חברת Element Case בתערוכת CES

חברת האולטרה פרימיום לקייסים לטלפונים, מציגה לא פחות מ- 6 דגמים שונים בסדרת X2 אשר מיועדת לכל בעלי האייפון 11 ...
11:10
  /  
09.01.2020
  
מאת: זיו רוזנפלד, לאס וגאס
Sponsored

 

חברת Element Case אשר ממוקמת בקליפורניה, היא מהראשונות שהציגו קייסים לטלפון בקטגורית אולטרה פרימיום, כלומר קייסים שלא מתביישים להציג תג מחיר של מאות דולרים וגם אלפים להזמנות מיוחדות. השנה החברה מציגה את סדרת X2, שמיועדת עבור iPhone 11, 11 Pro ו- 11 Pro Max. למעשה, סדרת X2 מורכבת מ- 6 קייסים שונים:
הראשונה היא סדרת Black OPS Elite, זוהי סדרת העל של המותג, אשר קיבלה השנה שיפורים בדמות חומרי בנייה מתקדמים יותר אשר מציגים יכולת הגנה גבוהה יותר אך עדיין שמירה על משקל נמוך יחסית לקייס, אשר כולל גם מעמד נוח שמעניק זוית של 35 מעלות עבור צפייה נוחה בוידאו במצב אופקי. 

חברת Element Case בתערוכת CES

חברת Element Case בתערוכת CES

חברת Element Case בתערוכת CES

חברת Element Case בתערוכת CES

סדרת Vapor-S היא Bumber אשר הונדס בצורה מדוייקת מאוד בתהליך CNC אשר גם העניק גימור עם קוים חלקים ופרופיל דק יחסית.

סדרת Rally מהווה את הסדרה המנצחת עבור אלו שמעדיפים מראה נקי ופשוט אך עדיין עם הגנה טובה לטלפון. מעטפת אשר עשויה מחומר תרמופלסטי בעל גימור שקוף שמשקף את היופי הטמון בעיצוב האייפון.

סדרת Rail היא סדרה קלה במיוחד שמורכבת ממסילה דקה עם כפתורים מחומר תרמופלסטי, מעל באמפר שמשלב PC ו- TPU חזק שעמיד בפני שחיקה ממושכת

סדרת Shadow מעניקה פאנל אחורי מחורר רך ונעים למגע ונועד לאלו שלא רוצים מראה קשוח כל כך לטלפון שלהם.

סדרת Illusion היא האחרונה ברשימה, עם הגנה דקה במיוחד וכזאת לאלו שחייבים לשים משהו על הטלפון שלהם על מנת שיגן עליהם מנפילה סוררת, אך שהטלפון שלהם לא יראה כזה עם הגנה.

לדיון בנושא: חברת Element Case בתערוכת CES


11:10
  /  
9.1.2020
  
מאת: זיו רוזנפלד, לאס וגאס

1