ההמתנה הסתיימה – נחשפה קונסולת ה-PlayStation 5

לאחר אי-אלו דחיות, משיכות ומריחות היא סוף כל סוף כאן ויש גם ערימה בלתי מבוטלת של משחקים למתוח איתם חיוכים ...
17:30
  /  
12.06.2020
  
מאת: 9xcalibur9

טובים השניים מן האחד

אתמול חשפה חברת סוני בפעם הראשונה את המראה של קונסולת ה-PS5 ולה שתי גרסאות: דיגיטלית ורגילה. הגרסא הדיגיטלית תגיע ללא כונן אופטי וסביר להניח שגם תעלה פחות מהגרסא המקבילה, אם כי טרם הוזכר נושא המחיר. הכונן האופטי בגרסא הרגילה יהיה כונן Ultra HD Blu-Ray.

ההמתנה הסתיימה - נחשפה קונסולת ה-PlayStation 5

שתי גרסאות: דיגיטלית ועם כונן בלוריי.

משפחת PlayStation 5

אל המשפחה מצטרפים גם שלט המשחק DualSense,תחנת עגינה, שלט מולטימדיה, אזניות עם סאונד תלת-מימדי ומצלמת HD.

ההמתנה הסתיימה - נחשפה קונסולת ה-PlayStation 5

 

המשחקים

זו לא באמת תהיה קונסולת משחק בלי משחקים שילוו אותה ובשעה+ של ההצגה שהתקיימה אתמול נחשפו עשרות טריילרים לעשרות משחקים. מי שמעוניין לראות את הרשימה המלאה מוזמן לעשות זאת כאן , אך ברשותכם אתייחס לשמות הגדולים שבקבוצה – אלו שלפי דעתי ימכרו את הקונסולה הזו כמו לחמניות חמות.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

חברת Insomniac Games המצויינת כבר הדגימה בעבר את משחק הספיידרמן שלה כאשר הוא רץ לעילה ועילה על ה-PS5. היה לי ברור שנראה בעקבות זאת הכרזה על משחק ספיידרמן חדש וכך היה. כלומר, פחות או יותר. מדובר בתוסף למשחק המקורי שיצא בדמות מהדורת GOTY ל-PS5. לא ברור עדיין אם התוסף יהיה בלעדי ל-PS5 או לא, אך כן ידוע שהמשחק עבר שיפורים ושדרוגים על מנת לנצל את ביצועי הקונסולה החדשה. יוצא עוד השנה שזה שוס מאוד גדול. בנימה אישית אני מוכרח לומר, ש-Insomniac תמיד ידעה איך לפנות לצד הילדותי שיש בכל גבר ובאירוע זה היא עושה זאת פעמיים.

Horizon Forbidden West from Guerrilla Games

אחח אחח אלויי היקרה כמה התגעגענו. ללא ספק המשחק שגנב את ההצגה הוא משחק ההמשך לדינוזאורים הרובוטים בעולם פוסט-אפוקליפטי מבית היוצר של Guerilla Games. מרהיב בצורה בלתי רגילה. עדיין לא ידוע מתי נראה אותו.

Ratchet & Clank: Rift Apart

הכרזה שניה מאוד מפתיעה של Insomniac Games. מי שגדל על הסדרה יקפוץ עד הגג משמחה למראה הפלא הזה.

Demon’s Souls Remake

הסתובבו המון שמועות על משחק מהאולפנים היפנים של סוני שיראה את פיקסלי פניו בהצגה, אך דווקא ציפינו לראות את Silent Hill ובסוף קיבלנו יצירה מחודשת מ-0 למשחק ה-RPG הקלאסי Demon's Souls שראה אור ב-PS3 בשנת 2009. לא שאני מתנגד כמובן.


נכתב על ידי

גיל פלקוביץ
מקבוצת PlayStation NextGen IL

לדיון בנושא: ההמתנה הסתיימה – נחשפה קונסולת ה-PlayStation 5


17:30
  /  
12.6.2020
  
מאת: 9xcalibur9

1