הרמקול האלחוטי הראשון לבית Sonos

חברת סונוס, יצרנית ציוד האודיו והרמקולים החכמים האמרקאית, תשיק בקרוב רמקול חכם, נייד ואוטומאטי לשימוש בבית ומחוצה לו.

21:00
  /  
12.08.2019
  
מאת: דניאל מטלון

השמועות כנראה נכונות

לאחרונה הודלפו ידיעות שחברת האודיו הידועה סונוס (SONOS) תשיק בקרוב רמקול חדשני ונייד. יהייה זה כנראה הרמקול הנייד הראשון של החברה ויוכל לעבוד גם בבית וגם מחוצה לו. בהסתמך על השמועות, הרמקול יתמוך ברשת WIFI וכן bluetooth לשימוש בחוץ, ואף יצוייד בבסיס להטענה בזמן השימוש בבית.

אבל, השינוי הגדול בהשוואה למוצרים אחרים מבית סונוס, תהייה הפונקציה והיכולת להתאים את איכות השמיעה בהתאם לתכונות החדר בו נמצא הרמקול. טכנולוגיה זו שקיימת כבר באביזרים אחרים, נקראת Auto Trueplay והיא משתמשת במיקרופון המותקן ברמקול – מנתחת את נתוני החדר ועושה את השינויים המתבקשים באופן אוטומאטי. טכנולוגיה זו קיימת במוצרים אחרים של סונוס אולם עושה שימוש בטלפון סלולרי כדי לקבל את תיקוני הסאונד.

הרמקול החדש יתמוך באלקסה של אמאזון וכן גוגל אסיסטאנט ("אוקיי גוגל") מבית גוגל במצב WIFI, ויתמוך גם ב- AirPlay 2 של אפל ומוצרייה. כמוכן נמסר שהרמקול יצוייד בידית נשיאה כדי לקחת אותו לחוף הים. אולם לא נמסר אם הרמקול מוגן מיים כך שכדאי להיזהר לפני שלוקחים אותו לחוף גורדון בתל-אביב.

חלק מהאינפורמציה שהודלפה לקוח ממידע שפורסם ע"י ה- FCC שהוא ארגון התקינה האמרקאי (באנגלית The Federal Communications Commission) ובו נמסר שהרמקול החדש יקרא Model S17. לא נמסר מחיר אולם יודעי דבר מעריכים שמחירו יהיה בסביבות ה-100 דולר כדי להתחרות בשוק הרמקולים הניידים הצפוף.

בקרוב רמקול חדש ואוטומאטי מבית SONOS

כנראה הדלפה של צילום הרמקול החדש S17 מחברת סונוס (מקור צילום: zatznotfunny.com)

לדיון בנושא: הרמקול האלחוטי הראשון לבית Sonos


21:00
  /  
12.8.2019
  
מאת: דניאל מטלון

1