חברות אלטיס (הוט) ואמאזון הכריזו היום על שותפות בינלאומית במדינות שונות

החברות אלטיס(הוט) ואמאזון הכריזו היום על שותפות בינלאומית בצרפת, ישראל, פורטוגל והרפובליקה הדומיניקנית בכל הקשור ל- Amazon prime video
12:15
  /  
26.08.2019
  
מאת: דניאל מטלון

הכרזה חמה מבית הוט ואמאזון

Altice, קבוצת התקשורת הצומחת בעולם בבעלות פטריק דרהי, המובילה בתחומי התקשורת, התוכן והפרסום ומספקת שירותים ליותר מ-50 מיליון לקוחות ברחבי העולם, מכריזה היום על שותפות בינלאומית עם Amazon Prime video. שותפות זו תאפשר ללקוחות Altice בצרפת, ישראל (HOT) פורטוגל והרפובליקה הדומיניקנית להיחשף לתוכן של Amazon וליהנות ממנו בכל הממירים המתאימים.

ההשקה של שירות Amazon prime video על הפלטפורמות של Altice תאפשר ללקוחות Altice ברחבי העולם ליהנות מהתוכן המקורי של Amazon ביניהם The Marvelous Mrs. Maisel, Good Omens, Tom Clancy’s Jack Ryan, The Grand Tour, The Boys, The Man in the High Castle, American Gods, וכן ממגוון רב של סרטים באיכות UHD ו-HDR.

צרפת תהיה המדינה הראשונה של Altice שתשיק את Amazon Prime, ולאחר מכן יגיע השירות אל ישראל, פורטוגל והרפובליקה הדומיניקנית. ההסכם עם Amazon הינו צעד נוסף בהשקעה של Altice בשילוב ספקיות הסטרימינג המובילות בעולם. לקוחות Altice יכולים ליהנות מחוויית צפייה נוחה וחלקה באמצעות הפלטפורמה של Altice, שמאפשרת צפייה באיכות גבוהה וללא Delay.

בהמשך להכרזה, אמרה הגברת טל גרנות גולדשטיין, מנכ"לית HOT : "אנו מברכים על שיתוף הפעולה בין Altice ל-Amazon ושמחים שלקוחות HOT יוכלו ליהנות בהמשך משירות זה, וזאת לצד הפקות המקור המובילות של HOT וסדרות הרכש הטובות בעולם. שירות Amazon prime video יצטרף לשורה ארוכה של אפליקציות ושירותים הזמינים ללקוחות HOT המאפשרים להם ליהנות מחוויית הצפייה המתקדמת ביותר. אנו נמשיך להציע ללקוחותינו את המגוון העשיר ביותר של תכנים שלא נראה כמותו בישראל".

כמוכן הוסיף Jay Marine, סמנכ"ל Amazon prime אירופה: "שיתוף הפעולה עם Altice הוא חדשות נפלאות עבור לקוחותינו, שיוכלו לצפות בתוכן של Prime video ישירות מהממיר. בזכות שיתוף הפעולה, יוכלו לקוחות Altice לצפות באלפי סרטים, סדרות טלוויזיה ותוכן זוכה הפרסים של Amzaon כגון סדרת המופת החדשה "הנערים".

לדיון בנושא: חברות אלטיס (הוט) ואמאזון הכריזו היום על שותפות בינלאומית במדינות שונות


12:15
  /  
26.8.2019
  
מאת: דניאל מטלון

1