מתחם 'סינמה סיטי' חדש נפתח בבאר-שבע

היום נפתח בחגיגיות מתחם ה"סינמה סיטי" השישי בבאר שבע, שמצטרף לחמשת מתחמי הקולנוע והבידור המצליחים ברחבי הארץ. הנה קצת ממה ...

16:00
  /  
19.11.2019
  
מאת: איתמר נימרוד

לפני 18 שנים משה אדרי פתח את מתחם ה"סינמה סיטי" הראשון בגלילות ושינה לחלוטין את חווית הצפייה של הישראלים בקולנוע. מאז הוא הפך לאחד האנשים החזקים בקולנוע הישראלי והפיק שורה של סרטים מצליחים, הפך את חברת ההפצה הקטנה שלו ושל אחיו לאון ז"ל לאימפריית בידור והקים עוד 4 מתחמי קולנוע נוספים בירושלים, ראשון לציון, נתניה וכפר-סבא. היום הוא מגשים חלום ישן שלו ושל אחיו המנוח, ופותח רשמית את מתחם "סינמה סיטי" השישי בבאר-שבע. 

מתחם 'סינמה סיטי' חדש נפתח בבאר-שבע

המתחם, שנבנה ביחד עם יזם הנדל"ן יגאל דמרי בהשקעה חסרת תקדים של 550.000.000 שקלים, כולל שלוש קומות של תרבות, בידור, פנאי ובילוי. הקומה המרכזית תוקדש ל-20 אולמות קולנוע מפוארים, שמצויידים בטכנולוגיית ההקרנה והסאונד החדישים ביותר. 4 אולמות מתוך ה-20 יהיו אולמות v.i.p עם כורסאות מפנקות ואוכל ושתיה חופשי.

מתחם 'סינמה סיטי' חדש נפתח בבאר-שבע

בקומה שמעל אולמות הקולנוע, יהיה אולם תיאטרון שמוגדר כגדול והחדיש ביותר באזור הדרום. האולם מכיל 820 מקומות ישיבה ומחנוכה הקרוב הוא יארח הצגות, מופעים ואירועים עסקיים. המתחם כולל גם שדרה של חנויות, מסעדות ובתי קפה ומועדון הופעות גדול של "זאפה" שייפתחו בהדרגה במהלך 2020.

מתחם 'סינמה סיטי' חדש נפתח בבאר-שבע

בנוסף לאולמות הקולנוע וההופעות, חלק גדול במתחם יוקדש לבילוי שמותאם לילדים ולכל המשפחה. במקום נבנה מתחם פעילויות מיוחד לילדים בריכות כדורים וג'ימבורי, טרמפולינות, מסלולי נינג'ה, קירות טיפוס, משחקי וידאו וחדרי ימי-הולדת שכל אחד מהם מעוצב בקונספט שונה.

מתחם 'סינמה סיטי' חדש נפתח בבאר-שבע

לב ליבו של המתחם הזה הוא אטרקציה ייחודית בשם "עולם הקרח". "עולם הקרח" הוא מתחם עצום של 1100 מ"ר שמשלב בין אולם החלקה על הקרח בקוטר של כ-550 מ"ר, לבין חוויה ייחודית שנקראת "מתחם השלג". "מתחם השלג" הוא איזור עצום שכולל שלג אמיתי. השלג לא מגיע מהחרמון או מהאלפים, אלא מיוצר ע"י מכונה מיוחדת שמגיעה בפעם הראשונה לישראל ותייצר שלג אמיתי לאורך כל ימות השנה, מה שיעצים את החוויה לכל המשפחה. 

מתחם 'סינמה סיטי' חדש נפתח בבאר-שבע

הקומה התחתונה של המתחם כוללת מרכז כנסים וירידים בקוטר של כ-1000 מ"ר, שבו יוצגו תערוכות מתחלפות, שהראשונה שבהן (שתצג כבר מהיום), היא תערוכת הקסמים של נמרוד הראל. במהלך שנת 2020 ייפתח במתחם "מוזיאון הקולנוע הישראלי". המוזיאון, שהוא חלום ישן של האחים אדרי, יהיה פתוח בחינם ויציג את ההיסטוריה של הקולנוע הישראלי והיהודי לאורך השנים באמצעות חומרים שנאספו מארכיונים שונים ברחבי העולם. מסרטי קולנוע ועד לציוד הקרנה.

מתחם 'סינמה סיטי' חדש נפתח בבאר-שבע

להזמנת כרטיסים: https://www.cinema-city.co.il/

צילום תמונות: עידן אסלן

 

לדיון בנושא: מתחם 'סינמה סיטי' חדש נפתח בבאר-שבע


16:00
  /  
19.11.2019
  
מאת: איתמר נימרוד

1