סמנכלית השיווק של וואווי בישראל, אנה ליפניק, עוזבת את התפקיד

וואווי עדיין מתקשה להתמודד עם החרם בעולם והיום מודיעה מנהלת השיווק של החברה בישראל שהיא עוזבת את התפקיד וממשיכה הלאה ...

11:39
  /  
09.08.2020
  
מאת: אלי חבוש

כאילו לא חסרות לחברה צרות (או אולי בגללן), מודיעה היום אנה ליפניק, סמנכלית השיווק של וואווי בישראל שלאחר שנה וחצי בתפקיד, היא ממשיכה הלאה.

במצב הדברים בהם נמצאת היום וואווי, נראה שתפקיד סמנכל השיווק בישראל הופך למיותר. החברה לא השיקה כבר תקופה ארוכה מכשיר כלשהו בישראל וזאת כידוע בגלל החרם שמוטל על החברה הסינית כבר למעלה משנה המונע ממנה למכור בין השאר מכשירים עם מערכות גוגל עליהן.

ליפניק נכנסה לתפקיד בתקופה קשה עבור החברה ונאלצה להתמודד ואף להוביל את המשבר העולמי אצלנו שהשפיע על החברה במדינות רבות ובהן ישראל. ואכן, עם פרוץ המשבר, התרכזה ליפניק יותר בפיתוח התחום העסקי של החברה בישראל והאו-סיסטם שלה כאן.

בטרם נכנסה ליפניק לתפקיד סמנכלית השיווק בחברת וואווי, היא ניהלה את תחום השיווק של חברת סמסונג בישראל מספר שנים וכעת, נכנסת לעולם היזמות כשותפה בחברה חדשה שתעניק מגוון שירותים פיננסים חדשניים לסטרטאפים ו SMBs- בתפקידה כCMO-, שם תוביל את כל תחום השיווק, אסטרטגיה ובניית מותגים, ליווי אישי למנכלים וצוותי השיווק ועוד. לדברי ליפניק, עזיבתה את וואווי נבעה מכך שלאור עבודתה ב HMS בחברה, ביחד ועם חברות יזמות וסטרטאפים, היא מאמינה ששם נמצא העתיד ולשם היא מכוונת.

כרגע אין מחליף בתפקיד סמנכל השיווק בישראל, ואמנם לפני שנכנסה לתפקיד ליפניק בעצמה, לא היה תפקיד כזה בישראל וכפי הנראה וואווי לא תנסה אפילו למלא את מקומה של ליפניק בתחום השיווק אלא אולי תחפש מועמדים מתאימים לתחום ה HMS, לפיתוח העסקי של החברה, ולהמשיך בחיזוק האקו סיסטם של החברה בישראל.

 

צוות האתר עבד עם ליפניק במהלך השנים, בעבודתה עבור סמסונג ולאחר מכן עם וואווי ומאחל לה הצלחה רבה בהמשך

לדיון בנושא: סמנכלית השיווק של וואווי בישראל, אנה ליפניק, עוזבת את התפקיד


11:39
  /  
9.8.2020
  
מאת: אלי חבוש

1