אתר חדש מתחזה לספק סרטים וסדרות ליגיטימי כביכול חינמי בשל הקורונה

אתר חדש מתחזה לאתר צפיה בסרטים וסדרות כביכול בחינם בגלל הקורונה

19:30
  /  
11.04.2020
  
מאת: עפר לאור

קבוצות הווטסאפ, פייסבוק, סלאק וטלגרם מפיצות ביומיים האחרונים פרטים של אתר חדש שכביכול פותח סרטים וסדרות חדשים לכולם לטובת הקהל בעקבות וירוס הקורונה.

אתר חדש מתחזה לאתר סרטים וסדרות ליגיטימי שהוא חינם לתוקפת הקורונה

האתר מעוצב יפה ונראה ליגיטימי, הוא כולל תכנים כולל סרטים וסדרות חדשים ממקורות שונים, כולל מתחרים (HBO ונטפליקס). הוא כולל יכולות כמו סטרימינג לכרוםקאסט. אך אין לטעות כאן, מדובר בשחקן לא חוקי לחלוטין אשר משתמש במקורות כגון Bit torrent בכדי להזרים את התכנים.  

אתר חדש מתחזה לאתר סרטים וסדרות ליגיטימי שהוא חינם לתוקפת הקורונה

חשוב לציין שאתרים מסוג זה אינם סתם גרסא חינמית של תכנים שמורדים, אלא שאתר זה, כמו דומים כמוהו, מקפיצים לרוב פרסומות קופצים לא חוקיים (אצלי למשל קפצה התראת וירוס ועוד פופאנדר שהתחזה לעמוד של הוט!). אתרים מסוג זה עלולים לעיתים לשמש תוקפים בכדי לרתום אותם לתקיפה מרוכזת DDOS כנגד אתרים וגופים שונים (כלומר, כאשר אתם צופים בסרט, הדפדפן שלכם פונה לאתרים שתחת תקיפה כאילו באופן ליגיטימי ותוך שימוש ברוחב הפס שלכם).

אתר חדש מתחזה לאתר סרטים וסדרות ליגיטימי שהוא חינם לתוקפת הקורונהאנו ממליצים בחום להזהר מאתרים מהסוג הזה גם אם התכנים שהם מציגים עלולים להראות ליגיטימים או כקיצור דרך. זה במיודח תקף במידה ואתם גולשים לאתרים מסוג זה ממחשב העבודה שלכם, שכן גם אם יש לכם דפדפן מעודכן ואנטי וירוס, כנראה שאתם לא הודבקתם בוירוס אבל בכל זאת מומלץ להתרחק.

ראו הוזהרתם. 

לדיון בנושא: אתר חדש מתחזה לספקית סרטים וסדרות ליגיטימי שהוא כביכול חינם בשל הקורונה

 


19:30
  /  
11.4.2020
  
מאת: עפר לאור

1