מאכזב אבל צפוי: CES 2021 בוטלה

אם למישהו היה ספק, אז עכשיו זה רשמי. תערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם בוטלה. כמעט

17:00
  /  
28.07.2020
  
מאת: אלי חבוש

וירוס הקורונה ממשיך לפגוע בכל חלקה טובה והיום התבשרנו באופן רשמי שתערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם – CES שאמורה היתה להיערך בחודש ינואר 2021, מבוטלת במתכונתה הקבועה ותעבור לאירוע דיגיטלי מרחוק.

CES כידוע היא תערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם בה מופיעות כל החברות והיצרניות בתחום הטכנולוגיה הצרכנית, החל ממכשירי סלולר וגאדגטים ועד למסכי טלויזיה ולרכבים אוטונומיים ואליה מגיעים מאות אלפי מבקרים ומציגים מידי שנה.

לדברי גארי שאפירו, נשיא CTA, המעבר לאירוע שכולו דיגיטלי הוא אתגר שנובע מאירועי התקופה והוא יאפשר למציגים להגיע ללקוחותיהם בצורה פשוטה יותר ודיגיטלית.

תערוכת CES קיימת זה כבר 50 שנה ונראה שזו הפעם הראשונה בה היא מוכרעת על ידי מגיפה עולמית ומחייבת אותה, בפעם הראשונה, לעבור לאמצעים דיגיטליים ולשדר למאות אלפי המבקרים מרחוק. זה אמנם ינגיש את התערוכה לקהל נוסף ושונה, אבל אין ספק שאין תחליף לנגיעה פיזית בטכנולוגיה ומפגש פנים אל פנים עם האנשים מאחוריה.

במהלך יותר מעשור, צוות האתר הגיע ללאס וגאס כדי לדווח לכם ממקור ראשון על כל החידושים הטכנולוגיים. הפעם, כך נראה, נעשה זאת מהבית. כולנו תקווה כי זהו החלל הטכנולוגי האחרון של וירוס הקורונה

אירועי CES ברשת ייערכו בתאריכים המקוריים בין ה 6-9 לינואר 2021

 

לדיון בנושא: מאכזב אבל צפוי: CES 2021 בוטל


17:00
  /  
28.7.2020
  
מאת: אלי חבוש

1