גלקסי Note 10 הושק. כל הפרטים והמחירים

הגלקסי Note 10 מגיע בשני גדלים, עם אפשרויות עריכת וידאו חדשות, הנפשת דמויות בתלת מימד ובמחיר החל מ 3,700 ש"ח ...
23:00
  /  
07.08.2019
  
מאת: אלי חבוש, ניו יורק

הגלקסי Note 10 הושק ברגעים אלה בניו יורק ולראשונה הוא מגיע בשני דגמים שונים ובשני גדלים – הגלקסי Note 10 והגלקסי Note 10 פלוס.

שני המכשירים הם בסדרת ה Note המוכרת של סמסונג עם סימן ההיכר שלהם – העט, כשהגקלסי נוט 10 מגיע עם מסך של 6.3" בעוד הגלקסי נוט 10 פלוס מגיע עם מסך של 6.8". שני המכשירים מגיעים עם מסך ה Infinity המגיע ממש עד לשוליים ומעט מתקמר עליהם.

גלקסי Note 10 הושק. כל הפרטים והמחירים

המסך המגיע ממש עד לשולי המכשיר מופרע רק במעט על ידי חור המצלמה הממוקם בראשו ונמצא במרכז העליון של המכשיר. לא נראה כאן את שני חורי המצלמה בצד כפי שראינו בגלקסי S10 פלוס.

המסך הוא מסך AMOLED דינאמי בעל תמיכה ב HDR10+

הכי טוב של סמסונג – העט

לא ברור אם סמסונג ידעה את זה לפני שנים רבות כשהשיקה את הגלקסי נוט הראשון אבל לעט במכשירי הנוט אין שום מתחרה ומעולם לא היה. אין סדרת נוט בלי העט של סמסונג וגם כאן אנחנו מקבלים עט שמקבל עוד כמה שדרוגים ושיפורים קטנים. עם אפשרות להעביר טקסט בכתב יד לטקסט מודפס ולערוך ולשנות את גולדו וצבעו, רמת הדיוק ועוד…

גלקסי Note 10 הושק. כל הפרטים והמחירים

העט בשליטת מחוות

אנחנו מכירים כבר את האפשרות ללכוד תמונות דרך כפתור העט מרחוק על מנת לצלם סלפי. הפעם הוסיפה סמסונג אפשרויות מחוות לעט וכך ניתן לשלוט בתכונות מסויימות במכשיר שלנו באמצעות מחוות העט. למשל לבצע זום או לשלוט על סרטוני יוטיוב בהמהרה קדימה ואחורה ועוד

צילום

כמות המצלמות היא דבר חשוב מתברר וסמסונג מעמיסה עלינו מצלמות. מערכי הצילום בשתי גרסאות ה Note 10 זהים אחד לשני מלבד תוספת עדשת עומק בגלקסי נוט 10 פלוס. 3 עדשות אחוריות בגלקסי Note 10 ו-4 עדשות בגלקסי Note 10 פלוס:

גלקסי Note 10 הושק. כל הפרטים והמחירים

  1. עדשת 16 מגה פיקסל בזווי רחבה של 123 מעלות ומפתח צמצם 2.2
  2. עדשה רחבה 12 מגה פיקסל במפתח צמצם משתנה 1.5/2.4 ומייצב תמונה אופטי
  3. עדשת טלפוטו של 12 מגה פיקסל במפתח צמצם 2.1 ומייצב תמונה אופטי

לשלוש העדשות האלה מתווספת עדשה נוספת בגרסת ה Note 10 פלוס:

  1. עדשת עומק VGA

מלפנים נקבל עדשת סלפי זהה בשני המכשירים – 10 מגה פיקסלים במפתח צמצם 2.2 וזווית צילום של 80 מעלות

גלקסי Note 10 הושק. כל הפרטים והמחירים

בדומה למה שראינו במכשירי וואווי האחרונים, סמסונג מטמיעה בתוכנת הצילום שלה אפשרות לצילום בוקה במצב וידאו (הרקע מטושטש כשהאובייקט חד). בוואווי P30 פרו ראינו שהאפשרות הזו עובדת די טוב אם כי רחוקה ממושלם כשהקצוות לא מבוצעים היטב. נקווה שכאן סמסונג פתרה את הבעיות שדורשות כח עיבוד מאוד גבוה לביצוע בזמן אמת.

אפשרות נוספת במצב צילום היא התמקדות המיקרופון באובייקט המצולם וכך להימנע מהכנסת רעשים סביבתיים לתוך הסצנה המצולמת עם התמקדות קול רק באובייקט שלנו.

באופן מובנה, הוסיפה החברה גם צילום מסך בוידאו כך שתוכלו ללכוד את הפעולות שאתם עושים על גבי המסך בוידאו ולשתף אותם הלאה. המצב הזה מעולה ליוטיוברים העוסקים בגיימינג למשל או אפילו סתם להסברים אחד לשני כיצד לבצע דברים מסויימים על גבי הטלפון שלנו.

הנפשת דמויות – גם בסמסונג

זוכרים את הנפשת הדמויות שוואווי הציגה לנו לפני כשני מכשירים? אז כעת גם לסמסונג יש כזו. המצלמה תוכל לצלם אובייקט סטטי מסויים (דמות), לסרוק אותה בתלת מימד ולהנפיש אותה

מתחת למכסה המנוע

את שני המכשירים יפעילו מעבדי 7 ננומטר 64 ביט מתומני ליבות.
מבחינת זיכרון, בגלקסי Note 10 נקבל:

  • זיכרון עבודה של 8GB עם 256GB זיכרון אחסון לגרסת LTE
  • זיכרון עבודה של 12GB עם 256GB זיכרון אחסון לגרסת ה 5G

בגלקסי Note 10 פלוס נקבל שתי אפשרויות זיכרון:

  • 12GB זיכרון עבודה ו 256GB זיכרון אחסון
  • 12GB זיכרון עבודה ו 512GB זיכרון אחסון

טעינה מהירה 

הגלקסי Note 10 מגיע עם סוללת 3500 מילי אמפר בעוד הגלקסי Note 10 פלוס מגיע עם סוללת 4000 מילי אמפר התומכת בטעינה מהירה ב 45W (עם כבל).

כמובן שגם כאן נמצא בשני המכשירים תמיכה בטעינה אלחוטית

כמה יעלה?

לפי מחירים רשמיים שהגיעו אלינו מסאני תקשורת, יבואנית סמארטפוני סמסונג בישראל, הגלקסי Note 10 יעלה 3,699 ש"ח בעוד הגלקסי Note 10 פלוס יעלה 4,199 ש"ח.

 

 

 

 

לדיון בנושא: גלקסי Note 10 הושק. כל הפרטים והמחירים

 

 

 


23:00
  /  
7.8.2019
  
מאת: אלי חבוש, ניו יורק

1