חברת XPG משיקה ספקי כח ומאוורר ARGB

ADATA וחטיבת הגיימרים שלה XPG משיקות השבוע סדרת ספקי כח חדשים וכן מאווררים חדשים וצבעוניים ופסי תאורת LED בתקן ARGB

19:30
  /  
30.07.2020
  
מאת: דניאל מטלון

XPG וחברת ADATA משיקות סדרת ספקי כח חדשים וכמה אביזרים חדשים

חברת מוצרי המחשוב ADATA וחטיבת חדשנות הגיימינג שלה – XPG, הכריזו השבוע על סדרה חדשה של ספקי כח חדשים בשם XPG PYLON בתקן ברונזה (Bronze) . בנוסף הכריזה XPG על מספר אביזרי הרחבה לגיימרים הכוללים מאוורר חדש בשם VENTO 120, כולל גירסא עם ARGB, ופסי תאורה RGB.

חברת XPG משיקה השבוע אביזרים חדשים למחשבי גיימרים

המוצרים החדשים (צילום: יח"צ XPG)

PYLON – ספקי כח חדשים בתקן ברונזה

בהמשך להצלחה של סדרת ספקי הכח XPG CORE REACTOR חברת XPG השיקה השבוע את ה- XPG PYLON החדש כדי לענות על צרכיהם של מגוון רחב יותר של משתמשים. XPG PYLON הוא ספק כח בתקן 80 פלוס ברונזה עם יעילות המרה של עד 89%, ואיכות הקרובה יותר לזו של ספקי כוח ברמת זהב. הסידרה החדשה מיועדת לעבודה רצופה 24/7 ותימכר בארבעה גדלים: 450W ,550W ,650W ו- 750W – כדי לענות על צרכים ותרחישים שונים. כל הספקים כוללים מעגל DC-to-DC 100%. סידרת ה- PYLON תואמת לתקן ATX של אינטל הכולל "מצב שינה" (Sleep Mode). הסדרה החדשה תואמת גם לכרטיסי מסך בסדרות ביניים (MID) וכן לסדרות הגבוהות יותר עד HIGH END וגם למעבדים מתקדמים. ספקי הכח מצויידים במאווררים מסוג FDB) Fluid Dynamic Bearing) בקוטר 120 מ"מ השקטים ביותר גם בעומסים שונים. בנוסף, סדרת ה-PYLON כוללת קבלים יפניים המסוגלים לעבודה בטמפרטורה של עד 102 מעלות צלסיוס וכך מספקים עבודה שקטה, יעילה, בעיצוב שאמור להחזיק זמן רב.

חברת XPG משיקה השבוע אביזרים חדשים למחשבי גיימרים

ספק הכח XPG PYLON – מבט מבפנים (צילום מסך אתר XPG)

מאווררים ופסי תאורה

XPG משיקה השבוע גם סדרת מאווררים שקטה בשם XPG VENTO 120 ומאוורר נוסף עם תאורת RGB, להם יכולות קירור מצויינות לכל מארז. המאווררים עובדים במהירות של 1200 RPM עם תפוקת זרימת אוויר של 45.3 CFM השומרת על רכיבי המחשב קרירים ויציבים. המאווררים האלה בנויים סביב מיסבים מסוג RIFLE (באנגלית Rifle bearings) ומכאן שהם שקטים ביותר באיזור 23 דציבלים ונבדקו לעבודה בסדר גודל של 60,000 שעות MTTF. כמוכן קיימת גירסא של מאווררים אלה עם תאורת ARGB הנשלטת בעזרת תוכנה שנמכרה עם לוח האם.

חברת XPG משיקה השבוע אביזרים חדשים למחשבי גיימרים

XPG VENTO 120 – מאווררי ונטו כוללים גם גירסת ARGB (צילום: יח"צ XPG)

פסי תאורה ARGB של XPG

XPG משיקה גם פס תאורה ARGB שנמכר בקופסא נפרדת. פסי התאורה מוסיפים סוג של ייחודיות למארזי הגיימרים שאוהבים לעשות שינויים (MODDINGS) במארזים שלהם כדי לקבל צבעים מרהיבים. לפסי ה-ARGB של XPG יש 8 PRESETS של צבעים, וכן 4 אפקטים, סה"כ 12 אפשרויות. פס התאורה מורכב מ- SK6812 ARGB LEDs לתאימות גבוהה עם תוכנות צד שלישי של RGB ממרבית יצרני לוחות האם. את פסי התאורה ניתן יהיה לחבר במארז בעזרת מגנטים איכותיים או פסי הדבקה של חברת 3M. את פס התאורה ניתן לשרשר עד 4 יחידות לאורך מקסימלי של 120 ס"מ.

חברת XPG משיקה השבוע אביזרים חדשים למחשבי גיימרים

 

האביזרים החדשים יהיו כנראה זמינים בקרוב, ספקי הכח ימכרו ב-50 $ ועד 80 $, המאווררים במחירים של 8 דולר ו- 17 $ ופס התאורה ימכר ב- 40 $. בישראל השיווק יחל לקראת סוף חודש אוגוסט 2020, ולדוגמא, ספק ה-PYLON 650 W ימכר בכ-300 ש"ח אצל המשווקים הרשמיים של ADATA ו- XPG.

לדיון בנושא: חברת XPG משיקה ספקי כח מאווררי ARGB


19:30
  /  
30.07.2020
  
מאת: דניאל מטלון