוות הטיסה – החל מלבישת הסרבל, התדריך שתעברו בחדר התדריכים, הכניסה לקוקפיט והמסייעת שתדבר איתכם באוזניה ותכווין אתכם למטרה ובסופו של דבר התחקיר שתעברו שינתח את מהלך הטיסה שלכם.

הטייסת מציגה קורסי טיסה אונליין

אל"מ קובי רגב מעביר תדריך

אבל כידוע, מגבלות הקורונה אילצו עסקים רבים לחשב מסלול מחדש או להציע אפשרויות חדשות לצד הקיימות וגם הטייסת שמאפשרת כרגע לבצע את הטיסות האלה אונליין מבלי הצורך להגיע למתחם עצמו. לדברי אל"מ קובי רגב, מייסד הטייסת, מדובר מתהליך שהתכוונו לבצע בכל מקרה והקורונה רק זירזה את התהליכים. "ראינו מחויבות להנגיש את חווית הטיסה והמצוינות אליכם הבייתה, חוויה אשר קרובה ככל האפשר למציאות, תחת ליווי צמוד של צוותי אוויר ומדריכות סימולטור קרבי, בזמן אמיתי."

הטייסת מציגה קורסי טיסה אונליין

בתוך הקוקפיט

הטייסת מציגה קורסי טיסה אונליין

הקורסים מבוססים על תכנים הלקוחים מעולם הטיסה הן על הקרקע (תהליכי לימוד והכנה) והן באוויר. במהלך הקורס ילמדו המשתתפים את יסודות הטיסה וירכשו מיומנות טיסה על מטוסי 16-F.

הטייסת תמשיך לתת את הערך המוסף שמסביב לטיסה עצמה וכל מי שיצטרף לקורס מהבית יקבל ליווי אונליין של מדריכת סימולטור. אז איך זה מתבצע?

מי שמצטרף לקורס יוכל להוריד ולהתחבר לתוכנת הטיסה (תוכנה חינמית למעשה) ולהתקין אותה על המחשב שלו בבית. יש לרכוש ג'ויסטיק ייעודי, או באופן פרטי או דרך הטייסת בעלות של 220 ש"ח (סטיק של לוג'יטק) ובאמצעות תוכנת הדיסקורד, לשוחח עם מדריכת הסימולטור בחברה שתסייע ותדריך אותו באוזן במהלך הקורס.

כמה יעלה לכם?

  • יסודות הטיסה הקרבית – ALPA 1 – כולל 8 מפגשי אונליין, אחת לשבוע כאשר בכל מפגש יבוצע תדריך משימה יומי, תכנון יחידני/צוותי, טיסות בסימולטור ותחקיר טיסה מקצועי.
    מחיר 1450 ש"ח+220 ש"ח לרכישת סטיק ייעודי לקורס.
  • טיסה קרבית על מטוסי 16-F, כוללת ארבעה קורסים כאשר בכל אחד מהם 8 מפגשים, פעם בשבוע. בכל מפגש יתורגלו יסודות התקיפה, קרבות האוויר ומתארים משולבים ומורכבים. הקורס עוסק במיומנויות והערכים המובילים של חיל האוויר הישראלי למצוינות ולשיפור מתמיד.
    המחיר לפי כמות הקורסים הנבחרים – קורס בודד: 1,450 ₪ , שני קורסים: 2,825 ₪ , שלושה קורסים: 4,130 ₪, ארבעה קורסים: 5,360 ₪ .

* השתתפות בקורסי F-16 מותנה בהשתתפות בקורס יסודות ALPA 1
* בהרשמה של בני אותה משפחה גרעינית תינתן הנחה של 10% על בן המשפחה השני.

הטייסת מציגה קורסי טיסה אונליין

חדר הבקרה של מדריכות הטיסה

המחיר של החוויה בטייסת אינו זול והחבילה הבסיסית בביקור בטייסת עצמה וחווית הטיסה הקרבית תעלה לכם למעלה מ-500 ש"ח כשהטיסה נטו תסתכם בכרבע שעה בערך. אלא שכל החוויה מסביב שמקנה לכם הרגשה של כניסה לטייסת קרב, הליווי הצמוד וכמובן אפשרויות הצילום לאינסטה עם סרבלי הטיסה, נותנים ערך מוסף גבוה.

השאלה היא האם כל הערך המוסף הזה קטן כשאתם מתחברים למסך האישי שלכם בבית ולא מקבלים את החוויה מסביב. את זה פותרת הטייסת באמצעות קורס של מספר מפגשים ולא רק מפגש אחד וליווי אישי לכל אורך הקורס של מדריכת סימולטור. האם זה מספיק? על זה נשמח לספר לכם בהמשך.

לדיון בנושא: להטיס F16 מהבית. הטייסת מציגה קורסי טיסה אונליין


7:00
  /  
17.09.2020
  
מאת: אלי חבוש

1