הקורונה מאחדת – לנובו ולוג'יטק בשיתוף פעולה

ההיפך משמירת מרחק - החברות לנובו ולוג'יטק אוחזות ידיים ומשתפות פעולה ומציגות סביבות עבודה ברוח התקופה

17:00
  /  
23.06.2020
  
מאת: אלי חבוש

אירועי הקורונה גרמו לשינויים בצורת העבודה במקומות העבודה שלנו כשרבים מהם עברו לעבודה מרחוק או לעבודה דיגיטלית תוך שמירת מרחק פיזי מאנשים. שתי החברות, לנובו ולוג'יטק חברו יחדיו בשיתוף פעולה שנועד לספק מענה וכלים מתקדמים לסביבת העבודה המשתנה והדינמית, בעידן הדיגיטלי. באירוע שערכו היום החברות בישראל, הוצגו שורה של מוצרים ופתרונות חדשים המותאמים לשינויים בשוק העבודה.

על פי מחקר שערכה לנובו בקרב יותר מ-20,000 עובדים מכ-10 מדינות, מצאה כי 63% מהנשאלים ציינו כי הם מרגישים פרודוקטיביים יותר כאשר הם עובדים מהבית בהשוואה לעבודה מהמשרד, 85% כי חשו יותר בנוח לעבוד מהבית בהשוואה למקום העבודה ו-52% מהנשאלים העידו כי בכוונתם לעבוד יותר מהבית גם כאשר יוסרו המגבלות על יציאה לעבודה.

עוד בהתאם למחקר – 70% ציינו כי הצטיידו במוצרים טכנולוגים חדשים שיאפשרו להם לעבוד מהבית. מתוכם, 61% העידו כי מעסיקיהם שילמו באופן מלא על הרכישות הטכנולוגיות, בעוד ש-39% נאלצו לשלם על הרכישות החדשות באופן חלקי או מלא.

כמה כסף זה שווה? בהתאם לבדיקות של לנובו עולה כי הסכום הממוצע שהוציא עובד מהבית על ההצטיידות הטכנולוגית החדשה בזמן הסגר היה 273 דולר, כשהבזבזנים הגדולים ביותר היו העובדים הגרמנים עם הוצאה של 381 דולר. 

הקורונה מאחדת - לנובו ולוג'יטק בשיתוף פעולה

במסגרת שיתוף הפעולה בין Logitech ולנובו יציעו שתי החברות, באמצעות המפיצה הרשמית בישראל – חברת בנדא, מגוון פתרונות ווידאו מתקדמים לעסקים בכל הגדלים. שיתוף הפעולה בין החברות לא מתחיל ונגמר בתחום פתרונות הקצה אלא כולל שיתוף פעולה גלובאלי, שבמרכזו עומדת גם עבודת R&D משותפת.

בין הפתרונות שהוצגו בולטים מוצרים כמו ThinkSmart HUB 500, המאפשר לקבוצות קטנות של עובדים לבצע פגישות במרחבי היוועדות ייעודיים או ThinkSmart View – התקן מבוסס מסך מגע לביצוע שיחות וועידה באודיו או וידאו באמצעות Teams. ThinkSmart Viewתוכנן גם לעבוד בסביבות חוץ-משרדיות.

אביזר נוסף הוא מחשב קטן ממדים וחזק ממשפחת ה-Tinyהמהווה חלופה לתחנת עבודה רגילה. זוהי תחנת עבודה זעירה שאינה תופסת מקום רב במרחב ומספקת לדברי החברה גם חסכון ניכר בצריכת חשמל. בשל גודלה הזעיר ניתן גם לתלות אותה מאחורי מסך המחשב.

איתי שוויפל, מנהל פעילות Logitech ישראל: "אנחנו תמיד מחפשים אחר דרכים חדשניות ויצירתיות שיסייעו לארגונים לעבוד, לשתף מידע ולצמוח. החזון שלנו הוא ליצור את סביבת העבודה הטובה ביותר שניתן לספק בעידן הדיגיטלי ומכאן כי שיתוף הפעולה הגלובלי שלנו עם לנובו הוא טבעי ובעל ערך מוסף עבור משתמשי הקצה שלנו."

"העולם משתנה, ואנחנו נדרשים להתאים את עצמנו למציאות המשתנה" אומר רונן אלבוים, מנהל שותפים עסקיים, לנובו ישראל. "לנובו הקימה חטיבה ייעודית שמטרתה לטפל בכל הקשור לעבודה חכמה, ולשילוב בין חומרה, תוכנה ושירותים. אנחנו גאים להשיק בישראל את שיתוף הפעולה הפורה עם Logitech ואת סל הפתרונות שלנו, שהיום יש להם דרישה גוברת והולכת בשל סביבת העבודה המאתגרת". 

 

 

 

 

 

לדיון בנושא: הקורונה מאחדת – לנובו ולוג'יטק בשיתוף פעולה


17:00
  /  
23.6.2020
  
מאת: אלי חבוש

1