8 טיפים וטריקים לשימוש נכון יותר ב Yandex Music

איך למצוא שיר שאתם לא יודעים איך קוראים לו? איך תשתפו פלייליסט עם חברים ומה זה פלייליסט סודי? הנה 8 ...
7:00
  /  
22.01.2020
  
מאת: אלי חבוש

עם ריבוי שירותי המוסיקה שקיימים היום בישראל, אנחנו לפעמים מתקשים להבין כיצד לתפעל את האפליקציה או להוציא ממנה את המקסימום האפשרי. שהרי מגוון השירותים הקיימים היום מבדלים את עצמם לא רק בכמות השירים בהם הם תומכים, אלא גם בנוחות ההפעלה, בזיהוי הטעם המוסיקלי שלנו ובחתכים שאנחנו יכולים לקבל מהם.

לאחרונה, שירות יאנדקס מיוזיק הושק גם בישראל ובעברית. הנה 8 טיפים מ Yandex Music שאולי יעזור לכם לעבוד בצורה טובה יותר. שימו לב שטיפים רבים נכונים גם לשירותים אחרים כמו ספוטיפיי או דיזר:

זיהוי שירים

כמו אפליקציית Shazam, גם ליאנדקס יש את האפשרות לזהות את השירים המושמעים ברדיו. שמעתם שיר נחמד ואתם רוצים להוסיף אותו לפלייליסט שלכם?

איך?

תוכלו לעשות זאת עם תכונת IDENTIFY אותה תמצאו בלשונית "חיפוש" באפליקציה לחצו על הסמל / כפתור "זיהוי מוזיקה". תוצאות הזיהוי יישמרו אוטומטית ברשימת ההשמעה "מזוהים" או ניתן להעתיק לרשימת השמעה אישית.

יאנדקס

 

שימוש בווידג'ט

במערכות אנדרויד, תוכלו להוסיף ווידג'ט למסך הבית ובכך לשלוט ולהפעיל את המוסיקה שלכם ביאנדקס. תוכלו אפילו להשתמש בכפתור מהיר לזיהוי שירים שמוצב על גבי הווידג'ט עצמו.

איך?

לחיצה ארוכה על המסך באנדרויד ובחירה בווידג'ט של יאנדקס. או דרך אפליקציית יאנדקס עצמה שתציע הוספת הווידג'ט במסך

יאנדקס

פלייליסטים חכמים

יאנדקס מציעה רשימות השמעה חכמות שנוצרו על ידי אלגוריתמים כדי להתאים את סוג המוסיקה שלכם:

  • פלייליסט יומי: פלייליסט אישי שמעודכן באופן יומי.
  • רשימת השמעה סודית– מורכבת משירים שהוספת אך שכחת להאזין להם. יכול להיות שימושי אם הוספתם כמה אלבומים לאוסף ולא יודעים עם איזה מהם להתחיל.
  • רשימת השמעה של Deja Vu. תערובת של שירים חדשים שאולי תאהבו אך עדיין לא האזנתם להם ב- Yandex Music.
  • רשימת השמעה Premiere. פלייליסט שבועי שכולל את המהדורות האחרונות והחדשות של שירים. מבוסס על האלגוריתם, שירים וז'אנרים שהמשתמש מאזין להם.

איך?

ללחוץ על קטגוריית הפלייליסטים.

יאנדקסיאנדקס

 

תחנות רדיו

תחנה דמוית רדיו "On your wave" – תחנה שלומדת את הטעם האישי במוזיקת ​​המשתמש עם הזמן ומציעה הזרמת מוזיקה עם אוסף של מוזיקה ללא הפסקה לפי הטעם של המאזין. 

איך?

בלשונית "רדיו". ניתן גם לבחור במצב רוח, ז'אנר, עידן, פעילות וכו'.

יאנדקס

 

חיפוש מתוך מילות שיר

אם אתם לא זוכרים את שם השיר או אפילו את שם המבצע אבל זוכרים שורה מתוך השיר, תוכלו למצוא את השיר שאתם רוצים באמצעות חיפוש מתוך המילים שאתם כן זוכרים. תכונה מאוד שימושית. 

איך?

ניתן לכתוב שורה מתוך מילות השיר בכרטיסיית החיפוש והאפליקציה תציג את הרצועה אם בספריה של Yandex Music יש את מילות השיר שלה.

יאנדקס

 

ייבוא משירותי סטרימינג אחרים

 

אם אתם מגיעים משירות מוסיקה אחר כמו אפל מיוזיק, דיזר וכו', תוכלו לייבא את ספריית המוסיקה שלכם לאפליקציית יאנדקס ולהנות מהמוסיקה שלכם ששמרתם בשירות אחר. 

איך?

היכנסו להגדרה, עברו ל"מקורות מוזיקה" ובחר בפונקציה מוסיקה בטלפון. 

יאנדקס

 

 

דירוג אמנים

ניתן לראות כמה משתמשים מאזינים ללהקה האהובה עליך אישית ב- Yandex Music החודש, כמה פופולריים הם אמנים דומים ולאילו מיקומים יש את המספר הגדול ביותר של מאזינים.

איך?

בלשונית "מידע" בעמוד האמן של הלהקה בגרסת דפדפן האינטרנט.

שיתוף פלייליסטים קהילתיים

 

פלייליסטים מסוג זה ניתן ליצור ולערוך יחד עם חברים לפני מסיבה טיול או אירוע מיוחד. ניתן לייצר פלייליסט ואז לשתף ולערוך אותו דרך האפליקציה וגם בדפדפן האינטרנט.

איך?

על מנת ליצור פלייליסט שיתופי תוכלו לעשות זאת רק בגרסת הדפדפן של השירות. בחרו רשימת השמעה בגרסת האינטרנט, לחצו על הסמל שלוש הנקודות בצד ימין ובחרו "שתף/הזמן חבר". ניתן לשלוח את הקישור שהתקבל וכעת הם יכולים להוסיף רצועות לפלייליסט זה.

 

 

יאנדקס

 

 

 

 

 

 

 

לדיון בנושא: 8 טיפים וטריקים לשימוש נכון יותר ב Yandex Music


7:00
  /  
22.1.2020
  
מאת: אלי חבוש

1