נינטנדו מכריזה על משחקים חדשים – תתכוננו למציאות מדומה בסלון שלכם

תזיזו את הרהיטים בסלון כי המשחק החדש של נינטנדו יפרק לכם את הבית. המשחקים החדשים של נינטנדו שחוגגת 35 שנה ...

13:00
  /  
04.09.2020
  
מאת: אלי חבוש

תזיזו את הרהיטים בסלון כי המשחק החדש של נינטנדו יפרק לכם את הבית. אבל לפני שנדבר עליו, המשחק הראשון שתוכלו לרכוש בסדרת המשחקים שהוכרזו השבוע במסגרת חגיגות 35 שנים ליציאת המשחק המקורי של האחים סופר מריו, הוא Super Mario 3D All-Stars.

סופר מריו 3D מורכב משלושה משחקים המשוחקים על ידי הגיבור מריו ומעוצב בתלת מימד בתצורת משחק של גוף שלישי. המשחק יוצא לשוק כבר בעוד שבועיים וזמין לרכישה מוקדמת החל מהיום 04.09.20 כשניתן יהיה לקבל ולרכוש אותו בחנות נינטנדו בדיזינגוף סנטר החל מ 18.09.20 במחיר של 249 ש"ח לעותק פיזי או 239 ש"ח לעותק דיגיטלי.

לרגל החגיגות, נינטנדו הציגה מעין קונסולת משחקים ישנה שיש בה את המשחק המקורי של מריו והיא בעצם שעון שיציג את השעה בסגנון המשחק המוכר.

נינטנדו מכריזה על משחקים חדשים - תתכוננו למציאות מדומה

אבל אולי המשחק היותר מעניין שהציגה החברה ושאני לפחות מחכה לשים את הידיים שלי עליו הוא  Mario Kart Live: Home Circuit. המשחק משלב למעשה את הסביבה האמיתית והפיזית שלנו ביחד עם המסך של הסוויץ. כשתרכשו את המשחק, תרכשו איתו ביחד מכונית אמיתית של אחת מדמויות מריו ושתישלט על ידי הסוויץ מרחוק.

על גבי המכונית מוצבת מצלמה שתשדר את הנסיעה שלה למסך הסוויץ שלכם וכך תוכלו לנהוג בה במבט ראשון כאילו הייתם במסלול מירוצים וירטואלי. אלא שמסלול המרוצים האמיתי הוא המסלול שתיצרו בסלון שלכם.

נינטנדו מכריזה על משחקים חדשים - תתכוננו למציאות מדומה

אל המירוץ שלכם תוכלו לצרף שחקנים אמיתיים אחרים עם המכונית שלהם או להתחרות מול שחקנים וירטואלים שיסעו לצידכם בסלון הבית שלכם.

אין ספק שהמשחק הזה מראה כיצד ניתן לקחת מציאות מדומה (או רבודה במקרה הזה) ולהפוך אותה למשהו כיפי וישים שעושה שימוש בסביבה האמיתית שלנו.

נינטנדו מכריזה על משחקים חדשים - תתכוננו למציאות מדומה

 Mario Kart Live: Home Circuit מיועד לצאת ב 16.10.20

 

 

 

 

לדיון בנושא: נינטנדו מכריזה על משחקים חדשים – תתכוננו למציאות מדומה בסלון שלכם


13:00
  /  
4.9.2020
  
מאת: אלי חבוש

1