חברת Logitech הכריזה על אוזניות פרימיום חדשות, ה- Pro X Lightspeed

חברת Logitech הודיעה על גרסה אלחוטית לאוזניות המשחקים שלה Pro X , האם ה- Pro X Lightspeed יעשה את העבודה ...

14:25
  /  
28.07.2020
  
מאת: Aviv Mustaky
Logitech הודיעה על גרסה אלחוטית של אוזניות המשחקים שלה Pro X משנת 2019 , ובזה הוסיפה לשם Lightspeed. הגרסה האלחוטית כמעט וזהה לגרסה החוטית, גם לגרסא החדשה עיצוב אלומיניום יוקרתי, אך ישנם כמה הבדלים עיקריים.

כמובן שההבדל הראשון הוא המעבר לשידור אלחוטי המועבר דרך משדר USB ומקלט בתדר 2.4GHz שעל פי החברה יעבוד גם במרחק של 13 מטרים (אם מישהו רוצה במקרה לשחק במרחק כזה מהמחשב).

חברת Logitech הכריזה על אוזניות פרימיום חדשות, ה- Pro X Lightspeed.

 

החידוש הבא מגיע במחבר הטעינה, במהלך חכם עברו בלוג'יטק לטעינת ה- USB-C. מדובר כמובן במהלך מבורך. אישית, אני לא מצליח להבין חברות שמחליטות לשלב מיקרו USB ברכבים שלהן. אציין כי נכון לנקודת זמן זו אין שום אוזניות גימינג אלחוטיות הנטענות באמצעות USB-C, לכן בעניין זה, ה- Pro X Lightspeed בליגה משל עצמה.

בדומה ל- Pro X החוטית, Lightspeed כוללות סט רפידות אוזניים מכוסות קטיפה ובנוסף כיסוי רפידות עור אם המגע של הראשון לא מתאים לדרישותיכם. ישנם דיווחים ברשת כי ישנו שיפור בנוחות הרפידות לעומת הדגם החוטי.

נושא נוסף השונה ב- Lightspeed הוא שילוב הכפתורים על גבי האוזניות עצמן. יש לו כפתור השתקה ייעודי למיקרופון ולחצני שליטה על עוצמת השמע. כמובן שגם ל- Pro X החוטית יש כפתורי שליטה כאלו אם כי הן ממוקמות על הכבל ולא על האוזניות עצמן.

חברת Logitech הכריזה על אוזניות פרימיום חדשות, ה- Pro X Lightspeed.

 

ומה בדבר האיכות?

העולם נחלק לשניים, יש את מי שאוהבים סאונד באיכות גבוהה מאוד וחלק מהכיף של האזנה למוזיקה זה לשבת ולנסות להפריד צלילים בראש ויש את אלו שפשוט אוהבים להאזין למוזיקה, אני מהזן השני ולכן בדר"כ מעדיף את הנוחות של האלחוט, מה עוד שעם הטכנולוגיה המתקדמת של היום אין לדעתי כל הבדל שאוזן אנושית יכולה לזהות.

אבל, ויש אבל גדול, במקרה הזה הייתי בוחר לרכוש את האוזניות החוטיות ולו רק בגלל תג המחיר שלוגי'טק בחרו למוצר, האם תוספת של 70$ שווה את המעבר בין אלחוטי וחוטי? במקרה של גיימינג לדעתי לא, הרי בכל מקרה אנחנו יושבים מול המסך ללא תנועה או צורך בהתניידות ולכן אני לא רואה הכרח בבחירת הדגם האלחוטי.

מחירם של ה- Pro X Lightspeed באתר הרשמי הוא $199.99, נראה שלוג'יטק רוצה להכניס יכולות פרימיום לאוזניות שלה כמו טעינת USB-C וגרסה אל-חוטית אך בהחלט תוכלו למצוא אוזניות אלחוטיות זולות יותר המספקות רמות דומות של ביצועים וחיי סוללה.

עם זאת, זה יבוא על חשבון תכונות הסאונד והתוכנה המרשימות של Logitech וטעינת USB-C.

תחליטו אתם.

לדיון בנושא: חברת Logitech הכריזה על אוזניות פרימיום חדשות, ה- Pro X Lightspeed


14:25
  /  
28.7.2020
  
מאת: Aviv Mustaky

1