אהרונמן – משחק ה VR הראשון דובר עברית

Aharon Man: משחק מציאות מדומה מבוסס על סרט הקומדיה "המוסד" ומחשבי לנובו


השבוע יוצא לאקרנים סרט הקיץ הקומי "המוסד" בכיכובם של צחי הלוי, טל פרידמן, עדי הימלבלוי, דביר בנדק, גילה אלמגור ובבימויו של אלון גור אריה.

לרגל השקת הסרט, מושק גם משחק VR ישראלי חדש המבוסס על דמותו של טל פרידמן בסרט – AHARON MAN VR by Lenovo שהוא פרי שיתוף פעולה בין יונייטד קינג, לנובו וסטודיו פינט בוטן, סטודיו מציאות מדומה של האחים איל ואסף גבע שהגו ופיתחו את המשחק.

משחק המציאות המדומה מבוסס על עלילת הסרט המלווה את המוסד הישראלי ומלחמתו בארגון טרור המתכנן להשמיד את העולם. המשחק מהווה מעין הרחבה של היקום הקולנועי, אבל עומד גם בפני עצמו.  גיבור המשחק הוא סוכן המוסד אהרון בגילומו של טל פרידמן שהופך – בסרט ובמשחק – לאהרון מן שנשלח למשימה חדשה, נגד הטרוריסטים שמנסים להאט את האינטרנט ברחבי העולם.

AHARON MAN VR by Lenovo הוא משחק המציאות המדומה הראשון שהוא דובר עברית. מתחמי המשחק יוקמו במספר מקומות של רשת סינמה סיטי בגלילות, ראשל"צ וירושלים ובאמצעותם יוכל קהל הצופים לחוות באופן חי את סיפור העלילה ולהיכנס לתוך העולם המטורף של הסרט – ללבוש את חליפת אהרון מן, לעוף אל מדינת אויב, לירות טילים ולרקוד ריקודי דיסקו.   

AHARON MAN VR by Lenovo מבוסס על מחשבי מותג הגיימינג של לנובו מסדרת Legion המציגים מפרט עוצמתי שתוכנן לעמוד באתגרי המציאות המדומה. דגמי ה-Cube, שעליהם מתבססים מתחמי ה-VR הם דגמי גיימינג ייחודיים בתצורת קוביית משחק המאפשרים לשחקנים להתמודד בקלות עם חוויות VR בזכות יכולות רנדור מסיביות בזמן אמת.

את חווית ה-VR משלים הדור האחרון של משקפי המציאות המדומה Oculus Rift S, פרי שיתוף פעולה של פייסבוק ולנובו. הדור החדש של משקפי ה-VR זכה לעיצוב מחדש, הוא רזה יותר במשקל ונוח לתפעול, יש לו כבל חיבור בודד ל-PC והוטמעה בו מערכת מצלמות בטכנולוגיית Insight המונעת מהשחקן להתנגש בקירות וחפצים ואינה דורשת מיקום של חיישנים חיצוניים. ה- Rift S מגיע עם צג LCDברזולוציית 2560×1440 פיקסלים בתדר ריענון 80 הרץ, מערך צילום הכולל 5 חיישני מעקב וזוג בקרי Oculus Touch.

אהרונמן - משחק ה VR הראשון דובר עברית

לדיון בנושא: אהרונמן – משחק ה VR הראשון דובר עברית


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

7:00
  /  
25.06.2019
  
מאת: אלי חבוש

1