סנהייזר משיקה: Sennheiser Momentum True Wireless 2

חברת סנהייזר חוגגת 75 שנה לפעילותה ומשיקה גירסא חדשה ל-EarBuds "מומנטום", עם שיפורי נוחות וסוללות משופרות גם כן.
14:40
  /  
14.03.2020
  
מאת: דניאל מטלון

סנהייזר מכריזה: Sennheiser Momentum True Wireless 2

השבוע הכריזה חברת סנהייזר – יצרנית ציוד האודיו הגרמנית, על אוזניות InEar חדשות בשם Sennheiser Momentum True Wireless 2 שהן דור שני לסדרת Momentum שיצאה בשנת 2018. חברת סנהייזר שמה לעצמה מטרה לא רק בתחום העיצוב והנוחות, ושמה דגשים כמובן גם בנושאי הסאונד. בנוסף מסתבר כנראה שסנהייזר הקשיבה לביקורת שהושמעה כבר בשנת 2018, ושיפרה את ביצועי האוזניות בכל הקשור לביצועי הסוללה בסדרה החדשה. האוזניות החדשות כוללות ביטול רעשים אקטיבי, חיי סוללה עד 7 שעות, והנדסת אנוש משופרת. האוזניות החדשות בנויות סביב דרייברים דינמיים בקוטר 7 מ"מ, המפיקים סאונד סטריאופוני עם באסים עמוקים, צליליי טווח אמצע (MID) טבעיים וצלילים גבוהים (treble) בהירים ומדוייקים. האוזניות מצויידות גם באקווליזר פנימי הנשלט ע"י Smart Control App בטלפון הסלולרי.

סנהייזר משיקה:  MOMENTUM True Wireless 2 - אוזניות ה- InEar  גירסא חדשה

אוזניות ה- MOMENTUM בתוך הערכה שלהם (צילום: סנהייזר)

להקשיב בסביבה רועשת

מנגנון ביטול הרעשים הפעיל המובנה באוזניות יאפשר האזנה לסאונד באיכות גבוהה גם בסביבות רועשות ואמור להשתלב הייטב עם מנגנון נוסף מובנה באוזניות בשם Transparent Hearing שהוטמע כבר בגירסא הקודמת ומאפשר על פי בחירה לשמוע הייטב גם מה שקורה מסביב. תכונה זו חשובה במיוחד לרוכבי אופניים, רצים, וכל אלו שעוסקים בספורט תוך כדי שימוש באוזניות, בשמירה על ביטחונם האישי. המנגנון המיוחד הזה עושה גם שימוש במיקרופון ייעודי המותקן בתוך האוזניות. הנה סרטון אנימצייה קצר מבית סנהייזר שמסביר את הנושא:

האזנה רצופה בנוחות מושלמת

הביקורות על דעיכה מהירה של הסוללות בגירסא הראשונה של MOMENTUM, הושיבה את סנהייזר במחלקת הפיתוח לדון מחדש בביצועי האוזניות, ועל פי הדיווחים של סנהייזר עצמה בהודעה לעיתונות, גירסא 2 שהוכרזה השבוע תאפשר 7 שעות של האזנה רצופה אותן ניתן יהיה להאריך לעד 28 שעות ע"י טעינה תוך כדי שימוש בעזרת אריזת האוזניות.

סנהייזר משיקה:  MOMENTUM True Wireless 2 - אוזניות ה- InEar  גירסא חדשה

(צילום: סנהייזר)

עם הנטייה להסתובב יום שלם עם EarBuds, סנהייזר הקטינו את הגירסא החדשה ב-2 מ"מ לנוחות טובה יותר לאלו שמשתמשים בסוג כזה של אוזניות, והתאימו אותן טוב יותר לאוזני הלקוחות עם הנדסת אנוש משופרת גם בעזרת שימוש בחומרים מסוג פרימיום. האוזניות ימכרו בשני צבעים לבן ושחור בגימור מטאלי ומגעים מזהב לצורך הטענה מהאריזה שלהן. וכמעט כמו כל חפיץ (גאדג'ט) שיוצא לשוק בשנים האחרונות, גם אוזניות אלו יתפקדו בעזרת אפליקצייה לסמארטפון שתאפשר למשתמש להגדיר אישית את הפעלת האוזניות בעזרת מגע על האוזניות עצמן.

MOMENTUM True Wireless 2 אינן מוגנות מים לחלוטין כך שאי אפשר לשחות איתן, אולם הן מצויידות בתקן IPX4 (עמידות כנגד התזה בכל כיוון וכן גשם). בנוסף הן תומכות בתקן 5.1 של Bluetooth וכן בתקני AAC ו- aptX להאזנה משופרת לאודיו.

שיווק האוזניות באירופה וארה"ב יחל בחודש אפריל 2020 בגירסא השחורה, ובשלב מאוחר יותר בדגם הלבן וזאת במחיר של כ- $300
מחיר בישראל לא נמסר בשלב זה, אך הוא צפוי להיות דומה למחיר מעבר לים.

סנהייזר משיקה:  MOMENTUM True Wireless 2 - אוזניות ה- InEar  גירסא חדשה

MOMENTUM True Wireless 2 בצבע לבן. זמינות בהמשך השנה (צילום: סנהייזר)

לדיון בנושא: סנהייזר משיקה: Sennheiser Momentum True Wireless 2


14:40
  /  
14.3.2020
  
מאת: דניאל מטלון

1