מחפשים להעביר את הזמן? כל התכנים והמבצעים שיש בטלוויזיה

שרות בחינם, ערוצים ללא עלות וסרטים חדשים מהקולנוע. ריכזנו לכם את כל המבצעים של שירותי התוכן השונים והתכנים בהם תוכלו ...

7:00
  /  
16.03.2020
  
מאת: אלי חבוש

בין אם אתם בבידוד כפוי, חולי קורונה או "סתם" נמצאים בבית כי לילדים אין בתי ספר וגנים, בוודאי גיליתם שיש המון זמן לא צפוי שצריך להעביר. אז אחרי שסיימתם את הנקיונות, השיפוצים והבהייה בקירות, ריכזנו עבורכם את כל השרותים הזמינים עבורכם בטלויזיה שחלקם אף פותחים עבורכם תכנים בחינם, חלקם נותנים תקופת שירות ללא עלות וחלקם גם רק מזכירים לנו שהם שם עבורכם:

YES – תכני ילדים בחינם ועשרה סרטים

 

בתחילת השבוע הודיעה YES שלאור המצב היא פותחת את כל ערוצי הילדים וה LifeStyle ללא עלות מנוספת וללא צורך בפנייה לשרות לקוחות לפתיחתם וזאת עד לסוף חודש מרץ. בין הערוצים שנפתחים הם

  • כל ערוצי הילדים:, ניקלודיאון, זום, דיסני, Kidz, WIZ, טין ניק, ג'וניור, בייבי, הופ!, הופ ילדות ישראלית, דיסני ג'וניור, ניק ג'וניור, ערוץ הכוכבים, ו-JIMJAM
  • ערוצי ה- Life Style – ערוץ DIY "עשו זאת בעצמכם", ערוץ האופנה הישראלי, ערוץ האוכל, ערוץ הבריאות, ערוץ הטיולים, ערוץ בית +.

בנוסף לפתיחת ערוצי הילדים והלייף סטייל, הודיעה היום YES על פתיחת 10 סרטי קולנוע חדשים לצפייה בחינם עד לסוף חודש מרץ ובהם: 

"המוסד"– קומדית פעולה ישראלית מצליחה, בכיכובם של צחי הלוי, טל פרידמן, עדי הימלבלוי ועוד, אודות סוכן מוסד ישראלי היוצא להציל את העולם מארגון טרור; סרט האקשן שובר הקופות, "המטרה: שומר הראש" בכיכובו של ג'רארד באטלר, "לייט נייט", דרמה קומית בכיכובה של זוכת האוסקר, אמה תומפסון, אודות מנחת תכנית אירוח המנסה להציל את הקריירה שלה, הסרט הישראלי לכל המשפחה "הרפתקה בשחקים", אודות חבורה של ילדים המנסה להטיס מטוס ישן שמצאו, הקומדיה "הורים תחת השפעה" בכיכובו של אלק בולדווין וכן הסרטים "פליימוביל", "נורם בעיר הגדולה 3", "תעלול של טיול", "אסטריקס ושיקוי הקסמים".

מחפשים להעביר את הזמן? כל התכנים והמבצעים שיש

הסרטים  יופיעו בקטגוריה חדשה ב-VOD, "חדש מהקולנוע- חינם" ויכללו את סרט הקולנוע "פרזיטים", המגולל את סיפורם של בני משפחה דרום קוריאנית ממצב סוציו-אקונומי נמוך אשר מתחזה לאנשים אחרים כדי לעבוד בשירות משפחה עשירה. הסרט בבימויו של בונג ג'ון-הו, עשה השנה היסטוריה והיה לסרט הזר הראשון אי פעם שזכה בפרס הסרט הטוב ביותר, לצד שלושה פרסי אוסקר נוספים בקטגוריית הבמאי, התסריט והסרט הזר!

בנוסף, יפתחו בחינם סרטים חדשים נוספים לילדים, לנוער והמבוגרים שיצאו לאקרנים השנה

 

סלקום TV – קייטנה וחודש חינם

בתשובה למהלך של YES, מזכירה סלקום שאצלם לא צריך לפתוח במיוחד שכן תכני הילדים אצלם פתוחים בחינם גם ככה: ערוץ הילדים, ג'וניור, דיסני, דיסני ג'וניור, לוגי, בייבי. כמו כן, רוב סרטי דיסני פתוחים ללא עלות ולצפייה חופשית ללא הגבלה.

מחפשים להעביר את הזמן? כל התכנים והמבצעים שיש

הקייטנה של סלקום

סלקום מעלה החל מהבוקר את "הקייטנה של סלקום TV" שבמסגרתה יעלו בבקרים תכנים מעוררי פעילות לקהל הילדים – מידי יום יקבלו צופי סלקום tv המלצה על המסך לתכנים המעודדים פעילויות יצירה, בישול, מדע והעשרה וכן המלצה יומית לסרט מומלץ ופרקים ייעודיים מתוך תוכניות ילדים שיסייעו בהתמודדות עם המציאות המשתנה.

בין התכנים שיוצעו לצופי סלקום tv במסגרת הקייטנה של סלקום tv: "ילדי בית העץ", "החפרנים", "דן ומוזלי", "וטרינרים צעירים", "מנהמנה", "ארט נינג'ה", "אאוץ'", "רמז חייתי", "המחלקה לחפצים מיוחדים", לימודי אנגלית, "משמר האריות", "ערפדינה" ועוד.

