כבו את הגפרור – עם האסלה החכמה הזו לא תסבלו מריחות בבית

הבית החכם מגיע לחדר השרותים - האסלה של invent תוודא שלא תסבלו מריחות לא נעימים


אתם מכירים את הסצנות האלה בסרטי הקומדיה המטופשים בהם יוצא תמיד שהגיבור הקומי חייב אבל פשוט חייב להשתמש בשרותים, בדרך כלל זה קורה בדיוק בזמן שהוא נמצא אצל החברה שלו. ואז בהמשך הסרט הוא מתעסק באוורור חדר השרותים. כי אתם יודעים, לא נעים.

invent, סטראטאפ ישראלי, מאיים למנוע מאיתנו את הרגעים הקומיים האלה עם המצאת אסלה מעוצבת שהתפקיד שלה הוא לפתור בדיוק את הבעיה הזו – הריחות הלא נעימים שנשארים אחרי הביקור בשירותים. החברה פותרת את הבעיה הזו באמצעות אסלה חכמה ומעוצבת שכל מה שהיא עושה הוא לשאוב את הריח מתוך חלל האסלה היישר לתוך הביוב.

האסלה המיוחדת תעבוד ללא מגע ובנוסף, תאורת הלד שנמצאת בתחתית גוף האסלה, תשמש גם להתמצאות בלילה (אין צורך להדליק את האור כשאתם מגששים את דרככם בחדר השרותים) ואף משמשת כחיווי למצב ההפעלה: תאורה כחולה היא סמן למצב אוטומטי ובו המערכת עובדת עצמאית לפי חיישני תנועה, תאורה ירוקה המסמנת מצב ובו המערכת עובדת באופן רצוף ומתאימה במיוחד לשומרי שבת.

כבו את הגפרור - עם האסלה החכמה הזו לא תסבלו מריחות בבית

כבו את הגפרור - עם האסלה החכמה הזו לא תסבלו מריחות בבית

תאורת אווירה שגם תעזור בהתמצאות ותציג את מצב האסלה

וכמו כל מוצר חכם שיש לנו בבית, גם כאן תמצאו שלט אלחוטי שיאפשר לעבור בין מצבי הפעלה- כבוי, אוטומטי ופעולה רצופה וכן לבחור את עוצמת השאיבה. מושב האסלה מצויד במנגנון הידראולי נסתר לצורך טריקה שקטה. בנוסף, היא מבטיחה שטיפה היקפית יסודית בכל התזת מיכל. האסלה עצמה מצופה ב- 4 שכבות של ציפוי אנטי בקטריאלי שמטרתם לסייע במניעת הצטברות שאריות לכלוך, חיידקים, וזיהומים שונים על גבי המשטח הפנימי של האסלה.

כבו את הגפרור - עם האסלה החכמה הזו לא תסבלו מריחות בבית

מגיעה עם שלט רחוק

מנגנון שאיבת הריחות עובד באופן בו קיים מאוורר בגוף האסלה שתפקידו למשוך את הריחות ולהעביר אותם לתוך צנרת הביוב מבלי שיתפזרו בחלל חדר השרותים. מחיר האסלה אמנם כולל חיבור והתקנה אבל המנגנון דורש חיבור לחשמל שבאחריות הלקוח להכין מראש (בהתאם למפרט שיינתן לו על ידי החברה) והאסלה תתאים למי שכרגע בונה או משפץ בית ויכול להכין תשתית עבורה.

כבו את הגפרור - עם האסלה החכמה הזו לא תסבלו מריחות בבית

האסלה מתאימה למערכת תלויה

האסלה עצמה אינה זולה ותעלה לכם, בהזמנה מראש כרגע, 6,900 ש"ח כשצפי אספקת האסלה עומד היום על חודש ספטמבר השנה

פתרונות סילוק ריחות מחדר השרותים אינם דבר חדש ומדובר בבעיה מוכרת שחברות רבות ניסו למצוא להן פיתרון. כך למשל גם חברת Kohler שכבר לפני מספר שנים הציגה פיתרון משלה לסילוק הריחות באמצעות מושב אסלה שמותקן עליו פילטר מיוחד שגם מסנן את הריחות וגם יפיץ ריחות נעימים בחדר השרותים.

מאחורי המיזם הישראלי עומדים יחזקאל שחר שפיתח את הטכנלוגיה ותומר שחר מנכ"ל החברה. לדבריהם, החברה גייסה עד כה 2 מיליון דולרים ממשקיעים פרטיים. המוצר זמין לרכישה באתר החברה https://invent.co.il/ ובקרוב תהיה זמינה באחת הרשתות המוכרות.

לדיון בנושא: כבו את הגפרור – עם האסלה החכמה הזו לא תסבלו מריחות בבית


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

19:00
  /  
09.08.2020
  
מאת: אלי חבוש

1