ט.ר. תשווק את המותג הסקנדינבי AudioPro

מותג הסאונד Audio Pro מגיע לישראל ומציע מגוון רמקולים מתקדמים ומעוצבים

19:00
  /  
24.06.2020
  
מאת: אלי חבוש

Audio Pro, מותג סקנדינבי המציג פתרונות אודיו שונים, משיקה בימים אלה, באמצעות נציגתה הרשמית, חברת TR אלקטרו סטריאו, את פעילותה בישראל ומציגה פתרונות סאונד שונים שעושים אלינו עלייה.

בין מגוון הדגמים של החברה יושקו הדגמים הבאים בישראל:

  • Audio Pro A10 רמקול אלחוטי וקומפקטי, בעיצוב מודרני שלמרות גודלו, אמור להפיק באסים עמוקים ודקויות צליל חדות בצלילים הגבוהים והבינוניים. את המוצר ניתן לחבר לרמקול נוסף, באמצעות סאבוופר.
    מחיר מומלץ לצרכן: 799 ₪.
  • Audio Pro C3 רמקול קטן המופעל באמצעות סוללה לצורך ניידות ניידות. ה- C3 מאפשר הרחבה של מערכת השמע באמצעות נגן ה- Multi Room וחיבור באמצעות Bluetooth או Wi-Fi.
    מחיר מומלץ לצרכן: 1,199 ₪.
  • Audio Pro A26 ו- Audio Pro A36 מערכת שמע סטריאו המורכבת מרמקולים שולחניים (A26) או רצפתיים (A36) המציעים חוויות סאונד שאמורה להשתוות למה שניתן להפיק ממקרן קול, הודות לחלוקה והפצה חכמה יותר של הסאונד בעזרת זוג רמקולי סטריאו.
    מחיר מומלץ לצרכן: החל מ- 2,499 ₪.

ט.ר. תשווק את המותג הסקנדינבי AudioProט.ר. תשווק את המותג הסקנדינבי AudioPro

 

בנוסף לרמקולים מציעה החברה גם אפשרות ליצירת מערכת שמע, באמצעות חיבור כל רמקול מוגבר, מכשיר רדיו או רסיבר אל נגן ה- Multi Room של Audio Pro והפיכתו לאלחוטי באמצעות נגן Link 1

יוסי בן יהושע, מנכ"ל ומייסד TR אלקטרו סטריאו: "אנו שמחים במיוחד לצרף את הדור הבא של הרמקולים אל מגוון המוצרים העשיר של TR ובטוחים שהקהל הישראלי, שידוע בחיבתו לחדשנות ועיצוב מוקפד, ייהנה מהבשורה. עם ניסיון של למעלה מארבעה עשורים בייצור רמקולים לצד הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הסאונד, Audio Pro מציעה פתרונות סאונד המספקים צלילים עמוקים ועשירים ומאפשרים למשתמש לא רק לשמוע את המוזיקה אלא גם להרגיש אותה." 

 

 

 

 

 

לדיון בנושא: ט.ר. תשווק את המותג הסקנדינבי AudioPro

 


19:00
  /  
24.6.2020
  
מאת: אלי חבוש

1