מתוך המגוון של סרטי הילדים יוצעו סרטים (גם בדיבוב לעברית), כדוגמת "למעלה", "צעצוע של סיפור", "הדרקון הראשון שלי", "הגרינץ'", "מוצאים את נמו", "שרק" ועוד.

ערוץ בידוד+

סלקום פתחה את ערוץ בידוד+ שם ניתן לצפות בסרטים ועונות מלאות של סדרות. הערוץ מותאם לצפייה משפחתית ומסייע לשוהים בבית להעביר את הזמן בנעימים. בין התכנים שמשודרים שם תוכלו למצוא סרטים ישראלים כדוגמת "גבעת חלפון", "זוהי סדום", "אבא גנוב", "ואז היא הגיעה", "חגיגה בסנוקר", "הלהקה", "הלהקה האחרונה בלבנון" ועוד.

בגזרת הסדרות הישראליות משדרת סלקום, כמו בשגרה, את "משיח", "רמזור", "צומת מילר", "קופה ראשית", "היהודים באים", "ארץ נהדרת", "אחד העם" וכו'

חודש חינם

לאור המצב הודיעה סלקום שהיא מאפשרת ללקוחותיה (וגם מי שאינו מנוי אצלה) לקבל חודש של צפייה בחינם. אמנם סלקום מאפשרת למי שרוצה להתנסות בשרות שלה לקבל חודש חינם גם ללא קשר למצב, אבל כעת היא מאפשרת זאת גם ללא צורך להירשם לשרות בכלל. בנוסף, מי שכבר מנוי בשרות, יוכל להזדכות ולקבל חודש ללא עלות.

שיחות וידאו למורים ותלמידים
בלי קשר לתכני טלויזיה ועם קשר לקורונה, מציעה סלקום שירות "כיתה בענן" מבוסס על שיחות וידאו ומאפשר למורה לשמור על קשר רציף עם התלמידים עד 50 משתתפים ויינתן לחודש ללא עלות.

 

HOT – חודשיים חינם

לעומת סלקום, HOT מציעה חודשיים חינם לשרות NEXT שלה לכל מי ששוהה בבידוד. (במצב שגרה מציעה החברה חודש חינם לכולם)

בנוסף, החברה תעלה, מיום חמישי הקרוב, 19.3, ערוץ ייעודי לשוהים בבידוד בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות– "ערוץ הבידוד הישראלי", במסגרתו ישודרו הודעות, מידע מאומת ותכנים רשמים מטעם משרד הבריאות.  הערוץ ישודר באפיק 29. הערוץ  מותאם לצפייה משפחתית וישדר מגוון תכנים בניהם סדרות, סרטים ותוכניות לייפסטייל

החברה מציעה גם ללקוחות ה-VOD קטגוריות חינמיות בהן רוכזו סדרות כמו: קיבוצניקים, מלכות, שבאבניקים, חברים, החברה הגאונה, איש חשוב מאוד, משחקי הכס, הזר, להרוג את איב ועוד.

מחפשים להעביר את הזמן? כל התכנים והמבצעים שיש

 

פרטנר – שיעורים של משרד החינוך ומפע של עברי לידר

פרטנר tv משדרת את תכני השיעורים המקוונים של משרד החינוך.

12 'כיתות לימוד' בעברית ובערבית לתלמידים בכיתות א'-ו', מועברים בשידור חי בטלוויזיה של פרטנר, בתפריט ה-VOD ובהמשך, יועברו גם מערכי השיעורים לבתי הספר העל יסודיים לתלמידי ז'-יב', בערוצים הלינאריים בממשק הטלוויזיה של פרטנר.

מערך השיעורים יחל מדי יום בשעה 08:00 ויסתיים בשעה 14:00. השיעורים מועברים על ידי נבחרת מורים בתחומים שונים: עברית, מתמטיקה, מדע וטכנולוגיה, אנגלית ועוד.

לדברי פרטנר מדובר בפיתרון פשוט יותר מאשר לימודים אונליין במערכות המקוונות של משרד החינוך כשהיכולת של התלמידים לצפות בשיעור על גבי מסך הטלוויזיה בזפזופ פשוט, מנגישה את שגרת לימודים שכל כך חסרה, בצורה ידידותית ונוחה.

בקרוב גם יעלה ערוץ HEALTH+, ערוץ בריאות חדש עם תכנים לאורח חיים בריא, כושר ורפואה, אשר יכלול גם עדכונים ממשרד הבריאות בזמן אמת.

בנוסף, המופע "מרימים" של עברי לידר ותומר מייזנר ישודר בשיתוף פעולה עם פרטנר באפיק 10 בטלויזיה של פרטנר ובעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/323417782633/posts/10157193695867634

מחפשים להעביר את הזמן? כל התכנים והמבצעים שיש

נטפליקס – הכל כרגיל

נטפליקס לא יצאה במבצעים מיוחדים, או בכלל, אבל רק נזכיר כי גם השרות הזה קיים ומאפשר לכם לקבל חודש ראשון חינם

 

מחפשים להעביר את הזמן? כל התכנים והמבצעים שיש

 

 

 

לדיון בנושא: מחפשים להעביר את הזמן? כל התכנים והמבצעים שיש בטלוויזיה


7:00
  /  
16.3.2020
  
מאת: אלי חבוש

1