חברת Sennheiser משיקה בארץ את ה- AMBEO Soundbar

זהו אחד מה- Soundbars הכי טובים שיש - ובימים אלו הם בחשיפה בארץ.
16:55
  /  
12.10.2019
  
מאת: דניאל מטלון

סנהיזר מציגה – סאונדבר חדש ה- Sennheiser’s AMBEO Soundbar

הסאונדבר החדש של סנהיזר הוצג לראשונה בחודש ינואר 2019 בתערוכת CES. הוא פותח כחלק ממשפחת ה- AMBEO – טכנולוגיית הסאונד בתלת מימד AMBEO 3D, שפותחה לצורך יצירת פתרונות אודיו ייחודיים להקלטה והשמעה אולטימטיבית של סאונד והעברתו לסלון המאזין.

מתחת למשטח האלומיניום המוברש, הסאונד בר מונע על ידי 13 דרייברים יחד עם טכנולוגיית ההדמיה הייחודית שפותחה יחד
עם חברת Fraunhofer IIS. הטכנולוגיה שלה נקראת גם באנגלית upHear Immersive Audio Virtualizer והיא בפועל מבוססת על CODEC שמופעל ברמת post-processing על הסאונד שמופק מהרמקול המשוכלל הזה. השילוב בין הסאונד שנכנס לרמקול, מערכת העיבוד ו-13 הדרייברים, מייצרים חווית סאונד בתלת ממד ללא צורך במערכות רמקולים משוכללות. עלפי מסמך מבית Fraunhofer IIS עצמה, עיבוד הסאונד הזה חוסך הצבת רמקולים סאטאליטיים מאחור לצורך הפקת SURROUND.

סנהיזר משיקה - סאונדבר חדש ה- AMBEO Soundbar

הדגמה של טכנולוגיית Fraunhofer upHear Immersive Audio Virtualize (צילום מסך מסמך של Fraunhofer)

התאמה מושלמת לכל חדר וחווית בידור ביתית מרתקת

בין אם אתה צופה בסרט, מקשיב למוסיקה או נהנה ממשחק כדורגל – הסאונד בר מתאים את הצליל בצורה אופטימלית לחדר ולנקודת הישיבה שלך במרחב וכל זאת על מנת לשים אותך במרכז החוויה המציאותית. תהליך כיול החדר מותאם לחלל החדר בו הוא מתבצע ונעשה בעזרת המיקרופון המצורף שיודע לזהות את העצמים השונים בחלל, ולבצע את ההתאמות הנדרשות על מנת להגיע לאקוסטיקה אופטימלית בחדר.

ה– AMBEO Soundbar מותאם ל-MPEG-H ,Dolby Atmos ו- DTS:X. הודות לטכנולוגיה המובנית, הסאונד בר יכול לעבד סטריאו ו- 5.1 לסאונד תלת ממד איכותי. הוא כולל סגנונות אודיו המוגדרים מראש כמו סרט, מוסיקה, ספורט, חדשות וטבעי, המותאמים למגוון סוגי תוכן ואשר מתאימים את עצמם לא רק ברמת התדרים אלא גם ברמת מאפייני צליל התלת ממד.

סנהיזר משיקה - סאונדבר חדש ה- AMBEO Soundbar

הסאונד בר החדש של סנהייזר מותקן על הקיר בסלון (צילום יח"צ סנהייזר)

חיבור חכם באמצעות אפליקציה

ה– AMBEO Soundbar של סנהייזר כולל אפשרויות חיבור מתקדמות דרך Google Chromecast המוטמע במכשיר, בלוטוס ו- HDMI eARC/CEC. חיבורים נוספים הם שלוש כניסות HDMI, חיבור סאונד אופטי ו- RCA) AUX). בסנהייזר עיצבו ותכננו את הסאונד בר על מנת שתפעולו והתממשקותו יהיו קלים ומהירים. עקרונות אלו משתקפים גם בשימוש באפליקצית SENNHEISER Smart Control באנדרואיד וכן ב- iOS, המאפשרת למשתמשים לשנות את הגדרות הסאונד באמצעות מכשירים חכמים, כולל הגדרות המוגדרות מראש, התאמה אישית של הסאונד בעזרת האקולייזר ובחירה מתוך שלושה מצבי AMBEO שונים, קל, סטנדרט ומודגש. עדכונים חדשים ונוספים יתווספו למכשיר דרך חיבור ה-WiFi והאפליקציה.
הסאונד בר יוצג בימים אלו בפיוז גבעתיים, קילומבו בדיזנגוף סנטר, או בסטריאו שופ בחיפה.
מחיר מומלץ לצרכן – 12,900 ₪
אחריות – שנה

לדיון בנושא: חברת Sennheiser משיקה בארץ את ה- AMBEO Soundbar


16:55
  /  
12.10.2019
  
מאת: דניאל מטלון

1