סמסונג משיקה: 2020 SAMSUNG Crystal UHD

  SAMSUNG משיקה בישראל את הסדרה הראשונה של מסכי הטלוויזיה לשנת 2020: SAMSUNG Crystal UHD

7:00
  /  
16.06.2020
  
הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה.
Sponsored

SAMSUNG אלקטרוניקס גאה להשיק בישראל את סדרת מסכי הטלוויזיה SAMSUNG Crystal UHD, אשר תהיה זמינה לרכישה החל מתאריך ה 16.06.2020. הסדרה החדשה היא הראשונה ממגוון דגמי מסכי הטלוויזיה 4K לשנת 2020 שסמסונג משיקה בישראל, כאשר בהמשך יושקו גם סדרות מסכי ה- QLED 8K ו-QLED 4K, ומסך ה SERO המאפשר שיקוף מלא של מסך הטלפון הנייד על גבי הטלוויזיה לצפייה אנכית או אופקית  באמצעות תושבת ממונעת.

 

סדרת מסכי Crystal UHD של Samsung מציעה איכות תמונה עשירה על ידי שימוש במעבד 16bit המסוגל לנתח ולהציג מעל למיליארד גוונים של צבע. בנוסף, מעבד ה-16bit  מפיק תמונה מציאותית על ידי שימוש בתאורה מתקדמת בשילוב ננו חלקיקים (לא אורגנים) המגדיל את ערכי סולם הצבעים באופן משמעותי לערכים של  למעלה מ 90%  , מה שמאפשר ניתוח  עדין ומדויק של טמפרטורת הצבע.  

 

Crystal Processor 4K

המוח בתוך מסך הטלוויזיה של סמסונג שמשפר את חווית הצפייה.  השבחת איכות התמונה ע"י 4K Upscaling וניתוח עמוק של צבעים עם אלגוריתם חכם המנתח ב- 3D  16Bitשל צבעים. תכונות נוספות של המעבד החדש- Adaptive Sound המתאים את האיקוולייזר עם התאמה לתוכן הצפייה.

 

Dual LED

דגם ה- TU8500 עושה שימוש בטכנולוגיית ה-Dual LED המבוססת על תאורה דו-גונית חדישה ,המשתמשת  בשתי נורות LED חכמות בטמפרטורת אור  שונות, מה שמעניק   למסך יכולת להציג   תמונה נאמנה למקור  עם ביטוי לצבעים החמים והקרים יחד תוך כדי שיפור הניגודיות ,הפרטים ועומק הצבע המערכת מאפשרת  בנוסף הגדלה משמעותית  של יכולת להציג תמונה עשירה גם בזוויות צפייה רחבות יותר .

 

עיצוב ללא מסגרת ו- Clean Cable Solution

סדרת מסכי ה-Crystal UHD של סמסונג מעוצבים ללא מסגרת כאשר מסגרת הטלוויזיה לא מורגשת ונטמעת בחוויית הצפייה. בטלוויזיית Crystal UHD סביבת הטלוויזיה נקייה מכבלים הודות לתעלות ייחודיות  בגב המסך המיועדות למעבר כבלים למסלול נסתר הישר לתוך רגלית הטלוויזיה זאת על מנת שסביבת הטלוויזיה תהיה נקייה מכבלים.

 

Game Enhancer

בהפעלת משחקים בטלוויזיה, מסך ה- Crystal UHD יהפוך בקלות ובאופן אוטומטי למסך גיימרים מתקדם, עם עיבוד תנועה ותמונה אופטימליים למשחק, זאת בכדי לצמצם את זמני התגובה ולמנוע מריחות וקפיצות בתמונה – להנאה מושלמת מהמשחק.

 

 

 

 


7:00
  /  
16.6.2020
  
הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה.

1